Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Perul napisał:

Nie będzie pasował, bo wg recenzji

Jeśli wtyki w tym kablu co podałeś są rozbieralne (a nie wyglądają na takie), to wystarczy w prawej wtyczce przelutować żyłę sygnałową do środkowego ringu (prawego kanału).

Taki kabelek z aliezpress kupiłem kiedyś i wtyki polutowałem i działa i dźwięk jest wciąż ten sam i znakomity.

IMG_20220903_115251.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lobuz1 napisał:

Miały być flagowe wokółuszne Fianal a skończyło się na ich najlepszych dokanałowych czyli A8000. Wolę robić interesy z profesjonalistami z firmy Fonnex niż z małymi chłopcami, którzy mogą zmienić zdanie. Dostałem od Japończyka płytę polskiego zespołu Pasimoto, którego ja nie znam. To znak, że zrobiła się ze mnie trochę taka „muzyczna konserwa” i czas otworzyć się na nowe rzeczy.

 

588F40FB-F707-499A-ADCB-6D0DCFA7C983.jpeg
3DEE4658-089A-4101-9CFB-4AA989988B16.jpeg

771218E4-777E-4C63-A7BF-17C49CF7F164.jpeg

 

D548452E-79AC-4603-96E7-8EBA30B849CA.jpeg

F05C795A-C8E4-4FB1-93C0-E07B4DD28708.jpeg

1B985078-5FA5-41FA-AA8D-DD93C69ABCE0.jpeg

 

Gratuluję! Grubo poszedłeś :) Wygrywasz konkurs ;) 

 

image.png

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Gratuluję! Grubo poszedłeś :) Wygrywasz konkurs ;) 

 

image.png

Dzięki, ale to dopiero początek miesiąca. 😀 W tym tygodniu może coś wrzucę. Czekam na dapa, potrzebuję na gwałt 😀.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, The Grand Wazoo napisał:

Gratuluję! Grubo poszedłeś :) Wygrywasz konkurs ;) 

 

image.png

 Uważam również, że A8000 jest najlepszym lub drugim najlepszym urządzeniem pod względem renderowania dynamiki i mikrodetali, a czasami brzmi niezwykle „prawdziwie” coś, czego U12T i MEST nigdy nie osiągnęły z powodu ograniczeń rozdzielczości i niższego poziomu przejrzystości i szczegółowości.

Screenshot_40.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2022 o 21:43, RadekBe napisał:

Uwaga, tylko dla geek'ów ale ma zastosowanie w audio;)
Jako, że lubię dbać o skórzane elementy auta stosując odpowiednie odżywki, regularnie nacieram pady Omeg2 i HEkSE odżywką Gliptone. Nie dość, że wydobywa piękny shine, nawilża skórę, to jeszcze pachnie wyjątkowo aromatem garbowanej skóry. Zapach wnętrza luksusowego auta dodaje +30 pkt do brzmienia 😄

 

gliptone.png

Wygląda fajnie. Ja używam mniej "wypasionego" balsamu.

Napisali "do skór jasnych i kolorowych".

Czy czarna skóra łapie się na kolorową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, konrad_a napisał:

Wygląda fajnie. Ja używam mniej "wypasionego" balsamu.

Napisali "do skór jasnych i kolorowych".

Czy czarna skóra łapie się na kolorową?

 

Hej, uwielbiam Gliptone właśnie za wyjątkowy zapach, znacznie bardziej szlachetny niż np. Colourlock.

I rzeczywiście jest do jasnych skór i kolorowaych, a taką mam w aucie.

Jednak nie zauważyłem by w jakiś negatywny sposób wpływało to na typowo ciemną skórę padów. A kupować całego pojemnika nie opłaca się, bo potrzebuję tylko kapki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2022 o 21:43, RadekBe napisał:

Uwaga, tylko dla geek'ów ale ma zastosowanie w audio;)
Jako, że lubię dbać o skórzane elementy auta stosując odpowiednie odżywki, regularnie nacieram pady Omeg2 i HEkSE odżywką Gliptone. Nie dość, że wydobywa piękny shine, nawilża skórę, to jeszcze pachnie wyjątkowo aromatem garbowanej skóry. Zapach wnętrza luksusowego auta dodaje +30 pkt do brzmienia 😄

 

gliptone.png

Chyba do padów AKG K271 też można użyć? ;)

Ale musiałbym kupić coś do czarnej skóry: mam taką tapicerkę w Dusterze, kupię że niby do samochodu, a niby przy okazji użyję do padów K271 ;) 

Edytowane przez Bednaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bednaar napisał:

Chyba do padów AKG K271 też można użyć? ;)

Ale musiałbym kupić coś do czarnej skóry: mam taką tapicerkę w Dusterze, kupię że niby do samochodu, a niby przy okazji użyję do padów K271 ;) 

Różnica w środkach do skór czarnych a jasnych jest taka, że do jasnych ma nie zostawiać śladów. Na ciemnych nie widać. Także możesz do jasnej skóry kupić. Ja uzywam Gino Rossi Krem do obuwia ze skór licowych bezbarwny. Kupiony do butów, ale ze względu na przyjemny zapach stosuje też do padow

6 minut temu, RadekBe napisał:

 

Myślę, że tak. Czasami dziwnie się rozprowadza i nie wsiąka jak należy na materiałach skóropodobnych - do takich mam jednak inną chemię ;).

Jaką? Pochwal się 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaro54 napisał:

Różnica w środkach do skór czarnych a jasnych jest taka, że do jasnych ma nie zostawiać śladów. Na ciemnych nie widać. Także możesz do jasnej skóry kupić. Ja uzywam Gino Rossi Krem do obuwia ze skór licowych bezbarwny. Kupiony do butów, ale ze względu na przyjemny zapach stosuje też do padow

Jaką? Pochwal się 

 

Aktualnie Funky Witch Gentleman i Poorboy’s World Natural Look.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te duże to dla słonia? 😊

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

Kolejne Finale :) 

 

IMG_1103.jpg

Gratulacje. Koniecznie daj znać jak one się mają do E500. Dzięki.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, bo rozsądny rozmiar 50XL 😀

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hustler napisał:

@NuBreed Creative robi naprawdę dobry i uczciwie wyceniony sprzęt, a niedoceniony, bo marka nieaudiofilska i o zgrozo trochę "gejmingowa". Ja jedyny zarzut jaki do nich mam to wykupienie i zaoranie Aureal Semiconductor.

Mam mieszane uczucia co do tego, ale fakt zdarza im się zrobić coś ciekawego. A to że nie jest to audiofilskie, jest wadą w jednych miejscach w innych zaletą.

Znam wielu ludzi lubiących posłuchać muzyki którzy jak widzą opisy że audiofilskie to uciekają bo kojarzy im się to z nudą i sterylnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, espe0 napisał:

Mój nowy odbiornik Bluetooth :D

I DAC.

Panie złoty jak to dobrze gra!

 

IMG_20220907_202111~2.jpg

 

Dzięki @Mayster :)

 

Swego czasu miałem na testy Aune X1s GT i muszę potwierdzić, że faktycznie gra to dobrze. Może bez fajerwerków, ale w tej cenie na pewno ciekawa opcja gdzie ciężko się o cokolwiek przyczepić :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2022 o 21:43, RadekBe napisał:

Uwaga, tylko dla geek'ów ale ma zastosowanie w audio;)
Jako, że lubię dbać o skórzane elementy auta stosując odpowiednie odżywki, regularnie nacieram pady Omeg2 i HEkSE odżywką Gliptone. Nie dość, że wydobywa piękny shine, nawilża skórę, to jeszcze pachnie wyjątkowo aromatem garbowanej skóry. Zapach wnętrza luksusowego auta dodaje +30 pkt do brzmienia 😄

 

gliptone.png

To chyba też do słuchawek.

north.jpg

Zestaw do czyszczenia North nadaje się do użytku ze wszystkimi typami słuchawek i pomoże utrzymać słuchawki w czystości i porządku. Płyn czyszczący jest łagodny i bezwonny, usuwa olej, wosk i inne zanieczyszczenia. Regularne czyszczenie pozwala przedłużyć żywotność słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności