Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, audionanik napisał:

Taaa, dobrze że Zamenhof już nie żyje, bo umarłby ze śmiechu.:D

Już pięcioletnie dziecko wyczuwa, że coś jest nie teges. Dla mnie ta informacja potwierdza, iż ten język nie istnieje, bo posługują się nim domniemane istoty, najprawdopodobnije nie istniejące, a gdyby nawet, to znowu mamy domniemanie.

 

Wymysł Zamenofa jest nieziemsko bardziej używalny.

Edytowane przez majkel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, majkel napisał:

Już pięcioletnie dziecko wyczuwa, że coś jest nie teges. Dla mnie ta informacja potwierdza, iż ten język nie istnieje, bo posługują się nim domniemane istoty, najprawdopodobnije nie istniejące, a gdyby nawet, to znowu mamy domniemanie.

 

Wymysł Zamenofa jest nieziemsko bardziej używalny.

Analogicznie do klingońskiego Tolkien wymyślił język elfów Quenya. No i jeszcze kapela zeuhl Magma, wykonująca swoje utwory w języku kobaiańskim. 

Edytowane przez Bednaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, docentore napisał:

Kilka kabelków do dzyndzla z Ali, kilka bo mam taki nawyk gubienia :)

Czy można prosić o link do aukcji z tym środkowym - ten krótki elastyczny ? Sprawdziłeś czy wykrywa dongla (ma OTG) ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, meehooj napisał:

IMG_20220902_161215.jpg

Warte to to coś?

19 godzin temu, marco-polo napisał:

I która wersja lepsza G5 czy G6?

G6 nie słuchałem. G5 gra w miarę neutralnie, nie jest dla bassheadow. Choć bas ma bardzo szybki i prężny to nie schodzi w trzewia. Ogólnie jestem zadowolony. Mocy ma aż nadto dla niskoomowców. W low gain na 30 vol jest już dla mnie na granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lobuz1 napisał:

A dzyndzel jaki z ali?

Dzyndzel UA3 od @Mayster :)

3 godziny temu, x86 napisał:

Czy można prosić o link do aukcji z tym środkowym - ten krótki elastyczny ? Sprawdziłeś czy wykrywa dongla (ma OTG) ? 

Tego akurat nie sprawdzałem, później, sprawdzę w poniedziałek.

 

https://a.aliexpress.com/_vUKB1b

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, docentore napisał:

Tego akurat nie sprawdzałem, później, sprawdzę w poniedziałek.

 

https://a.aliexpress.com/_vUKB1b

Dzięki. Dopatrzyłem się zdjęcia w komentarzu od Brazylijczyka, na którym widać podłączonego dongla i chwali kabelek za dobrą jakość dźwięku 😄 więc wszystko gra, na pewno jest obsługa OTG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Scipio Africanus napisał:

lobuz1

 

czy możesz skrobnąć coś o ergonomii (A8K sa poza moim zasięgiem ale b2 już nie :P

Jest elegancko- nic mi nie przeszkadza, nie wypadają. Słuchałem też dzisiaj chwilę B1, B2, B3. Złote B1 były jak dla mnie najlepiej zbalansowane i lepsze technicznie. B2 też można brać w ciemno bo grają świetnie, trochę tak bardziej bezpośrednio i swojsko z bardziej zaznaczoną średnicą.😀 Słuchałem z Mojo 2.

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2022 o 13:21, marco-polo napisał:

kabelka do Philips Fidelio X3 coś polecacie?

Czy ten będzie pasował?

Nie będzie pasował, bo wg recenzji

Cytat

Philips zastosował tu wtyki jack 3,5 mm transportujące sygnał zarówno do lewej jak i prawej słuchawki w sekwencji naprzemiennej na oba wtyki jack. Dzięki temu nie ma znaczenia który wtyk w którą słuchawkę włożymy, a jedynie jaka jest polaryzacja samych słuchawek. Utrudnia to jednak trochę konfekcję okablowania i sprawia, że standardowe kable tego typu nie będą z tymi słuchawkami działały, a co też mogłoby podnieść nieco jakość dźwięku.

Jeśli wtyki w tym kablu co podałeś są rozbieralne (a nie wyglądają na takie), to wystarczy w prawej wtyczce przelutować żyłę sygnałową do środkowego ringu (prawego kanału).

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności