Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.08.2022 o 06:25, Rafacio napisał:

Ze mnie jazzman jak z koziej dupy trąba. Ale Coltrane lubie i jako jednego z niewielu w miarę rozpoznaję. Ale ta konkretna płyta jest tak relaksująca, że razem z kotem zasypiamy. Z jazzu jeszcze trochę Milesa słucham, Armstronga itp. wykonawców. Jakiś nowoczesny free jazz itp. to dla mnie kakofonia i na dodatek wszyscy grają tak samo. A słuchanie jazzu zaczęło się od Davisa, ale po czasie wyszło, że wolę Coltrane.

Też wolę Coltrane'a niż Davisa. A z tym free jazzem to wcale nie jest tak, że wszyscy grają tak samo, ale to z kakofonią to rozumiem - ale tak się składa, że lubię taką kakofonię. Zresztą Coltrane później też grał free jazz: Sun Ship, Ascension, Kulu Se Mama, Interstellar Space, Meditations, Expression...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pilotKA napisał:

 przepraszam  ale  te  płyty za  funta i  poltora ojro  to  w polsce kupowwane ?????

 

Te dzisiejsze (moje) w UK, ale koledzy kupowali w Polsce w Dealz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dzień urlopu. dobry dzień na odwiedzenie Dealz. Nawet nie wiedziałem, że takie sklepy istnieją. Na zdjęciu płyty obok płynu do mycia naczyń. Spoko. Kiedyś winyle kupowałem wyciągając je praktycznie z cebuli w biedrze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rafacio napisał:

Byłem w tym Dealz. Nic nie kupiłem, chociaż jak ktoś lubi miałkanie typu Melua czy inna Shania Twain to było sporo tego. Za to w Empiku coś tam kupiłem na koniec urlopu.

image.jpeg

W końcu prawdziwy menszczyzna 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smutny Joe @Rafacio @meehoojgratuluję zakupów! 🙂👍🥇

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki [mention=82435]lobuz1[/mention] za info o Final E500. W cenie podłej whisky to kradzież nie zakup  Bardzo fajne słuchawki. Grają dobrze ze wszystkiego: Hugo 2, iPhone z przejściówką Lighting/audio, z MacBooka. I do tego wygoda. 
 
 
IMG_1071.thumb.jpeg.0df88faf62798d3bab388b4fc358c397.jpeg


Coś mnie nosi, choroba mi wraca... wzięte IMG_3357.jpg
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ma_x_ym napisał:

 


Coś mnie nosi, choroba mi wraca... wzięte IMG_3357.jpg

 

I bardzo dobrze bo za taki pieniądz to warto. Same super gumki Final to koszt 54zł. 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dirian napisał:

 

Aj nie denerwuj bo ze 2 miesiące temu nikt o tych Finalach nie słyszał i kupiłem same gumki za 54 zł. 😣

A ja od nich wyszedłem z Final E500 i gumkami. 😀

45F75A9A-21EC-466A-879B-697A02329C8D.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Undertaker napisał:

Kann Alpha

Jak Kubek i Alpha pod jednym dachem to musi być ciekawie :) Gratulacje ! Swego czasu wahałem się między nimi i wybrałem Kubka ale ostatecznie zabił mnie wielkością :D Grał fajnie, tak jak piszesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności