Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Tome-k napisał:

 

@Dirian jeden lub dwa dni po złożeniu swojego zamówienia, wszedłem na hifigo i już przy Z12 była informacja, że są "sold out" zatem, zdążyłem w ostatniej chwili....

 

 

Ja już miałem w koszyku ale coś mi się wysypało przy płatności. Poźniej zapomniałem o transakcji, wszedłem na drugi dzień i już, jak to się mówi, było "po ptokach" ;) No trudno, może kiedyś jakieś używki się dorwie, bo te zwykłe S12 są tak nudne wizualnie, że totalnie mnie do nich nie ciągnie. 

 

W każdym razie gratuluję zakupu :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dirian napisał:

W każdym razie gratuluję zakupu

Dziękuję @Dirian 

 

4 minuty temu, Dirian napisał:

Ja już miałem w koszyku ale coś mi się wysypało przy płatności. Poźniej zapomniałem o transakcji, wszedłem na drugi dzień i już, jak to się mówi, było "po ptokach" ;) No trudno, może kiedyś jakieś używki się dorwie, bo te zwykłe S12 są tak nudne wizualnie, że totalnie mnie do nich nie ciągnie. 

Szkoda, że Ci się nie udało.... masz rację, pozostało jeszcze 499 sztuk, więc szansa jest spora.... swoich nie liczę, wszak na 99,9% zostaną ze mną. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2022 o 20:05, Kuba_622 napisał:

 

E tam, jeśli chodzi o budżetowe IEMy to król od dawna ten sam, żyje i ma się dobrze ;)

 

e500.jpg


 

masz może porównanie jak się mają E500 do E3000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Hustler napisał:

Moje pierwsze słuchawki bezprzewodowe z ANC. Po zabawie z EQ grają co najmniej tak dobrze jak Ultrasone ISAR. Za 250 zł to rewelacja!

q30.jpg

 

gdzie kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dirian jeżeli zestaw kolorów Ci odpowiada, warto ustawić się w kolejce 😀

Niebiesko-czerwone rozeszły się jak świeże bułeczki, więc chłopaki idą za ciosem ... biznes musi się kręcić.

Zaryzykuję.... następny zestaw kolorów, to --->  green & pink 😆

 

https://hifigo.com/products/letshuoer-z12-zeos-edition-on-s12

Edytowane przez Tome-k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tome-k To było do przewidzenia, więc chociaż dobrze, że nie zrobili kolejnej serii w takim samym kolorze. Mnie się jednak bardziej podoba wersja czerwono-niebieska, ale na żywo mogłoby to wyglądać inaczej. Nawet się zastanawiałem czy nie kupić tego zestawu, ale jak cena wzrosła o 10$ to stwierdziłem, że tyle to nie dam. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, lobuz1 napisał:

Bo były po 5zł w Dealz to kupiłem.

Nigdy w tym sklepie nie byłem, a mam do niego 10 minut spacerkiem.... zachęcony Twoimi zakupami, będę musiał go odwiedzić.....

15 minut temu, Hustler napisał:

Nawet się zastanawiałem czy nie kupić tego zestawu, ale jak cena wzrosła o 10$ to stwierdziłem, że tyle to nie dam.

@Hustler Tu się nie ma nad czym zastanawiać 😆 trzeba brać, jak jest możliwość... poza tym, jak mówi stare powiedzenie: " będzie Pan zadowolony", a 10$ to nie jest jakaś bariera, której nie można pokonać.... przy tysiącu $

to można się zastanowić.... a dodatkowo, jak napiszesz jedno lub dwa zdania opinii/recenzji to dostaniesz chomąto 😆

Edytowane przez Tome-k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
23 minuty temu, Tome-k napisał:

Nigdy w tym sklepie nie byłem, a mam do niego 10 minut spacerkiem.... zachęcony Twoimi zakupami, będę musiał go odwiedzić.....

Wczoraj tam poszedłem przypadkowo pierwszy raz a dzisiaj wróciłem z okularami 😀. Dużo płyt i kupiłem wszystko co było dla mnie słuchalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Tome-k napisał:

@Dirian jeżeli zestaw kolorów Ci odpowiada, warto ustawić się w kolejce 😀

Niebiesko-czerwone rozeszły się jak świeże bułeczki, więc chłopaki idą za ciosem ... biznes musi się kręcić.

Zaryzykuję.... następny zestaw kolorów, to --->  green & pink 😆

 

https://hifigo.com/products/letshuoer-z12-zeos-edition-on-s12

 

Dzięki za link. No te to już muszę dorwać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lobuz1 napisał:

Wczoraj tam poszedłem przypadkowo pierwszy raz a dzisiaj wróciłem z okularami 😀. Dużo płyt i kupiłem wszystko co było dla mnie słuchalne.

Handel i asortyment w tych sklepach, odbywa się na podobnych zasadach, jak swego czasu w niektórych hipermarketach, powystawiane były kosze z filmami dvd i płytami CD ... czyli każdy coś dla siebie wygrzebie....😀

5 minut temu, Dirian napisał:

Dzięki za link. No te to już muszę dorwać

Bardzo proszę... nie ma za co.... 😀

P.S.

tylko nie rozpychaj się zbyt mocno łokciami, stojąc w tej kolejce 😀

( żart),  a tak na serio, życzę Ci powodzenia w tej transakcji i rychłego dostarczenia rzeczonych planarów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tome-k napisał:

Nigdy w tym sklepie nie byłem, a mam do niego 10 minut spacerkiem.... zachęcony Twoimi zakupami, będę musiał go odwiedzić.....

@Hustler 😆

Przygotuj się na dłuższy pobyt, bo znalezienie czegoś wartego uwagi wymaga przerzucenia dziesiątek plyt

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tome-k napisał:

@Dirian jeżeli zestaw kolorów Ci odpowiada, warto ustawić się w kolejce 😀

Niebiesko-czerwone rozeszły się jak świeże bułeczki, więc chłopaki idą za ciosem ... biznes musi się kręcić.

Zaryzykuję.... następny zestaw kolorów, to --->  green & pink 😆

 

https://hifigo.com/products/letshuoer-z12-zeos-edition-on-s12

A ja się nadal zachwycam "plebejską" wersją S12 i w połączeniu z go blu  + 4.4 balans grają cudnie.

Dziś Spotify zaserwowało radio oparte na ABBA, Będę Gees, Queen i tym podobnych. Nie mogę skończyć słuchać a czas spać bo 5:30 zerwą z łóżka na pobranie krwi...

 

 

 

Edytowane przez hubercik12311
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2022 o 13:57, euter napisał:

 

Jeśli kiedyś Ci się znudzą, odezwij się do mnie ;)

Nie wiem czy mi się szybko znudzą bo znalazłem dzisiaj dobrą ofertę w Austrii na Piano Forte VIII w szczotkowanym mosiądzu i kliknąłem. Muzyka wręcz płynie w tych słuchawkach, tak naturalnie i przestrzennie z taką swobodą i gracją. Do jazzu, którego głównie słucham to rewelacja. Jestem pod wielkim wrażeniem tych korków analnych bo robią mi dobrze. 😀Wygrzewam je jeszcze- ten duży dynamik pewnie tego potrzebuje. 😀

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:) Gra dopiero dwie godziny. Niby synergia jest oczywistością w tym ukladzie ale zaskoczyło mnie jak jeszcze scena sie powiększyła w stosunku do SU9. Jeszcze większe 3D:) a to dla mnie super info. Lubie takie granie.
Klasowe granie bez dwóchh zdań. Ewidentne lepsza kontrola dzwięku. Bas sie uspokoił. Jest mniej nerwowy. Dociążony. Taki w sam raz. W utworze Totem Gogo Penguin jest go w sam raz. Nie przykrywa pianina w jego niższych rejestrach co często sie zdarza.
Ale największe jak dotąd zaskoczenie to wzrost szczegółowości i wierności w oddawaniu brzmienia instrumentów.
Np w utworze Manu Katche Springtime Dancing saksofon wreszcie brzmi tak jak powinien. W tym utworze saks operuje wysokimi rejestrami i tam jest jak powinno być. Zjawiskowo. W SU9 nie było tak dobrze.
Talerze nie katyją uszu. Piękny rozdzwiek. Szlachetny.
A to wszytsko bez Superchargera. Jeszcze.



  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scena i swoboda, jak również wieloplanowość dźwięku to chyba największa zaleta tych wszystkich Bursonów z serii C3; ja jak niedawno przeskakiwałem z C3P jako DAC z SMSL SP200 na Toppinga D30 Pro którego zawsze bardzo lubiłem, to zaskoczyła mnie lekko ciasnota dźwięku. Potem się przyzwyczaiłem do nieco innej przestrzeni Toppinga, który ma za to jak dla mnie lepszy bas (większy wykop). 

Podejrzewam że dźwięk z takiego tandemu składającego się z Kompozytora i Soloista musi robić wrażenie, także miłego słuchania ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach





Podejrzewam że dźwięk z takiego tandemu składającego się z Kompozytora i Soloista musi robić wrażenie, także miłego słuchania


Dziękuję. Parce mihi domine z albumu Officium Jana Garbarka. Zbieram szczękę z podłogi...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieda w funciakach tylko 4 CD znalazłem warte uwagi, z całych 25 sztuk, ale cena zacna 2sztuki za funta 

 

20220821_142955.jpg

Edytowane przez Jaro54
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Tome-k napisał:

 

@Hustler Tu się nie ma nad czym zastanawiać 😆 trzeba brać, jak jest możliwość... poza tym, jak mówi stare powiedzenie: " będzie Pan zadowolony", a 10$ to nie jest jakaś bariera, której nie można pokonać.... przy tysiącu $

to można się zastanowić.... a dodatkowo, jak napiszesz jedno lub dwa zdania opinii/recenzji to dostaniesz chomąto 😆

Te 10$ to była typowa wymówka, żeby tym razem nie kupować. ;)

Jak się nad nimi zastanawiałem to były jeszcze sztuki ze zniżką (chyba 100 pierwszych zamówień), ale jakoś nie miałem przekonania i kurs dolara też zrobił swoje. Pewnie finalnie i tak kupię S12, ewentualnie Raptgo Hook-X jak będzie jakaś dobra promocja. Zresztą zaraz mają się pojawić Timeless V2 i nowe planary od CCA, Moondrop i Kinera, na rynku robi się ciasno, więc producenci będą musieli powalczyć ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności