Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Birken napisał:

@lobuz1 skąd takie ładne wtyki?

Od chińczyka- taka bardzo fajna inspiracja Oyaide z dużymi dziurami 5.5/6mm na kabel.

Mogę Ci wyjść link na priv żeby nie zaśmiecać.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lobuz1 napisał:

Od chińczyka- taka bardzo fajna inspiracja Oyaide z dużymi dziurami 5.5/6mm na kabel.

Mogę Ci wyjść link na priv żeby nie zaśmiecać.

Nie nie, nie zaśmiecasz forum dodatkowymi informacjami co, skąd i za ile, a w szczególności linki mile widziane :) Nie pamiętam czy to nie te same co kiedyś już zamówiłeś.

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, szugary68 napisał:

Przecudne....świetne! .....nie

 trzeba szukać daleko, jak ma się tak blisko. 

 Trafiłem na nie przypadkiem .....i tak

 dopracowanych I świetnie zestrojonych paczek u siebie nie miałem.Stolarka, to bardzo wysoki poziom i nie muszą się wstydzić, nawet na tle droższej konkurencji - ba...nie wiem,czy jej nie przewyższa. 

Mogą się podobać miłośnikom jazzu i elektro-akustyki ,które zresztą bardzo fajnie się uzupełniają 

, ale i w mojej ulubionej muzyce genialnie się sprawdziły.....Johannes Schmoelling & Woters z albumem "Zeit" rozbili u mnie bank!

 Naprawdę ,duże brawa dla konstruktora!

 

..... dobre głośniki trzeba było czymś fajnym napędzić .....na studio 16 hertz trafiłem zupełnie incognito i powiem szczerze.....Grzegorz Rogala zna się na tych klockach......i bardzo dobrze!

... i trzeba Mu zaufać! Ale żeby nie było tak miodnie, to niestety będę musiał uszczuplić swój sprzętowy arsenał, bo jak patrzę na te swoje skromne cztery kąty, to taki mały komis się zrobił.... syn niestety chyba w moje ślady poszedł ......tylko współczuć mojej żonce😁

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LRM_20220727_082737.jpg

to ten typ muzyki też podejdzie Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cpu1 napisał:

Nie nie, nie zaśmiecasz forum dodatkowymi informacjami co, skąd i za ile, a w szczególności linki mile widziane :) Nie pamiętam czy to nie te same co kiedyś już zamówiłeś.

Nie wiem co można czy nie- ostatnio kolega pyta o dac i mu poleciłem mój z bazarku i mój post został usunięty…


Nie, te są lepsze. Tutaj masz link:

https://pl.aliexpress.com/item/1005004181863632.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.21ef1c241p0pwD&gatewayAdapt=glo2pol

 

Średnica wewnętrzna tulei na wylocie 6mm (chińczyk kłamczuszek napisał 7.5mm) a od strony gwintu 5.5mm.

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lobuz1 napisał:

Nie wiem co można czy nie- ostatnio kolega pyta o dac i mu poleciłem mój z bazarku i mój post został usunięty…

Linkowanie swoich ofert jest zakazane odkąd tylko pamiętam... czyli min 12lat.

Żeby nie było OT...
EARPADS_ROUND_XL_SHEEP_BLACK_05_5000x.jp
Tym razem skórzane, bo stare zaczęły się już rozpadać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, crysis94 napisał:

Linkowanie swoich ofert jest zakazane odkąd tylko pamiętam... czyli min 12lat.
 

Nie wiedziałem, ale sensu nie dostrzegam. Kolega zakłada temat, że chce kupić dac i prosi o propozycje a ja nie mogę mu wysłać swojej? Jak oferta żony, albo stryjka Kazia to już można? 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lobuz1 napisał:

Nie wiedziałem, ale sensu nie dostrzegam. Kolega zakłada temat, że chce kupić dac i prosi o propozycje a ja nie mogę mu wysłać swojej? Jak oferta żony, albo stryjka Kazia to już można? 

Myślę, że można ale najzwyczajniej na priv. Tak mnie zrobił tu jeden z kolegów i dobiliśmy deal :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hubercik12311 napisał:

Myślę, że można ale najzwyczajniej na priv. Tak mnie zrobił tu jeden z kolegów i dobiliśmy deal :)

Na priv to można wszystko 😀

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło z amazon Mighty. Do tego raczej żeby to grało to trzeba zainstalować jakiegoś spotify ale premium spotify i amazon music też działa. Także mam pudełko ale nie mam premki. hmm 

 

IMG_20220729_130947.jpg

IMG_20220729_131019.jpg

IMG_20220729_131043.jpg

Edytowane przez marco-polo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, trez0r napisał:

gdzie kupiłeś?

Trafiłem na OLX, ale są tez na Shopee.

https://shopee.pl/2-pary-Samsung-EP-FX10-Spiralna-kropka-Zastosuj-do-słuchawek-dousznych-4mm-6-3mm-SMP-iFit-Silikonowe-nauszniki-i.551137674.13421031403?sp_atk=4e6a78cc-df4f-45b1-b630-a8323382fd6d&xptdk=4e6a78cc-df4f-45b1-b630-a8323382fd6d

26 minut temu, zielinskitomasz napisał:

Pod Mest MK2?

Tak.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Palpatine napisał:

 

No są ale cena chyba dla milionera ;)

 

One się różnią jakoś istotnie od zwykłych Spiral Dotsow? Bo zwykle to mi słabo z Mestami grały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zakochałem się w skandynawskim jazzie a Amazon dostarcza w sobotę :). Jutro odbiorę jeszcze E.S.T 😀

D7797B1C-5E53-4AA9-87B6-988B518DCC1E.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2022 o 20:53, marco-polo napisał:

Znalazł się król następca Shuoer S12 :) Gratulację za odwagę i że też dobre i nie drogo a cieszy.

To jest właśnie fajne, że mnie cieszy prawie każdy zakup, nieważne czy za 100, czy za 1000 zł. Czasem nawet te tańsze rzeczy cieszą bardziej, bo człowiek cieszy się drugi raz, gdy stwierdzi, że relacja ceny do jakości jest naprawdę dobra.

Edytowane przez Hustler
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności