Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Hustler napisał:

Przecież tak jest ze wszystkimi kablami, a im są droższe, tym te proporcje wyglądają gorzej lub lepiej, bo zależy z czyjej perspektywy się patrzy.

Być może masz rację, ale mi chodziło w mojej wypowiedzi o sposób w jaki podchodzi się do drobnego problemu, który można szybko rozwiązać lecz uważa się, że klient to idiota i nie ma racji… a chodzi o kabelek wartości piwa z Biedronki. Brałem pod uwagę, że takiej jakości może być ten kabel, ale liczyłem że będzie z odpowiednimi wtykami.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może są to najtańsze palnarne IEMy, ale 99 USD to naprawdę dobry deal 🤗 (piszę to z perspektywy osoby posiadającej Arię, Tytan S i Olinę).

dioko.jpg

 

P.S.: Sorry, za takie pstrokate zdjęcie, ale przy ich wyglądzie, nie mogłem się powstrzymać 😛.

Edytowane przez e1mo
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, e1mo napisał:

Może są to najtańsze palnarne IEMy, ale 99 USD to naprawdę dobry deal 🤗 (piszę to z perspektywy osoby posiadającej Arię, Tytan S i Olinę).

dioko.jpg

 

P.S.: Sorry, za takie pstrokate zdjęcie, ale przy ich wyglądzie, nie mogłem się powstrzymać 😛.

Co to za model bo niedowidzący. Same pudełko to 20$ warte.

https://www.linsoul.com/blogs/announcements/7hz-dioko-planar-driver-iem-new-release-on-linsoul-audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marco-polo napisał:

Co to za model bo niedowidzący. Same pudełko to 20$ warte.

 

https://hifigo.com/collections/new-arrival/products/salnotes-dioko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, tommir napisał:

Małe szatany... ;)

 

at.jpg

Gratulacje. Rzeczywiście takie dobre cholercia bo hifi mam niedaleko? 😀

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lobuz1 napisał:

Gratulacje. Rzeczywiście takie dobre cholercia bo hifi mam niedaleko? 😀

Jeszcze do końca nie wygrzane i kabel stockowy. Ale choć na zewnątrz używałem tylko iemów to może jakoś się przemogę i będę w nich chodził. Jest w nich coś z ducha Fostex'ów i Denonów.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tommir napisał:

Jeszcze do końca nie wygrzane i kabel stockowy. Ale choć na zewnątrz używałem tylko iemów to może jakoś się przemogę i będę w nich chodził. Jest w nich coś z ducha Fostex'ów i Denonów.

To może się przejadę. Obawiam się tych wtyków. Wciska się je jak mmcx, prawda? Siedzą ścisło i nie obracają się? Zastanawiam się jak to będzie po pewnym czasie ciągłego przepinania jak to mobilnie. Czy nie dostaną luzu i przestaną łączyć jak czasami w mmcx. Nie miałem z nimi doświadczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, tommir napisał:

Też nie miałem z nimi wcześniej żadnego doświadczenia. Tak, wpina się jak mmcx.

Tophifi ńie odbiera telefonu- to znak żeby nie kupować. Po co mi kolejne słuchawki? Może nie wymięknę…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już wstawiałem - kupione na ebay-u z Japonii używki.

Może ktoś podpowiedzieć jakiej muzyki się na niej słucha bo basu jest jak na muzykę techno trance.

 

IMG_20220726_150628.jpg

Aż mnie ciary przeszły na tym nagranku z tymi Sony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, lobuz1 napisał:

Tophifi ńie odbiera telefonu- to znak żeby nie kupować. Po co mi kolejne słuchawki? Może nie wymięknę…

Twardy musisz być. Pamiętaj że cierpliwy to i kamień na miękko ugotuje 😎

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, lobuz1 napisał:

Tophifi ńie odbiera telefonu- to znak żeby nie kupować. Po co mi kolejne słuchawki? Może nie wymięknę…

Ludzie przyszli oglądać WP900 i nie ma kto telefonu odebrać... :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, bakus1233 napisał:

Szkoda, że nie dekoni, są piękne, ale niestety ostatnio zdrożały 🙁

Podoba Ci się jak Senki grają na Dekoni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bakus1233 napisał:

Nie słuchałem, już miałem zamawiać, ale podnieśli ceny tych padów więc zrezygnowałem. 

Może i dobrze bo patrząc na wykresy to za dobrze nie wygląda. Szkoda kasiury na takie eksperymenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności