Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, audionanik napisał:

Pisz lepiej czy miażdży, rozjeżdża, masakruje itd wszystkie dongle oraz niektóre stacjonarki.

 

Na jakiś opis trzeba będzie pewnie nieco poczekać, chociaż nie jestem „audiofilem”, co najwyżej melomanem-amatorem, więc pewnie nic kwiecistego i barwnego nie będzie, bo "pióro" też nie te. :rolleyes:

 

Na ten moment mogę potwierdzić, że w specyfikacji (na stronie www) napisali prawdę – poniżej Windows 10 nie działa. Mam stacjonarkę i laptopa z Windows 7 (home i pro) i na żadnym ruszył. :D
 

13 minut temu, Damix napisał:

Mały ale wariat?

Idzie napędzić tym coś większego w stylu Audeze LCD-2? 

 

Mam na stanie HD599, Sundary i FA1, FH3, więc jak "uciągnie" planary Hifiman'a, to nie będzie źle. Chociaż zakup przede wszystkim pod telefon i IEMy.

W każdym razie widziałem recenzję, w której były podłączane zdecydowanie poważniejsze słuchawki i mocowo problemu nie było: 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

Gratuluję zakupu. Czyżbyś od Przemka kupił? 

Dzięki ale nie pochodzą od @Tytus1988a :D Importowałem od wikinga (Duńczyka) ;) 

Edytowane przez cpu1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dweet napisał:

to teraz spróbuj Z1R, są sporo lepsze

Na razie jestem z nimi drugi dzień więc z rozgrzaną głową nie będę robił nerwowych ruchów ale wygląda na to, że kierunek dalszego podążania podany przez Ciebie jest całkiem prawdopodobny aczkolwiek wyłącznie po odchudzeniu aktualnych zbiorów. Z1R były ostatnio na bazarku i chyba szybko poszły albo właściciel się w porę opamiętał :) Mają jedną zasadniczą wadę - są sporo cięższe i ponoć m.in. przez to mniej wygodne. Na razie pozostanę szczęśliwym w swojej nieświadomości ciesząc się z Z7m2 ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, cpu1 napisał:

Z1R były ostatnio na bazarku i chyba szybko poszły albo właściciel się w porę opamiętał :) Mają jedną zasadniczą wadę - są sporo cięższe i ponoć m.in. przez to mniej wygodne. Na razie pozostanę szczęśliwym w swojej nieświadomości ciesząc się z Z7m2 ;)

Są bardzo wygodne, super wygodne pady, lekko się tylko grzeją w upalne dni. Do tego jakość wykonania to jest top topów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Są bardzo wygodne, super wygodne pady, lekko się tylko grzeją w upalne dni. Do tego jakość wykonania to jest top topów. 

Właśnie jak sprawdziłem wagę na papierze to nie jest jakaś istotna różnica na jaką się kreuje. 

Boczny ucisk pałąka w porządku ? Z7m2 wydają się ciasne ale łatwo się poddają i nacisk jak dla mnie jest akuratny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, cpu1 napisał:

Mają jedną zasadniczą wadę - są sporo cięższe i ponoć m.in. przez to mniej wygodne. Na razie pozostanę szczęśliwym w swojej nieświadomości ciesząc się z Z7m2 ;)

Absolutnie tej wagi nie czuć, a powiedziałbym, że nawet w Z1R się lepiej rozkłada niż w Z7. W sumie jedne i drugie otwierają listę najwygodniejszych i najlepiej wykonanych słuchawek jakie miałem.

 

3 minuty temu, vonBaron napisał:

Przecież pady Z1R grzeją uszy jak cholera.

 

No tak, podobnie jak z7, ale w gorące dni można zakładać welurowe pady od Dekoni i mieć chłodniejsze uszy i chłodniejsze brzmienie :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dweet napisał:

No tak, podobnie jak z7, ale w gorące dni można zakładać welurowe pady od Dekoni i mieć chłodniejsze uszy i chłodniejsze brzmienie :P

Jak już temat padów wypłynął. @bigmaras ma trzy rodzaje padów Dekoni w ofercie: welurowe, hybryda welur/skóra i wentylowana owcza skóra. Miał ktoś możliwość porównania jak wpływają na dźwięk? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzięło mnie na Franka Zappę. Bardzo lubię jego płyty z ostatniego okresu twórczości, choć ta muzyka do najłatwiejszych w odbiorze nie należy. Delikatnie mówiąc.
Tak, okładka płyty jest zamszowa b54307f1e68bbe68bbf4fab447933ccf.jpg6d747433a850d7356f2661d70d3d4185.jpg

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, manuelvetro napisał:

Pi Pi Pisz Pan, jak gra!

Rewelacyjnie, z energią, dociążeniem, ale też technicznie i precyzyjnie. Zgrywają się z Mojo2- słucham właśnie po coaxialu z IFi Stream. Z RU6 też jest pięknie. Wykonane są też bardzo dobrze, mają fajny kabel a to wszystko za rozsądne pieniądze.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności