Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, że Argentum się idealnie sprawdzał z Pathosem Aurium. W zasadzie z każdymi sluchawkami z którymi był używany, ale najlepiej pasował do Meze Empyrean 👍 Teraz przy testowanym Enleum też jest świetny. Do Niimbusa używam zbalansowanej wersji tego kabelka i tutaj np. z ZMF Verite C słychać już troszkę syczenia przy wokalach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2022 o 14:56, mykupyku napisał:

 

tak, też potwierdzam @Tytus1988 pochodzi z przyszłości, ze świata bez wojen, zawiści, wyścigu szczurów, a pełnego słońca i życzliwości

 

 

tak, też potwierdzam, że S12 to absolutny killer nie tylko w kategorii stosunek cena do jakości, ale też słuchawek w nawet 2x droższych okolicach cenowych 

 

 

 

IMG_20220615_144946.jpg

Też mam je od jakiegoś czasu (aktualnie na tipsach Azla Xelastec) i bardzo mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie będę mógł podłączyć Kann Cube'a do toru stacjonarnego. Mam nadzieje, że usłyszycie głośny trzask - to będzie uderzenie mojej szczęki o podłogę :)

20220622_153353.jpg

Edytowane przez prophet1
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszy: aaaauaaa

Ety: ciiiicho

Uszy: boooli

Ety: ma boleć! 

 

ER3XR, mam, pierwsze parę minut jak wyżej :)

cieszę się jak dziecko bo grają naprawdę spoko. Z wad? Efekt mikrofonowania masakra. Reszta git... Tylko moje uszy... Niby wcześniej rozdziewiczone... Wcale się tak nie czują :D

dzięki @Kuba_622 za mega szybka wysyłkę :)

 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prophet1 napisał:

Mam nadzieje, że usłyszycie głośny trzask

 

Myślałem, że wzmak szczela. 😀

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, brunnerius napisał:

Uszy: aaaauaaa

Ety: ciiiicho

Uszy: boooli

Ety: ma boleć! 

 

ER3XR, mam, pierwsze parę minut jak wyżej :)

cieszę się jak dziecko bo grają naprawdę spoko. Z wad? Efekt mikrofonowania masakra. Reszta git... Tylko moje uszy... Niby wcześniej rozdziewiczone... Wcale się tak nie czują :D

dzięki @Kuba_622 za mega szybka wysyłkę :)

 

 

Pierwsze Ety przez pierwszy tydzień to było dla mnie narzędzie tortur, a obecnie ich w ogóle nie czuję w uchu, tylko przy wkładaniu, wręcz "normalne" IEMy teraz mi się wydają mniej wygodne, bo zawsze gdzieś małżowinę uciskają przy dłuższym słuchaniu, a Ety nie :) Więc myślę, że się przyzwyczaisz.

Co do kabla, to niestety niewiele da się zrobić, można przypinać klipsem, ale niewiele to daje. Po prostu Ety trzeba słuchać w bezruchu ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tommy66 napisał:

Jeszcze nie miałem okazji posłuchać. Mam nadzieje, że jutro się uda. Póki co jade bez kleju dla zwiększenia efektu wow :)

4 godziny temu, lobuz1 napisał:

Myślałem, że wzmak szczela. 😀

Rotele podobnież tak. U mnie Jadis sam bezszelestny ale daje trochę prądu w głośniki :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne kable głośnikowe od @johnys-a.

W porównaniu do "innych kabli w podobnej cenie" mają szerszą i wyższą scenę, więcej powietrza, wyraźniejsze pozycjonowanie i kontury źródeł na scenie. Przejrzyste. Dynamiczne. Polecam!

 

20220624_120425.jpg

Edytowane przez konrad_a
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lobuz1 napisał:

Bo jest tak dobra, że musiałem ją mieć na nośniku fizycznym (utwór nr 2 ma niesamowity kłimat, ten pulsujący kontrabas… jest genialny).

33687F46-AF84-4AE4-B0AF-349B5745358F.jpeg

Faktycznie fajne. Klimatyczne i dobrze nagrane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, lobuz1 napisał:

Bo jest tak dobra, że musiałem ją mieć na nośniku fizycznym (utwór nr 2 ma niesamowity kłimat, ten pulsujący kontrabas… jest genialny).

33687F46-AF84-4AE4-B0AF-349B5745358F.jpeg

Jedna z ciekawszych płyt EST 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, bakus1233 napisał:

To są cz-1?  Recenzje ciekawe mają :D

Tak to CZ-1. Cieszę się Twoja radością, jakie to beznadziejne słuchawki kupiłem za worek pieniędzy. 🙂

Wyprzedzę jeszcze, tak, jestem kompletnie głuchy. 😉

Edytowane przez Roo_Volt
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności