Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Dirian napisał:

Kolega @cpu1 tak zachwalał

Wszystkiemu winny @zdzichon :D ! Jeszcze mu nie zdążyłem podziękować 🖐️ Ten mały dongle Xduoo Link 2 bal daje nie mniej frajdy niż Chord Hugo 2 którego ostatnio miałem ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, cpu1 napisał:

Wszystkiemu winny @zdzichon :D ! Jeszcze mu nie zdążyłem podziękować 🖐️ Ten mały dongle Xduoo Link 2 bal daje nie mniej frajdy niż Chord Hugo 2 którego ostatnio miałem ;)

 

Dobrem się trzeba dzielić, a ja wciąż pozostaję pod wrażeniem tego dongla. Żyjemy w świetnych czasach dla umiarkowanych audiofili :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2022 o 08:32, tommir napisał:

Tak, kabel ten sam, osprzęt podobno też ten sam, tylko nie brandowany. Doctor Juggles z Head-fi.

Też się nad nim swego czasu zastanawiałem... pochlebne opinie ma na H-fi'ju, jestem ciekawy Twoich wrażeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2022 o 20:36, cpu1 napisał:

Dzięki. No właśnie Duńczycy zrobili mi psikusa tuż po tym jak zakupiłem używki od Irlandczyka robiąc cenę ciach na pół :D Na otarcie łez dostałem dodatkowy kabel 4.4mm więc nie żałuję, tym bardziej że wyglądają jak nowe. 

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Mają bardzo gęste, mięsiste brzmienie coś w stylu Denona. Charakterystyką dosyć mocno przypominają mi też LCD-Xy ale są od nich lepsze bo nie takie suche i cyfrowe na górze.

Wygodne, mocno trzymają się bańki i w sumie takie prawie wyjściowe :P 

 

Trza było pisać, bym ci przywiózł jak do ojczyzny wracałem :)

https://www.studio-22.com/quad-era-1

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dweet napisał:

Trza było pisać, bym ci przywiózł jak do ojczyzny wracałem :)

https://www.studio-22.com/quad-era-1

Serdeczne dzięki. Widzę, że jeszcze taniej wychodzą z tego sklepu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, dweet napisał:

 

Trza było pisać, bym ci przywiózł jak do ojczyzny wracałem :)

https://www.studio-22.com/quad-era-1

 

A kiedy będziesz znowu wracał? 😀

Quady wspominam bardzo dobrze, bardzo dobre technicznie i ten ich bas ciągle siedzi mi w głowie, wspaniale zarysowany i mocno kopiący. Trochę były za jasne na mój gust, ale teraz mam Mojo2, którym mógłbym to skorygować... hmm

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D8000 nie słuchałem ale faktycznie jest odczuwalne momentami może zbyt nadmierne dociążenie i gęstość które ograniczają swobodne wybrzmiewanie pewnych dźwięków ale przekłada się to na mocno kopiący bas jak to opisał @Karmazynowy. Zauważyłem, że pohukują na górze jak Audeze tylko w mniejszym stopniu no i ruchome elementy pałąka potrafią zaskrzypieć jeżeli miałbym się czegoś przyczepić tak już na siłę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Karmazynowy napisał:

 

A kiedy będziesz znowu wracał? 😀

Quady wspominam bardzo dobrze, bardzo dobre technicznie i ten ich bas ciągle siedzi mi w głowie, wspaniale zarysowany i mocno kopiący. Trochę były za jasne na mój gust, ale teraz mam Mojo2, którym mógłbym to skorygować... hmm


Najpierw muszę znowu wyjechać :)
Pewnie dopiero w przyszłym roku.


Ja się niestety przychylę do opinii @audionanik, Quady mi dość mocno nie podeszły. Nie dość, że trzeszczały potwornie na głowie, to były niewygodne na trochę większe uszy. Te welury to w ogóle tragedia była. Dźwiękowo zrobiły na mnie wrażenie żadne - wszystko było tak mmmmokej, ale bez rewelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy domek dla starszej malinki z transportem Audiophonics DIGIPI+I2S. Trochę piłowania i wróciła na swoje miejsce obok młodszego braciszka 😀.

2EDEB5C9-D05F-472F-814A-961C6637F5C5.jpeg

B6CC7833-1400-4C8C-97C4-EC7CBDB0A706.jpeg

393010FB-0482-417C-8063-1A5F6075ED82.jpeg

 

Edytowane przez lobuz1
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dirian 

zabrakło jeszcze opcji :

3. kur... zaje.fajnie w swojej cenie (a nawet bez względu na cenę) :P 

 

Nie będę go przechwalał bo już swoje zdanie napisałem w temacie dongli :) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dirian napisał:

 

Ja słyszałem dwie opinie o tym donglu:

 

1. Gra do dupy.

2. Gra fajnie.

 

:D


Czekam na Twoją :P 

 

3 godziny temu, cpu1 napisał:

@Dirian 

zabrakło jeszcze opcji :

3. kur... zaje.fajnie w swojej cenie (a nawet bez względu na cenę) :P 

 

Nie będę go przechwalał bo już swoje zdanie napisałem w temacie dongli :) 

Zgadzam się z @cpu1mocy toto ma od metra. Podłączyłem MF-200B z adapterem 75 Ohm i mało słuchu nie straciłem, a Sxfi był w mniej niż połowie swojej mocy. Nic bardziej prądożernego nie mam ale zapas mocy jest olbrzymi. No i basu dodaje sporo, szczególnie na Aurvana Trio LS. Niewiele temu duetowi brak do Pioneer SE-CX8, a to IEMy subwoofery. 

Podłączyłem również do Shanling M1 i fajnie zagrało. Warte każdej wydanej zlotowki

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności