Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

Minister był w Pacanowie, zrobił "porządek" i @mykupyku się objawił :) Ile to już minęło? 

 

my tam w Pacanowie mamy wszystko na oku i żaden osioł koziołkowi nie fiknie ;)

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mykupyku napisał:

 

my tam w Pacanowie mamy wszystko na oku i żaden osioł koziołkowi nie fiknie ;)

Pozdrawiam @mykupyku !!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Najner napisał:

Zaraz będzie jakiś Mykupykusuperdeals, trzeba odświeżać giełdę co minutę ^^

 

zaprawdę powiadam wam odświeżajcie a będzie wam sprzedane

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Hustler napisał:

@cpu1 Gratki! Sprowadziłeś je ze Skandynawii? Jak wrażenia?

Dzięki. No właśnie Duńczycy zrobili mi psikusa tuż po tym jak zakupiłem używki od Irlandczyka robiąc cenę ciach na pół :D Na otarcie łez dostałem dodatkowy kabel 4.4mm więc nie żałuję, tym bardziej że wyglądają jak nowe. 

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Mają bardzo gęste, mięsiste brzmienie coś w stylu Denona. Charakterystyką dosyć mocno przypominają mi też LCD-Xy ale są od nich lepsze bo nie takie suche i cyfrowe na górze.

Wygodne, mocno trzymają się bańki i w sumie takie prawie wyjściowe :P 

Edytowane przez cpu1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hustler napisał:

@cpu1 Przejrzałem z ciekawości wątek z okazjami i się samo wyjaśniło. ;)

Są to jedne z niewielu słuchawek, które mnie jeszcze ciekawią. Słuchasz na perforowanych skórkach?

Jeżeli dobrze zrozumiałem informację z ich strony to promocja potrwa jeszcze 17h. Ja też długo o nich myślałem przed pojawieniem się na giełdzie headfi. 

Słucham na padach z perforowanej niestety ekoskóry choć z tak wysoką jakością materiału tego gatunku jeszcze nie dane mi było obcować. Ta druga para hybrydowa też fajnie gra ale jest dużo niższa i uszy leżą na osłonkach przetworników. Mądrze przemyślany patent na szybką zamianę padów. Jak aktualne się zużyją to po odklejeniu starych zostaną solidne pierścienie. Już mnie nosi żeby wypróbować owieczki Brainwavz HM5 tylko wpierw trzeba by wziąć skądś pierścienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ArSo1981 napisał:

@cpu1jak quady mają się do monolith 1570?

Już dawno nie mam M1570 ale za to są u mnie M1070 i to do nich się odniosę bo z pamięci bardzo podobne. Po bardzo krótkim porównaniu ogólnie podobny poziom. Bas zdecydowanie po stronie Quadów. Scena większa w każdym kierunku na Monolitach. Mońki mają mniej dociążone pasmo i grają bardziej otwarcie. Za wcześnie na więcej konkretów.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mykupyku napisał:

 

zaprawdę powiadam wam odświeżajcie a będzie wam sprzedane

 

a muszę odszczekać, bo dx300 sprzedał się zanim zdążyłem wystawić...

 

obiecuję w piątek jakieś inne rarytasy w ramach mykupykusuperdeals-zadośćuczynienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach ciekawostki, bo raczej niewiele jest informacji o tym produkcie w Internecie. Kupiłem 4 lata temu przez kickstartera, z nie pamiętam jakiego powodu, takie o to słuchawki z elektrodami EEG śledzącymi poziom koncentracji, ciekawa rzecz aczkolwiek przez te lata odzwyczaiłem się słuchać muzyki na czymś co brzmi gorzej niż DT770. Coś 

image.thumb.jpeg.3c4e2dd1105d9c6912b981f7b4b26377.jpeg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest testowo pokazane na bieżąco odczyty z elektrod i przykładowo przy mruganiu zmienia się obraz fali, a na drugim screenie jest pokazane jak to roboczo wygląda już przy ustawieniu sobie sesji do pracy (wtedy program jakoś sumuje te odczyty i je interpretuje1849262543_Zrzutekranu2022-06-10003101.jpg.d36e18d6f470598c13093294cf9fe6d6.jpg

1110014368_Zrzutekranu2022-06-10003236.thumb.jpg.92a7a36e51f29cdebbdf1b973c9e281d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, mykupyku napisał:

muszę odszczekać, bo dx300 sprzedał się zanim zdążyłem wystawić...

Tak żem czuł, że jakiś chytrus się do Ciebie odezwie na priv ;) Nawet się trochę cieszę, bo już sobie w głowie usprawiedliwiałem ten zakup, a wiem, że nie powinienem 😅 

 

 

@kag29 Mam nadzieję, że jak się słuchacz nie koncentruje odpowiednio na muzyce, to kopią prądem czy coś.

Edytowane przez Najner
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności