Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, cpu1 napisał:

No właśnie z tym "bananem" z termokurczki. To zawinięcie ładnie przylega do obudowy, trochę zakrywa wyjście przetwornika ale nie przeszkadza i chyba nie ma wpływu na dźwięk. 

Rozumiem, że zostawiłeś i używasz m350 z usztywnieniem? Można to chyba bez problemu zdjąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, lobuz1 napisał:

Rozumiem, że zostawiłeś i używasz m350 z usztywnieniem? Można to chyba bez problemu zdjąć?

Zostawiłem i używałem M350 z tym usztywnieniem bo łatwo zdjąć ale już problem założyć ponownie dla ew. innych IEMów ;) Jakbyś się uparł by to zdjąć to cienki nożyk/skalpel i naciąć kawałek, a resztę zerwać z czuciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lobuz1 napisał:

Masz ten kabel? Próbowałem z fajnym od Mee i konektory mmcx nie stykały. Jak jest z tym kabelkiem? Siedzą ścisło?

Ja go mam. Całkiem spoko kabel. Jeszcze nie znalazłem IEMòw do których by nie pasował. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, cpu1 napisał:

Zostawiłem i używałem M350 z tym usztywnieniem bo łatwo zdjąć ale już problem założyć ponownie dla ew. innych IEMów ;) Jakbyś się uparł by to zdjąć to cienki nożyk/skalpel i naciąć kawałek, a resztę zerwać z czuciem.

Zainspirowałeś mnie i wyciągnąłem z szuflady całkiem fajny kabelek zbalansowany od Fiio i kilka oringów . Wkładam to błyskawicznie, bez odginania pałąka od m350. Dzięki. 😀

A094FEEC-24A5-44B1-B11D-2ADBDA15731E.jpeg

V2

D5A31EEC-5990-4D77-8FD5-FB505592C55D.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zOrg napisał:


co to za model?

Reference X6i 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/1/2022 at 8:25 AM, Tytus1988 said:

Zestaw na Dzień Dziecka😉🎶🎧🎶

 

Lumii_20220601_082259329.jpg

 

@pablojw weekend wypróbuję podczas oglądania filmów :)

No to takie "bieda" Staxy właśnie posiadam :D Ale zrobiłem sobie bass port moda, w celu lepszego zejścia w dół. Te plastikowe badziewne 'muszle' potrafią się różnić krzywizną (mimo iż w teorii powinny być proste).

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, tommir napisał:

Aby nie był gołosłownym...

 

 

jug2.jpg

Na mnie czeka w paczkomacie 9 albumów cd 😅

 

b27af93946eb8aca6b7bc7822214.jpeg

81Uogc1hSlL.jpg

czerwony-tulipan-zlota-kolekcja-cd-6169484.jpg

pobrane (mg).jpeg

POD-BUDA-ZLOTA-KOLEKCJA-VOL-1-AND-VOL-2-2CD.jpeg

hits-w-iext73183287.jpg

pobrane wm).jpeg

pobrane (wm2).jpeg

pobrane (wm3).jpeg

  • Like 6
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tommir napisał:

Aby nie był gołosłownym...

 

 

jug2.jpg

Kable...wszyscy je kochamy choć sami często nie wiemy czy je słyszymy. Jaki to i do których doków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lord Rayden napisał:

Kable...wszyscy je kochamy choć sami często nie wiemy czy je słyszymy. Jaki to i do których doków ?

Kupiłem do U12t, a jest to klon PW 1950.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

Na mnie czeka w paczkomacie 9 albumów cd 😅

W tym Jethro Tull - niedawno w tym wątku był inny klasyk tej zacnej kapeli :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bednaar  Te 2 klasyki są na Tidal w wersji master zmiksowane przez S.Wilson"a. Zrobił kawał dobrej roboty.

Niedawno porównywałem.

 

@Jaro54 Czerwony Tulipan - Swieczowisko na Y.T 👍. Niestety sporo ich utworów/cover z Y.T zostało z jakiegoś powodu usunięte. 

Edytowane przez Tommy66
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tommy66 napisał:

Te 2 klasyki są na Tidal w wersji master zmiksowane przez S.Wilson"a. Zrobił kawał dobrej roboty.

Niedawno porównywałem.

OK, ja już rzadko wracam do rocka progresywnego, i raczej do King Crimson - na Jethro jakoś od wielu lat nie mam za bardzo ochoty. Podążam w nieco innym kierunku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności