Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, dj1978 napisał:

No to teraz jeszcze osobna audiofilska linia prosto do generatora w elektrowni Jaworzno, a to nie daleko przecież😉

Ale Jaworzno nie ma audiofilskiego generatora 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy blok chyba nadal stoi, brak części 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

3 stycznia 1521 r. papież Leon X ekskomunikował Marcina Lutra... Ale to chyba nie o to chodzi? :) 

Też się zastanawiałem o co może chodzić. Na początku pomyślałem o cenie, ale szybko uznałem, że to nie ten kierunek :D więc na razie Luter aktualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, bakus1233 napisał:

Niestety nie mam do nich drugiego kabla aby sprawdzić jak zagrają z wyjścia balanced, ale nie spodziewam się dużych zmian.

Pod kątem mocy i dynamiki wyraźnie odczujesz. Już to przerabiałem z HD580. Wyjście SE w Zenku wyraźnie odstaje od 4.4mm. Przynajmniej na v1. Przy v2 powinno być podobnie.

Edytowane przez Artorias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tommy66 napisał:

@Tytus1988 Dziękuję za okazaną pomoc ,,Tato''🙂.

👍👍👍👍

IMG_20220601_161516.jpg

 

Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc w zakupie lamp Philipsa do Fezza i dobrze się w nim spisują :)) Gratuluję zakupu i polecam się na przyszłość! :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja muzyką dzisiaj dotarła 

 

 

20220602_163943.jpg

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko dotarły 2 szt z zamówionych pancernych walizeczek od Monoprice (obowiązuje jeszcze cena promocyjna 18,84EUR z wysyłką free z Dojczlandu ):
 walizeczka1.thumb.jpg.a5cfb24c0735d67f966f3122301b8896.jpgwalizeczka2.thumb.jpg.f30f7feb26a9967055cdad56e84dfaaa.jpgwalizeczka3.thumb.jpg.cea83463d12744c131f7eda96f0f5624.jpg
 
HE6SEv2 pasują idealnie bez zsuwania pałąka i w sumie da radę też bez wypinania kabla.
 
walizeczka4.thumb.jpg.fb3727bf56965600c9487dc854d1725c.jpg
 
Monolith Monoprice M1070 - moje ulubione hełmofony 🥰 też wchodzą ale już na wcisk po zsunięciu regulacji pałąka do minimum 
 
walizeczka5.thumb.jpg.cdbc455cbcd4b851bdeb60934b4ddefe.jpg
 
Walizka jest lepsza od tej Audeze z LCD-X jaką miałem bo pokrywa otwiera się do pewnego momentu (jest ogranicznik) i nie przechyla/przewraca się. 
 
Podsumowując BARDZO polecam !
 
EDIT. W sumie są cztery warstwy gąbek (luźne, żadna nie klejona do skrzynki):
1) pod pokrywą
2) gruba nacinana
3) druga gruba nacinana
4) cieńsza na dnie
 
Gumowa uszczelka na łączeniu i gumowe pokrycie na uchwycie/rączce.

30 jajek też dałoby radę przetransportować

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności