Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

@progmarky patrząc po liczniku, przebieg magnetofonu niewielki ;) Działa, czy tylko radio? 

Działa ale przegląd mu się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, cpu1 napisał:

Poszedłem za rekomendacją @dweeta i zakupiłem Yanyin Canon. Producent zupełnie mi nieznany i brzmi podobnie do "CingCiąg" ale od pierwszych sekund zagrały tak, że wiedziałem iż zakup był strzałem w dziesiątkę. Wprowadziłem kilka wg. mnie niezbędnych zmian, które opiszę w dziale droższych IEMów. Polecającemu zaś jestem winien dobre piwko :) Dzięki 👍

 

Canon1.jpgCanon2.jpg

 

Gratuluję kozackiego zakupu! :D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cpu1 napisał:

Poszedłem za rekomendacją @dweeta i zakupiłem Yanyin Canon. Producent zupełnie mi nieznany i brzmi podobnie do "CingCiąg" ale od pierwszych sekund zagrały tak, że wiedziałem iż zakup był strzałem w dziesiątkę. Wprowadziłem kilka wg. mnie niezbędnych zmian, które opiszę w dziale droższych IEMów. Polecającemu zaś jestem winien dobre piwko :) Dzięki 👍

 

Canon1.jpgCanon2.jpg

 

Canon? Łupie basem jak z armaty? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Dirian napisał:

Canon? Łupie basem jak z armaty? :D

Prosto z pudła tak nie bardzo. Do H40 im daleko w tej kwestii.  Producentowi chyba chodziło o wystrzelenie na prawdę dobrej oferty IEMów z hukiem jak z działa bo nic innego mi nie przychodzi na myśl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Corvin74 napisał:

Pewnie jestem jakiś inny, bo kupiłem Kinera Baldr a nie Limes Ears Pneuma… ale chyba szukam w iem dźwięku w jakiś sposób zbliżonego do Arya… 

generalnie bardzo mi się podobają za przestrzeń, rozciągnięcie, równy bas….ogólnie fajne są dla mnie. Dziękuje @kurop za pomoc i cierpliwość oraz super obsługę.

 

2DC7DDF4-8BC6-4B04-BFF6-703D1D13236C.jpeg

A8470851-D707-4DCB-84C7-E1722F884A5C.jpeg

 

Super się prezentują, gratuluję zakupu. Jak jeszcze miałem Nanna to bardzo mnie kusiły Baldr. A jesteś w stanie coś o średnicy napisać? W Nanna była ona jak dla mnie zbyt wycofana, brakowało tam "mięska". Głównie dlatego się ich pozbyłem.

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnica jest bardziej ofensywna, dzięki bardziej rozciągniętej i rozdzielczej górze, wokale damskie są b.dobre, trochę może brakować wypełnienia męskich, ale ja lubię bardzo górki i przestrzeń, a to w tych słuchawkach jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności