Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, mrbudyn napisał:

Chciałem,  nie chcialem. Wyszlo, jak wyszło. 430g niewidzialnego grania ✌😁.

Która wersja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Barbartek napisał:

Tego nie wiem na pewno. Ale warto spróbować

Zatem, będę musiał spróbować...... mam nadzieję, że z pozytywnym rezultatem...

 

7 godzin temu, Bednaar napisał:

Ale jednak nie do końca bezawaryjny, bo masz ten sam problem z szufladą, co ja

Jak na sprzęt używany od ćwierćwiecza, to raczej drobna przypadłość, niż poważna awaria.... w nowszych urządzeniach, bywają często poważniejsze, których naprawa przekracza granice opłacalności.

5 godzin temu, lobuz1 napisał:

Może dlatego, że nie podłączasz go do prądu bo kabli nie widać?

Istotnie, ceny prądu nie należą ostatnio do najniższych, jakkolwiek, gwarantuję Ci, że zdarza mi się w tzw. wolnych chwilach korzystać z tego dobrodziejstwa i oddawać się przyjemności słuchania dźwięków, które lubię ....co do kabli, zamysł był prosty - kłęby plączących się kabli nie stanowią w żaden sposób elementu pozytywnie wpływającego na estetykę wnętrza.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2022 o 16:17, dweet napisał:

muszę tylko znaleźć kabel 4.4->2xXLR ;)

Jakby co mogę zrobić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mrbudyn napisał:

Wszystkie znaki wskazują na Stealth, v3. 

Kup sobie jeszcze pady od Dekoni do Arya, np hybrydowe, dostaniesz inną sygnaturę dźwiękową, warto

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lobuz1 Dobry wybór - jeżeli chodzi o inwestycję.

Intryguje mnie szczególnie ten Fresu, od jakiegoś czasu Amazon podaje mi tę płytę jako sugestię zakupu, bazując na moich dotychczasowych ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bednaar napisał:

@lobuz1 Dobry wybór - jeżeli chodzi o inwestycję.

Intryguje mnie szczególnie ten Fresu, od jakiegoś czasu Amazon podaje mi tę płytę jako sugestię zakupu, bazując na moich dotychczasowych ;) 

Posłuchaj sobie w necie i zdecyduj. Płyta jest świetnie wydana.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lobuz1 napisał:

Posłuchaj sobie w necie i zdecyduj. Płyta jest świetnie wydana.

Jasne, jest od jakiegoś czasu w kolejce, ale wciąż było coś innego i zapominałem o niej- jak zwykle u mnie ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejże, aktualnie szukam ampa i w sumie byłbym skłonny kupić takiego ONE z dropa w tej cenie https://drop.com/buy/drop-thx-aaa-one-linear-amplifier/story#story. Zastanawiam się. Jakie jest prawdopodobieństwo, że zostanę obciążony kosztami cła i podatkiem? Jeżeli bliskie 100% to czy ktoś doświadczony jest w stanie mniej więcej powiedzieć mi jak duże będą to koszy ?

 

 

W sumie @dweet masz rację. Używany 789 albo SP200 wyjdzie tylko nieco drożej niż cudowanie z cłem. Poszukam takowych. Nie było tematu.

Edytowane przez docik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, docik napisał:
Hejże, aktualnie szukam ampa i w sumie byłbym skłonny kupić takiego ONE z dropa w tej cenie https://drop.com/buy/drop-thx-aaa-one-linear-amplifier/story#story. Zastanawiam się. Jakie jest prawdopodobieństwo, że zostanę obciążony kosztami cła i podatkiem? Jeżeli bliskie 100% to czy ktoś doświadczony jest w stanie mniej więcej powiedzieć mi jak duże będą to koszy ?

Z dropa? Prawie na 100%, bo oni wysyłają DHLem

 

A w ogóle porównywalnym (a nawet lepszym) wzmakiem jest SMSL SP200, którego normalnie dostaniesz w Polsce

Edytowane przez dweet
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NuBreed napisał:

Ja biednie, ale może z it01 się polubią któreś z pianek...

 

Screenshot_20220523-182352.png

Aha i poweramp w wersji pro za 5.50 czy jakiś tak. Muszę przyznać że nigdy nie korzystałem z tej aplikacji.. ale robi robotę. Jestem za dinozaurami wiem.. 😂

Jak mam go od kilku lat i nie używałem ze 3,bo był badziewny. Teraz sporo na plus zmienili i bije UAPP na głowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, NuBreed napisał:

Aha i poweramp w wersji pro za 5.50 czy jakiś tak. Muszę przyznać że nigdy nie korzystałem z tej aplikacji.. ale robi robotę. Jestem za dinozaurami wiem.. 

 

PowerAmpa mam od dawna, ale odkąd korzystam z USB Audio Player Pro, to zupełnie o nim zapomniałem 😛 .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności