Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, docentore napisał:

Jak grają? Masz porównanie do innych trybryd?

Nie mam porównania do innych bo raczkuję w tym temacie. Jedynie do H40 ale to krótko mówiąc inne strojenie i technika grania. Dla mnie nowością są elektrostaty i od razu czuć inną szkołę brzmienia. Jest super przestrzennie jak w wielkich planarach - z pamięci porównywalnie do HEXv2. Jest to ciepłe strojenie ale z mega detalem. Wydaje mi się, że przebijają HE6SEv2 w tej kategorii. Słychać dosłownie wszystko. W oklepanych utworach nagle słyszę bicie zegara w tle, nabieranie powietrza i przełykanie śliny wokalisty gdzie wcześniej nic takiego nie zauważyłem. Głos rozchodzi się w eterze tracąc na głośności ale słyszę go do końca, momentami bez poczucia, że wygasł. Nieskończona wielkość sceny/głębi. Wciąż muzykalnie ale już mniej analogowo niż w H40 (znowu przywołane elektrostaty). Bas na tipsach AZLA Crystal, które otrzymałem w gratisie rozsadza łeb. Lepiej i kulturalniej jeżeli dobierze się coś z fabrycznego zestawu - na razie moje ulubione to te szare z czerwonymi tulejkami. Przy męskich wokalach jest super ale przy niektórych damskich jakby trochę mniej energii, łagodniejszy przekaz. Potem powyżej tego zakresu znowu wraca umiarkowana żywiołowość. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, chico99 napisał:

ile dałeś?

32,95 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale Chu mnie interesowały i wziąłem same tipsy 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, bez rewelacji. W cenie z zagranicy wolałbym kupić komplet Ostry wsystkie cy i jeszcze dolarek w kieszeni by został. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, docentore napisał:

Masz porównanie do innych trybryd?

Wróć ... piszemy o Moondropach a przecież miałem Variations które teraz patrzę że są trybrydami. Miałem je tak krótko, że zapomniałem o nich :D Chudo na średnicy, klinicznie sterylne i bez muzykalności to kompletnie nie moja bajka dlatego tak ISN EST50 to spore przeciwieństwo względem Variations.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, cpu1 napisał:

Wróć ... piszemy o Moondropach a przecież miałem Variations które teraz patrzę że są trybrydami. Miałem je tak krótko, że zapomniałem o nich :D Chudo na średnicy, klinicznie sterylne i bez muzykalności to kompletnie nie moja bajka dlatego tak ISN EST50 to spore przeciwieństwo względem Variations.

Variations to chyba najsłabsze trybrydy jakie słyszałem, zbyt intensywne, głowa zaczynała boleć po 30 minutach. Klinicznie sterylne były dla mnie ThieAudio Monarch, tutaj znowu się nudziłem.

Trzeba będzie polować na EST50, żeby posłuchać :)
Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawały spać po nocach, no i w końcu są u mnie. Po dwóch godzinkach słuchania - króliczek chyba w końcu dogoniony. Uff...
 
Podziękowania dla [mention=42206]Mayster[/mention] za jak zawsze sprawną obsługę  
 
mestx.thumb.jpg.0bf27e40f6cd2aa3bfa2517a311a55ac.jpg
Ba, znaleźć dobre tipsy nie jest łatwo. Gratki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RIH napisał:

Ba, znaleźć dobre tipsy nie jest łatwo. Gratki!
emoji6.pngemoji846.png

To prawda. Mi dźwiękowo najbardziej pasują Spinfit CP145 ale są niewygodne, natomiast jeśli chodzi o połączenie wygody z jakością dźwięku to Symbio W Peel. Teraz sprawdzam Moondrop Spring Tips. Dajcie znać jakie są wasze doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Lord Rayden napisał:

IMG_20220511_193533.jpg

IMG_20220511_193714.jpg

I jak te Technicsy Arturo? Warte swojej ceny? 

 

 

4 godziny temu, Palpatine napisał:

Teraz sprawdzam Moondrop Spring Tips. Dajcie znać jakie są wasze doświadczenia.

Teraz na LZ A6 mini testowałem Spinfity CP 145, Moondrop Springs tips i tipsy BGVP Q2S z wąskim i szerokim otworem. Najsłabsze Moondrop potem CP 145=Q2S szeroki otwór a najlepiej wypadły Q2S z wąskim otworem. Dobrze, że nie brałem Chu tylko same tipsy, mniejsza strata. Moondropy sprawdziłyby się np z Creative MA 930 lub JVC HA-FRD 80, gdzie driver umieszczony jest w tulejce która wchodzi w kanał słuchowy. I w innym wypadku jest po prostu studnia

Edytowane przez Jaro54
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem taniej niż cena sklepowa. Wydaje się, że warto. Idealna byłaby cena 999 zł :)

fajne słuchawki, do zastosowań mobilnych, z ANC. Dźwięk podobny trochę do TWSów AZ60 od Technicsa. Obsługa mogłaby być lepsza, łączą dotykowość z przyciskami. Lepsza byłaby sama dotykowość bo ciężko trafić na przyciski STOP/PLAY VOLUME +/-.

Myślalem.przedtem nad Shure Aonic 50 ale Technicsy są zgrabniejsze. Nie tak zgrabne jak Aventho Wireless ale te nie mają ANC. Za to Technicsy grają bardziej gęsto, nie sucho (w AW jest Tesla). Bateria długo trzyma. Są wygodne, łatwo je dostosować na głowie. Uszy pocą się jak w Pandach.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności