Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, dweet napisał:


A wszędzie hypeują ie600 że mają więcej góry niż 900

 

Hmm... jeśli tak, no to cofam to co napisałem. W sumie czytałem tylko 1 reckę, to o górze za wiele tam nie napisano. Ale jak mają jej więcej... to dla mnie już raczej byłoby jej zdecydowanie za dużo - przynajmniej wnioskując po szybkim odsłuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Hmm... jeśli tak, no to cofam to co napisałem. W sumie czytałem tylko 1 reckę, to o górze za wiele tam nie napisano. Ale jak mają jej więcej... to dla mnie już raczej byłoby jej zdecydowanie za dużo - przynajmniej wnioskując po szybkim odsłuchu.

Tu masz wykresy, chociaż u HBB chyba góra jakoś zawsze wychodzi słabiej https://hbb.squig.link/?share=Bad_Guy_Target,Sennheiser_IE600,Sennheiser_IE900
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tome-k napisał:

 

 

gIfvxJT.jpg

 

Zabrakło serduszek, ale masz takie ❤️ za Pixies- w latach 90 mój najulubieńszy zespól odkryty po przeczytaniu „Tylko Rock”. Kup sobie jeszcze Trompe Le Monde jeśli nie masz, którą trzeba słuchać bezdyskusyjnie w całości. W 2014 po urodzinach synka wybrałem się na ich koncert na Narodowym, było kameralnie, grali rewelacyjnie, ale akustyka do bani. Fajne mam wspomnienia z Pixies. 👍

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Corvin74 napisał:

A taki zakup na dziś… pozdrowienia z Atlas Arena 

 

CBE1567C-EF36-4751-AAF1-6A583CDCB486.jpeg

 

 

DE3D503C-1955-4A05-B7AE-B7B02D02C4AF.jpeg

 

O Panie.. jak ja zazdroszcze. Miałem ten koncert na radarze, ale niestety tematy na budowie nie mogą czekać nawet jeden dzień. Byłem już kilkukrotnie na koncertach DCD i zawsze było super, może poza Wrocławska Halą Stulecia. Jakoś akustyka im wyjątkowo tam nie leżała.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2022 o 18:52, lobuz1 napisał:

Zabrakło serduszek, ale masz takie ❤️ za Pixies- w latach 90 mój najulubieńszy zespól odkryty po przeczytaniu „Tylko Rock”. Kup sobie jeszcze Trompe Le Monde jeśli nie masz, którą trzeba słuchać bezdyskusyjnie w całości. W 2014 po urodzinach synka wybrałem się na ich koncert na Narodowym, było kameralnie, grali rewelacyjnie, ale akustyka do bani. Fajne mam wspomnienia z Pixies. 👍

 lobuz1  Dziękuję za miłe słowo :) natomiast wspomnienia o których napisałeś, zawsze warto pielęgnować, szczególnie, że to świetna kapela ! ...przyznać muszę, iż w moim przypadku, ich twórczość nieco umknęła mojej uwadze ( co nie znaczy, że nie miałem bladego pojęcia o ich istnieniu ) z racji moich wcześniejszych fascynacji głównie Black Sabbath, Motörhead, Deep Purple .... oraz zmianą kierunku muzycznych zainteresowań w stronę muzyki klasycznej.
"Trompe Le Monde" nie mam w swoich zbiorach, ale zawarte utwory w tym albumie oczywiście znam....zatem, staram się nadrabiać zaległości i na starość zacierać białe plamy na muzycznej mapie .

 

22 godziny temu, Kubasz napisał:

Pozdrawiam :) bo ten japończyk to kupiony u mnie :)

 

Kubasz  Ktoś, kto kiedyś powiedział, że ten świat jest mały - miał rację :)

Pozdrawiam również, raz jeszcze dziękując za krążek :)

Edytowane przez Tome-k
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2022 o 21:39, Corvin74 napisał:

A taki zakup na dziś… pozdrowienia z Atlas Arena 

 

CBE1567C-EF36-4751-AAF1-6A583CDCB486.jpeg

 

 

DE3D503C-1955-4A05-B7AE-B7B02D02C4AF.jpeg

My dziś byliśmy na dwudziestoleciu Micromusik w NFM we Wro.

Pani Gosiak z teamem długo będą pamiętać tę imprezę. Dwa razy wyrzuciło fazę w całym NFM. Za pierwszym razem zespół został pozbawiony prądu na około 20-30 min, za drugim elektrycy uwineli się dużo szybciej.

Gościnnie wystąpili: Kuba Badach, Dorota Miśkiewicz, Mela Koteluk.

Koncert był na dużej sali z wspomaganiem orkiestry NFM.

W oczekiwaniu na muzyków:

 

 

20220506_190718.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MrSheep napisał:


Nie wiem do końca co masz na myśli, ale tak, udało się :D 

Pytałem w kontekście U12 :P... w sumie to było pytanie retoryczne sądząc po zdjęciu 😅 Nadal uważam, że to solidny kandydat, aby zostać tylko z jednym setem. Może genialne to one nie są IMVHO, ale grają wszystko na b. dobrym poziomie ! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności