Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Aż żałuję, że nie potrzebuję :) 

@audionanik @lobuz1 faktycznie taki dobry? 

P.S. Ciekawe kiedy się komis zagotuje od modżów ;) 

Ja jestem jeszcze podjarany nową zabawką, więc nie będę się wypowiadał 😀. Włączyłem na chwilę z Etami i się rozładował i teraz się ładuje. Podobała mi się zabawa ESP i brzmiało to bardzo fajnie jak podbiłem trochę dołu.

 

BTW: też nie potrzebuję 🤣

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Aż żałuję, że nie potrzebuję :) 

@audionanik @lobuz1 faktycznie taki dobry? 

Jeżeli ktoś nie ma kasy na drogi tor, niech kupi mojo2.

Jeżeli ktoś ma kasę na drogi tor, to też niech kupi mojo2.

Jeżeli ktoś już ma tor za pierdylion złotych, to i tak musi kupić mojo2.

Życie audiofila, który nigdy nie posiadał mojo2 jest pozbawione sensu.

 

49 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Ciekawe kiedy się komis zagotuje od modżów

Kiedy się wypełnią dni.

9 minut temu, tommir napisał:

Nikt z nas tak naprawdę nie potrzebował... :D

Przez alle można na ratki 0%

Edytowane przez audionanik
  • Like 1
  • Haha 3
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, jarzyna napisał:

W sumie to i to. HD650 zastąpiły wczoraj HD58X. 

Kabelek to miedź cynowana od Perula. Też dosyć nowy zakup.

Jeśli masz chęci, to napisz w fanklubie senka jak odbierasz taką przesiadkę z HD58X na HD650.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, jarzyna napisał:

HD650 zastąpiły wczoraj HD58X. 

 

Jak oceniasz tę zmianę? Miałem i jedne i drugie, ale już HD 650 pamiętam słabiej. Miałem jednak wrażenie, że w HD58X (mimo że bardzo fajne, a za 5-6 stów to już rewelka) to czegoś brakuje względem HD 650.

 

edit: ups, @bakus1233 mnie uprzedził z pytaniem :D

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, The Grand Wazoo napisał:

Aż żałuję, że nie potrzebuję :) 

 

Może nie wiesz, że potrzebujesz? Ja się poważnie zastanawiam czy Aresa II nie pogonić i w jego miejsce wstawić M2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, dj1978 napisał:

iFi Zen Stream - nie mogłem nie mieć😉Chwila testów i przekonałem się jakim jednak marnym źródłem jest laptop USB. Niby wszystko grało fajnie, ale ze Stream jest jak koledzy pisali, od razu słuchać różnicę na korzyść Streama ,lepsza separacja, czystość, rozdzielczość przestrzeń, bas niżej schodzi i z większym impaktem, i wszystko jest odczuwalnie większe, ekstra rzecz👍

 

20220430_171137.jpg

 

 

 

Super sprawa. Gratulacje.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat DX3 Pro Pulsa nie miałem, tak to ostatnio ze mną jest i hajpami; na pociąg w ogóle nie trafiam albo spóźniam się vide Mojo 1 którego dopiero niedawno dorwałem. I gra zacnie! Od razu sobie pomyślałem - Robb Watts to (Eu)geniusz. Ja nie wiem o co chodzi w tych mydelniczkach, tam są jakieś programowalne kości FPGA czy co? I to jest co innego niż opamp czy czip typu Sabre/Cirrus? W każdym razie gra to zacnie, tak jakoś inaczej (przede wszystkim scena i efekt 3D i czyste czarne tło, takie najczarniejsze gdzie z łatwością można śledzić poszczególne instrumenty/smaczki). Do tego fajna barwa choć bez przeginki i przede wszystkim brak wyostrzenia. 

 

Tyle tylko że teraz sobie słucham z xDuuo XD-05 Plus i też nic mnie nie kłuje, nie szczypie, muzykalność na wysokim poziomie, a power taki że musiałem w mikserze windowsa głośność ściszać (w mocarnym A30 Pro dopiero na wysokim gainie trza było). A tu na niskim. Generalnie tak słucham sobie i sobie myślę -> taki mini Burek C3P który też na biurku siedzi i swoją klasę potwierdza na co dzień, a i nie trzeba mu ładować baterii, co dla mnie jest wygodne bo słucham często i sporo. Ale BT ostatnio nie ruszam bo do wieczornych odsłuchów korzystam z Cowona Plenue L, który kolejny raz dzisiaj mi potwierdził po przeskoku z Mojo, że gra klasowo, tak niby muzykalnie ale jednocześnie dostojnie, słuchać na nim to jak jeździć w Gran Turismo 7 przebierając w kolejnych menusach Cafe, podczas gdy Mojo1 to DiRT5 -> festiwal w czystej postaci ale też z odpowiednimi technikaliami. 

 

No niestety ja się chyba wypisuję z grona znawców w tym sensie że do czego nie podłączę słuchawek, czy do Toppinga, czy do ZEN DAC'a, to gra mi to dobrze :D

 

Drugi Mojo kusi na pewno, ale raz że mam za dużo sprzętów obecnie, a dwa jednak DAP to wygoda a do stacjonarnego słuchania to lepiej jakiego Burka czy innego Topika chyba. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Undertaker napisał:

w tym sensie że do czego nie podłączę słuchawek, czy do Toppinga, czy do ZEN DAC'a, to gra mi to dobrze :D

znaczy masz dobre słuchawki :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2022 o 17:58, dj1978 napisał:

iFi Zen Stream - nie mogłem nie mieć😉Chwila testów i przekonałem się jakim jednak marnym źródłem jest laptop USB. Niby wszystko grało fajnie, ale ze Stream jest jak koledzy pisali, od razu słuchać różnicę na korzyść Streama ,lepsza separacja, czystość, rozdzielczość przestrzeń, bas niżej schodzi i z większym impaktem, i wszystko jest odczuwalnie większe, ekstra rzecz👍

 

18 godzin temu, audionanik napisał:

Jak już wkręcimy Undera w zakup mojo2

A idźcie wy w cholerę :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Undertaker napisał:

Akurat DX3 Pro Pulsa nie miałem, tak to ostatnio ze mną jest i hajpami; na pociąg w ogóle nie trafiam albo spóźniam się vide Mojo 1 którego dopiero niedawno dorwałem. I gra zacnie! Od razu sobie pomyślałem - Robb Watts to (Eu)geniusz. Ja nie wiem o co chodzi w tych mydelniczkach, tam są jakieś programowalne kości FPGA czy co? I to jest co innego niż opamp czy czip typu Sabre/Cirrus? W każdym razie gra to zacnie, tak jakoś inaczej (przede wszystkim scena i efekt 3D i czyste czarne tło, takie najczarniejsze gdzie z łatwością można śledzić poszczególne instrumenty/smaczki). Do tego fajna barwa choć bez przeginki i przede wszystkim brak wyostrzenia. 

 

Tyle tylko że teraz sobie słucham z xDuuo XD-05 Plus i też nic mnie nie kłuje, nie szczypie, muzykalność na wysokim poziomie, a power taki że musiałem w mikserze windowsa głośność ściszać (w mocarnym A30 Pro dopiero na wysokim gainie trza było). A tu na niskim. Generalnie tak słucham sobie i sobie myślę -> taki mini Burek C3P który też na biurku siedzi i swoją klasę potwierdza na co dzień, a i nie trzeba mu ładować baterii, co dla mnie jest wygodne bo słucham często i sporo. Ale BT ostatnio nie ruszam bo do wieczornych odsłuchów korzystam z Cowona Plenue L, który kolejny raz dzisiaj mi potwierdził po przeskoku z Mojo, że gra klasowo, tak niby muzykalnie ale jednocześnie dostojnie, słuchać na nim to jak jeździć w Gran Turismo 7 przebierając w kolejnych menusach Cafe, podczas gdy Mojo1 to DiRT5 -> festiwal w czystej postaci ale też z odpowiednimi technikaliami. 

 

No niestety ja się chyba wypisuję z grona znawców w tym sensie że do czego nie podłączę słuchawek, czy do Toppinga, czy do ZEN DAC'a, to gra mi to dobrze :D

 

Drugi Mojo kusi na pewno, ale raz że mam za dużo sprzętów obecnie, a dwa jednak DAP to wygoda a do stacjonarnego słuchania to lepiej jakiego Burka czy innego Topika chyba. 

 

Nie czuje się przekonany. Widze więc dwie opcje dla Ciebie  Albo postarasz się mocniej wyartykułować przeciwskazania albo po prostu kupujesz mojo2 i koniec dyskusji.

 

 

;)

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności