Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

@pabloj dziękuję pięknie😉👍 Jednak to za dużo powiedziane ;) Jest to tylko opis wrażeń z porównań między innymi modelami, które również potrafiły dawać popis. Utopie szczególnie w metalu oraz rocku. 

 

Mnie niesamowicie ciekawi to, jak będą się spisywać L700 przy innych energizerach.@_salgado_ miał okazję je wypróbować je przy tranzystorowym SRM - 700S. W tej konfiguracji potrafiły pokazać jeszcze więcej niż na 353X :)

 

Z przyjemnością sprawdzę, jak będzie się sprawował ten zestaw podczas oglądania filmów :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie walczę z kablem i gniazdami rca, odbiornik bluetooth był podłączony bezpośrednio do płytki wzmacniacza.

A ja akceptuje tylko połączenia kablowe.

6 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

To jest ten słynny wzmacniacz Reduktor Szumu? I jak to gra?

Relacja z grania najwcześniej jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2022 o 18:07, trez0r napisał:

lpgt.jpg

 

Gratulacje! LPGT Ti to prawdziwe dzieło sztuki, no i dźwiękowo najlepszy dap jaki do tej pory słyszałem 

W dniu 25.04.2022 o 19:49, Tytus1988 napisał:

@pabloj dziękuję pięknie😉👍 Jednak to za dużo powiedziane ;) Jest to tylko opis wrażeń z porównań między innymi modelami, które również potrafiły dawać popis. Utopie szczególnie w metalu oraz rocku. 

 

Mnie niesamowicie ciekawi to, jak będą się spisywać L700 przy innych energizerach.@_salgado_ miał okazję je wypróbować je przy tranzystorowym SRM - 700S. W tej konfiguracji potrafiły pokazać jeszcze więcej niż na 353X :)

 

Z przyjemnością sprawdzę, jak będzie się sprawował ten zestaw podczas oglądania filmów :)

 

Oj tak - podczas odsłuchu l700 z 700s zaliczyłem klasyczny opad szczęki. A wcześniej słuchałem tych słuchawek podpiętych pod 006t - bo tak zdaje się widzi to producent/dystrybutor ?  Dla mnie to połączenie nie było dobre. 

 

Po przełączeniu na tranzystorowy 700s, lambdy zostały wniesione na zupełnie inny poziom. Zagrały przepięknym, trójwymiarowym dźwiękiem, z holografia nie z tego świata, a tym samym dźwięk był bardziej łagodny i poukładany. Ten energiser pokazał potencjał jaki drzemie w l700, no i wyłonił dla mnie zwycięzcę poszukiwań słuchawek do klasyki - wszystko inne co wcześniej słuchałem  (łącznie z omega 007mk2) zostało daleko w tyle ;)

 

Edytowane przez _salgado_
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, audionanik napisał:

@lobuz1, wczoraj po godz. 23 @bigmaras był już w Krakowie:D. Zgadnij czego słuchałem prawie do 4 rano:D

Wszystko wiem- wspominał, że ma spotkanie biznesowe z Tobą. 😀 Chciał mi też po drodze podrzucić do Warszawy, ale wyjechałem. Fajny ten modżo.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, lobuz1 napisał:

Wszystko wiem- wspominał, że ma spotkanie biznesowe z Tobą. 😀 Chciał mi też po drodze podrzucić do Warszawy, ale wyjechałem. Fajny ten modżo.

Z etami i DSP bardzo dobrze się sprawdza, w sumie do nich go kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, audionanik napisał:

Taaa… po zbóju, Elon Musk i Bill Gates to cienkie bolki:D

Weź se posłuchaj Pikpoków z mojusiem…

Jak wrócę do domciu to se posłucham z Pikpokami, Apoloniuszem i innymi zabawkami. Teraz się ładuje. 

18 minut temu, tommir napisał:

Z etami i DSP bardzo dobrze się sprawdza, w sumie do nich go kupiłem.

Ja też dla nich go kupiłem. 😀 Mam studyjne, dziewicze w brzmieniu ety. 😀

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności