Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Poczta Polska dostarcza w weekend przesyłki z amazon a kurier dzwoni i zapowiada się, że przybędzie. Koniec świata.

46E6DD52-FE68-4B1A-B833-B04B11C05ADA.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Weird_O napisał:

@MrBrainwash jeśli chcesz mogę Ci podesłać swoje er4sr, sam porównasz :)

Dzięki wielkie za propozycje. Na ten moment spasuje bo czas mi zżerają inne rzeczy, a i już tyle serca nie mam do robienia porównań co kiedyś. Wystarczą mi ER2SE. O armatury bym się bał bo ponoć bardziej delikatne, więc raczej nie dla mnie. ;) Kiedyś miałem na testy R-50 też takie ciekawe armatury, pamiętam, że w sumie podobnie stawiały na czystość, ale tembralnie to chyba jestem team-dynamiki. :) Rozumiem jednak czemu można preferować armatury. 

 

 

19 godzin temu, Kuba_622 napisał:

 

Różne są opinie, ja trochę bardzie lubię armaturowe.

 

👍

 

Nawet jeśli armaturowe by mi teraz bardziej podeszły to ogólnie nie jestem jakimś purystą. Patrzę raczej czy podstawy w kwestii moich potrzeb i standardów się zgadzają, a ER2SE to strzał w 10! 

 

Tylko jak można się spodziewać nie ma słuchawek, które wszystkie realizacje tak samo dobrze zagrają. Czasami wolę nawet gorszą jakość z jakimś podbarwieniem. 

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Nie ma co się oszukiwać- najbardziej lubię obcować z fizycznym nośnikiem i słuchać na dużym stereo. Stary już chyba jestem i tego raczej nie zmienię


Ja mam tak samo (zarówno w sprawie fizycznych nośników, jak i starości) ;)
Z tym, że ja słucham na słuchawkach bo w zasadzie nie mam stereo (Solo 7C).
Ale nawet jak samodzielnie zgram sobie płytę do FLAC-a, to nawet lepiej gra :-D
Kupione na giełdzie płytowej we Włocławku.83faad88dcfe0723ab718adabe0967af.jpg

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, espe0 napisał:

 

Za mało informacji żeby tak twierdzić. Może @waski musi tak codziennie?

Hamuj, bo jeszcze moja kobieta to przeczyta i mogę nie podzielać jej entuzjazmu w stosunku do tego pomysłu.

Ogólnie słuchawy żona kupiła sobie sama. Przerabialiśmy już kilka modeli słuchawek typowo dla niej: tańszych, droższych, IEMów i nausznych...

Te wybrała sobie sama: nie gniotą, są lekkie, wygodne, obsługują dwa urządzenia jednocześnie i podobno są ładne....

Minus taki, że appka od Banga nie współpracuje z nimi.

BT w tel. i na laptopie znajduje je błyskawicznie, wszystko działa super ale współpraca app. na Samsungu z nimi niestety nie.

Na szczęście tel. ma jakiś tam korektor bo bez niego to dla nas straszne basotłuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jot R napisał:

Mam i ja. Pasują do Shanlingów idealnie, więc temat TWS mam zamknięty.

 

20220411_155934.jpg

Nie jest łatwo znaleźć odpowiednie- wygodne i żeby wchodziły do pudełka. Mają trochę większą dziurę niż Hiby.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RIH napisał:
54 minuty temu, lobuz1 napisał:
 

Gdzieś poza Amazon da radę je dostać?

Tutaj kupowałem. Dostawa w cenie i do paczkomatu szło 10 dni.

https://shopee.pl/AZLA-SednaEarfit-Crystal-Replacement-Earbuds-Tips-Eartips-for-TWS-Earphone-Headphones-i.545120974.12137524661

 

 

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lobuz1 napisał:

Nie jest łatwo znaleźć odpowiednie- wygodne i żeby wchodziły do pudełka. Mają trochę większą dziurę niż Hiby.

Wiem, bo trochę się naszukałem. A tu się okazuje, że Sedna nie dość, że pasuje, to jeszcze Shanlingi brzmią tak oczekiwałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2022 o 11:12, Wisting napisał:

Andromedy - żeby one tak nie kłuły średnicą i miały lepszy bas, to by były warte grzechu. A tak...

Musisz dobrać odpowiednie. Poczytaj wątek Andromed. Jest ich kilka wersji, zależnie od czasu wypustu.

W dniu 9.04.2022 o 01:10, Beh0lder napisał:

Ja również nie czaję szału na OG Andro. Ale czaję 2020 :)

Każdy szał mija. Był szał na Andromedy (mam.kupione V2 znacznie później). Teraz jest szał na MEST (dla mnie chyba za duże). Ale powoli mija. Więc UM wypuszcza nowe, tańsze doki. CA też próbowało...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Lord Rayden napisał:

Musisz dobrać odpowiednie. Poczytaj wątek Andromed. Jest ich kilka wersji, zależnie od czasu wypustu.

Dziękuję, ale to zabawa nie dla mnie. Etap Campfire Audio mam już definitywnie za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FiiO FH3 z kabelkiem zbalansowanym 2.5mm. W końcu trafiłem na porządne IEMy i to przypadkiem dzięki ofercie forumowicza @bassfreak, który oddał je za półdarmo za co jestem mu wdzięczny. Po porażkach z IEMami Audeze i Moondrop to strojenie w punkt przemawia do mnie. Jakby tak jeszcze trochę oczyścić i minimalnie rozjaśnić przekaz to miałbym klona TH900 w wersji mobilnej :) 

FiiOFH3.jpg

 

Lepiej zgrywają mi się z E1DA 9038SG3 bo z Sonatą E44 dolna średnica/midbas zbyt ekspansywny. Tu jest lżej, zwiewniej i ale wciąż z impetem :) 

 

Ciekawostka jak FiiO sklonowało od amerykańców pomysł na skrzyneczkę :

 

fiio1.JPGfiio2.JPG

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności