Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.01.2022 o 12:54, Beh0lder napisał:

20220126_123024_01.jpg

Post trochę atencyjny ale cóż, nigdy nie wiadomo. Z dniem dzisiejszym GLS uważa moją paczkę z Aurum za zaginioną. Jeżeli ktoś natknie się na ofertę sprzedaży z powyższym designem proszę o kontakt, może "szczęśliwy znalazca" będzie próbował szczęścia. Tylko na co komu moje customy? Pamiętam [*]

Edytowane przez Beh0lder
  • Sad 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, dweet napisał:

Jak ci basu brakuje w małych monitorach, to posłuchaj iLoud Micro albo MTM - wyrywają z kapci :)

 

Ciekawy sprzęt, szukam czegoś mniejszego na biurko właśnie bo moje R1850DB choć fajne, to zajmują nieco za dużo miejsca. Warto dopłacić do MTM względem Micro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dirian napisał:

 

Ciekawy sprzęt, szukam czegoś mniejszego na biurko właśnie bo moje R1850DB choć fajne, to zajmują nieco za dużo miejsca. Warto dopłacić do MTM względem Micro?

 

Nie słuchałem długo MTM, bo nie chciałem osobnego zasilania, tylko poł-aktywnych i wziąłem Micro, ale jedne i drugie mają potężny bas jak na takie szkraby (PreSonus nie ma startu). MTM grają trochę bardziej rozdzielczo i przede wszystkim nie mają BT, który wprowadza zakłócenia, które z bliska niestety słychać (przez pierwsze 10-20 sekund po włączeniu dość mocny pisk, potem na granicy słyszalności). Jeśli masz miejsce, nie wkurza cię podwójne zasilanie, to bym się nie zastanawiał i brał większe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tilt napisał:

Czemu sprzedales XS3? Sam sie zastanawialem nad Naimem do moich X14, ale zostalem przy Heglu...

Mam prywatnie X14 i ATC7. W połączeniu z Qutestem i XS3 Dynie X14 grały przepotężnym, tłustym, rozlanym basiorem, który zakrywał całą resztę pasma. Ogólnie XS3 sprzedałem z powodu właśnie bardzo miękkiego, mocno podbitego dołu. Próbowałem z nim Xavian Corallo i moje ATC scm7, żeby uciec od tego potężnego i mało precyzyjnego dołu ale niestety on ma tak silnie zaznaczony swój charakter, że po 5 tygodniach cieszył już kogoś innego. Do Dynaudio X14 absolutnie i szczerze odradzam XS3. To bardzo, bardzo efektownie grający wzmacniacz i rozumiem, że ta jego miękkość może się komuś podobać to jednak z ilością niskich tonów poniosła już Naima fantazja. Zostań przy Heglu do X14, zdecydowanie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jak wrażenia dźwiękowo, jakościowo i pod kątem wygody?
 
 
Na razie podłączyłem na szybko: miał być minimalistyczny i taki jest - chce zrobić bardzo lekki zestaw przenośny: będzie Radsone, ten kabelek, IEM się dobierze.
Dźwiękowo na szybko: lekko ciepły, średnia scena, instrumenty dość blisko, bas prominentny, pomiędzy szybkim a masywnym, dość szybko wygasza, góra łagodna, średnica zobaczymy - na razie między ok a lekko wycofaną.
Syntetyczna osłona lekko sztywna - nie "leje się", zachowuje kształt.
Osłucham się to będę wiedział więcej
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Methuselah napisał:

@espe0 także brałem Softears, ale na razie... tipsy :D

 

UC Eartips (Ultra Clear) to takie Azla Crystal/Xelastec, ale dostępne w PL bez czekania. Sprawdź z RSV, całkiem spoko się z nimi zgrywają.

 

Softears UC.jpg

Miałem jeszcze jedną parę pianek Crystalline Crystal tips z którymi się meeega zgrały, ale te też spróbuję. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smutny Joe gratuluję zakupu. Świetne słuchawki, u mnie mają dożywocie... Sorry @Tytus1988 ;) Masz jak widzę kabel robiony w kooperacji z Kimber Kable, 4.4mm czy 6.3mm? Ja mam 4.4mm. Co to za pady w zapasie? Wyglądają na materiałowe albo welury. 

@lobuz1 grubo pojechałeś z Tingvall Trio :) Wygląda na to, że to cała dyskografia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

@Smutny Joe gratuluję zakupu. Świetne słuchawki, u mnie mają dożywocie... Sorry @Tytus1988 ;) Masz jak widzę kabel robiony w kooperacji z Kimber Kable, 4.4mm czy 6.3mm? Ja mam 4.4mm. Co to za pady w zapasie? Wyglądają na materiałowe albo welury. 

@lobuz1 grubo pojechałeś z Tingvall Trio :) Wygląda na to, że to cała dyskografia. 

To moje najulubieńsze trio- mam wszystko na Cd, ale na winylu tylko jedną. 😀 Powinni coś jeszcze nagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, The Grand Wazoo napisał:

@Smutny Joe gratuluję zakupu. Świetne słuchawki, u mnie mają dożywocie... Sorry @Tytus1988 ;) Masz jak widzę kabel robiony w kooperacji z Kimber Kable, 4.4mm czy 6.3mm? Ja mam 4.4mm. Co to za pady w zapasie? Wyglądają na materiałowe albo welury. 

@lobuz1 grubo pojechałeś z Tingvall Trio :) Wygląda na to, że to cała dyskografia. 

Kimber w zestawie był 6.3 mm, czyli idealnie do Chorda TT2 :)

Pady Dekoni, nie znam konkretnej nazwy. 

Kabelków ani padów jeszcze nie zdążyłem porównać.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=33972]Smutny Joe[/mention] gratuluję zakupu. Świetne słuchawki, u mnie mają dożywocie... Sorry [mention=80196]Tytus1988[/mention]  Masz jak widzę kabel robiony w kooperacji z Kimber Kable, 4.4mm czy 6.3mm? Ja mam 4.4mm. Co to za pady w zapasie? Wyglądają na materiałowe albo welury. 
[mention=82435]lobuz1[/mention] grubo pojechałeś z Tingvall Trio  Wygląda na to, że to cała dyskografia. 
https://dekoniaudio.com/product/elite-velour-for-sony-mdr-z1r-headphones/
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lobuz1 napisał:

Nie ma co się oszukiwać- najbardziej lubię obcować z fizycznym nośnikiem i słuchać na dużym stereo. Stary już chyba jestem i tego raczej nie zmienię, choć mam trochę plików i Tidal, to zawsze wracam do CD, LP i może MC jak wyjmę z szafy AKAI GX-75. Wczoraj w nocy zamówiłem sporo cd i lp i czekam na dostawę a dzisiaj taka płytka.

AB690138-D839-4850-B28F-B92496ACCF3F.jpeg

 

Piękna płyta :) Jedna z moich ulubionych. 

 

IMG_0185.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności