Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet listy z takimi tipsami otwierają dzielni celnicy i kasują jakieś grosze. 🤣
Zobaczymy jak się one mają do bezplusów, które są aktualnie moimi no. 1 do Mest i Isabellae.

D9FA9771-F3CF-446E-8562-350C040A8FB0.jpeg

654937DB-36CD-4A5B-9EB3-4385082BC993.jpeg

EB31C8D4-B255-454E-B90B-8508325D1EE3.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lobuz1 napisał:

Nawet listy z takimi tipsami otwierają dzielni celnicy i kasują jakieś grosze. 🤣

Jak zaczęli pakować zwykłe tipsy w cudaśne blistry to wygląda tak bogato i audiofilsko że podateczek się należy :D  ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tommir napisał:

W zestawie nie miałem niestety pianek, kupiłem z drugiej ręki, ale to ciekawe pytanie i chyba muszę zbadać temat.

Na szybko, polecam pianki Shure (EABKF (?)), choć najlepiej to jednak "graja" z tri-flange 🆗 i/lub customy. Polecam zmienić kabel, bo ten stockowy mocno je ogranicza.... a no i jeszcze dumper 1000ohm soniona :) 

 

EDIT: masz bi-flange'i, to juz wypust z Lucid? Nie masz rozjazdu w balansie?

Edytowane przez trez0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, bakus1233 napisał:

Wow, gratulacje zakupu :D czy ktoś jeszcze na mp3s ma takie słuchawki? :D

 

Z tego co mi wiadomo to jest jeszcze jeden użytkownik. Chyba, że Przemek od niego właśnie kupił ;)

 

@Tytus1988 Moje najserdeczniejsze gratulacje! W jakim są stanie? 

Edytowane przez MichalZZZ
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tytus1988 napisał:

Jednak Sony mają swój niepowtarzalny urok🎶🥰🎶😉

Gratulacje :) myślałem że celujesz w hifiman susvara, a tu takie perełki :)

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Tytus1988 napisał:

20220401_184033.jpg

 

Jednak Sony mają swój niepowtarzalny urok🎶🥰🎶😉

i jak wrażenia? słuchałem ich raz w życiu u P. Ryki jak miał je wypożyczone od Wiktora i zrobiły ogromne wrażenie (na wszystkich obecnych na meetcie), ale to było może z 7 lat temu, a może jeszcze dalej, więc oprócz ogólnego wrażenia mało co pamiętam, tym bardziej, że poza k-1000, najmocniejszym zawodnikiem były wtedy hd-800, a świat słuchawkowy jednak poszedł troszkę do przodu, więc odniesienie do obecnych topowców będzie na pewno bardziej miarodajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilety na Dead Can Dance do Łodzi i na Porcupine Tree do Katowic
No, to limit "dużych" koncertów na ten rok w zasadzie wykorzystany.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka



  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałem małego zestawu do Netflixa, a że Chromecast jest dość marudny jeśli chodzi o połączenia bez lagów - postanowiłem sklecić coś sam - wybór padł na najmniejsze Erisy bo tylko tyle miejsca mam tam wolne.
Po pierwszym połączeniu miałem wyrzucić to wszystko za okno - sprzęt grał tragicznie, Edifiery 1600 przy tym to high-end.
Ale stwierdziłem, że mam sporo wolnych kabli Furutecha więc całe okablowanie i połączenia zyskały nową wartość - w przenośni i dosłownie. Teraz tylko jakieś podkładki, żeby szafka mniej przenosiła drgania i nawet serial można obejrzeć
Ale IMO jak ktoś wam mówi: weź małe na biurko bo 8 cali to za dużo - bullshit!
Mam 8 cali Erisy, 8 cali Tannoye i spokojnie można ich używać w odległości metr od twarzy.8aaeac4ef83c1e035a59bf131bccf022.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie Adamy t5v grają lepiej niż t7v a w małym pomieszczeniu grały znacznie lepiej. Chyba że dla kogoś muzyka = bass to nie wtrącam się
Mi brakowało przede wszystkim separacji poszczególnych dźwięków. Basu raczej nie uświadczysz w takim sprzęcie.
Po zmianie okablowania różnica jest diametralna.
Nie słuchałem 5tek, 7ki są ok.
Dla nagłośnienia pokoju i tak bralbym subwoofer - i nie dla basu tylko podziału poszczególnych częstotliwości między głośniki.
Nie wiem jakiej muzyki słuchasz ale np: To the hellfire - Lorna Shore "dusi" większość monitorów bez suba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi brakowało przede wszystkim separacji poszczególnych dźwięków. Basu raczej nie uświadczysz w takim sprzęcie.
Po zmianie okablowania różnica jest diametralna.
Nie słuchałem 5tek, 7ki są ok.
Dla nagłośnienia pokoju i tak bralbym subwoofer - i nie dla basu tylko podziału poszczególnych częstotliwości między głośniki.
Nie wiem jakiej muzyki słuchasz ale np: To the hellfire - Lorna Shore "dusi" większość monitorów bez suba.
Jak ci basu brakuje w małych monitorach, to posłuchaj iLoud Micro albo MTM - wyrywają z kapci :)
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności