Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Weird_O napisał:

Ciekawe jak szybko Ci pękną zawiasy w regulacji pałąka, moje wytrzymały tydzień. Dziadowskie wykonanie.

Jeszcze nie miałem słuchawek w których coś mi się wyrobiło czy pękło podczas użytkowania ale jak zacznę je zabierać poza dom to niewykluczone ;) Głowę mam dużą i regulacja rozsunięta na maxa ale nie czuć ich i chyba ten nowy kabel z wtykiem jest cięższy od samych słuchawek :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cpu1 napisał:

Kupiłem w USA i powiem szczerze że nie spodziewałem się że są tak dobre. Polecam z czystym sumieniem - Koss KPH30i

KPH30i2.JPG

 

Tutaj lekki mod :

 

 

Jakieś porównanie z monolithami? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Play napisał:

Jakieś porównanie z monolithami? 😉

M350 zdecydowanie mniej basu i łagodniejsze granie vs rozrywkowe KPH30i. Choć i tak nie ma sensu porównywać dynamika vs planar. Ten drugi zawsze będzie lepszy ! ;) 

Pisałeś że w M350 wokal był za ciężki dla Ciebie, a tutaj jest jeszcze więcej masy.

Edytowane przez cpu1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cpu1 napisał:

M350 zdecydowanie mniej basu i łagodniejsze granie vs rozrywkowe KPH30i. Choć i tak nie ma sensu porównywać dynamika vs planar. Ten drugi zawsze będzie lepszy ! ;) 

 

Jak dla kogo :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, marek_m napisał:

Kupiłem je jeszcze przed pandemią. Nic się złego nie dzieje, a są używane (nomen omen nie tylko przeze mnie). 

Ta druga wersja clear to poprawiona i lepsza bo mam właśnie te co @cpu1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Volumio 3 i u mnie pod każdym względem działał stabilnie, co najwyżej mogłem się przyczepić do oprogramowanie pod kątem wyglądu/funkcjonalności. Na Zen Stream na razie próbowałem tylko AirPlay i Roon Bridge - na razie bez niespodzianek. Gra po wyjściu koaksjalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dweetMiałem na PC i to skromnym - podstawowy NUC+Wifi z Repeatera oddalonego 15m od routera. Z Tidal Connect rzeczywiście czasem były problemy, ale nie wiem czy wina leży po stronie Volumio czy Tidal'a. Stream z Tidal do Chromecast Audio to podobne problemy. Tak czy siak gra to nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
15 minut temu, MrSheep napisał:

09771F54-694E-46B7-B1E0-65E4226116B0.jpeg

 

Galaxy Buds Pro do luźnego codziennego użytkowania i Sony IER-Z1R do zadań specjalnych :) 

jak możesz to daj znać w fanklubie bezprzewodowych jak wrażenia z budsów. Sam się zastanawiałem nad nimi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kurop napisał:

Mam i ja i dzisiaj testuję. Do czego to doszło żebym musiał słuchawki kupować...

 

20220322_141438.jpg

Gratulatione !!!! W opcjach programisty warto włączać lepsza przepływność (990 kbps) dla audio w LDAC.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Gratulatione !!!! W opcjach programisty warto włączać lepsza przepływność (990 kbps) dla audio w LDAC.

To jeszcze nic! Warto ustawić na sztywno 16/44.1 !!!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Hustler napisał:

@mrbudyn Słuchałeś może DT1990 PRO, żeby swój nabytek do nich porównać?

Słuchałem kiedyś, ale nie chcę się wypowiadać na temat różnic, bo mało pamiętam. ✌.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności