Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Zbiłem troszkę górę w uapp i jest bardzo miło, łagodnie, ale i rześko myślałem, że będzie ostra vka, a tu mi fajnie siadły w wokalach

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Bajerów @MrBrainwash@Play :) Ciekawe jakie są różnice między tymi omami. I czy to nie omamy :P

 

Się biję z myślami czy brać któreś czy nie. Dawno temu, jakoś w 2013 (czyli jeszcze przed odsłuchami Magicznej Lampucery z FCL'em i Brejnłozami HM5) rekablowane DHC DT990 dwieście pięćdziesiątki mnie po prostu urzekły. Potem kupiłem sobie używane stockowe (ale z ubitymi lekko padami) i nawet tor próbowałem odwzorować, jednak nie udało mi się uzyskać tego brzmienia. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Play napisał:

Zbiłem troszkę górę w uapp i jest bardzo miło, łagodnie, ale i rześko emoji846.png myślałem, że będzie ostra vka, a tu mi fajnie siadły w wokalach

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
 

Też myślałem, że Vka będzie mocniejsza. 

 

Pik usłyszałem i od razu zmieniłem pady na te wyrobione od tygrów. 

 

Nie wymagają teraz żadnego EQ. :)

Choć na chwile też spróbowałem i reagują pięknie. 

 

Tylko wygoda się zmniejszyła no i...

 

i trzeba lubić taką sygnaturę z trochę cofniętą średnicą. 

 

W tej cenie bomba. Pochwalić należy że są bardzo gładkie, bez problematycznych miejsc ( prócz wysokich przed wyrobieniem padów ) co jest oszałamiające patrząc ile tych zepsutych sygnatur jest na rynku oraz są bardzo detaliczne. 

 

Bardzo dobre na daily driver i grania w tle.

 

Nie mają wyczynowości i przestrzenności DT1990 i X2HR, ale to zawsze coś za coś, są bardziej wierne nagraniu, nie mieszają tak w tembrze jak ww. 

 

 

9 minut temu, Undertaker napisał:

Gratuluję Bajerów @MrBrainwash@Play :) Ciekawe jakie są różnice między tymi omami. I czy to nie omamy :P

 

Się biję z myślami czy brać któreś czy nie. Dawno temu, jakoś w 2013 (czyli jeszcze przed odsłuchami Magicznej Lampucery z FCL'em i Brejnłozami HM5) rekablowane DHC DT990 dwieście pięćdziesiątki mnie po prostu urzekły. Potem kupiłem sobie używane stockowe (ale z ubitymi lekko padami) i nawet tor próbowałem odwzorować, jednak nie udało mi się uzyskać tego brzmienia. 

 

 

Dzięki. :)

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MrBrainwash napisał:

Nie przyszedł audiofil do studia.

Studio musiało przyjść do audiofila.

 

20220311_212650.jpg

 

@Playjak pierwsze wrażenia? 

Ja wolałem edition. Zwłaszcza kabel w PRO wkurzał. Może sobie te Edition kupię raz jeszcze?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Rafacio napisał:

Ja wolałem edition. Zwłaszcza kabel w PRO wkurzał. Może sobie te Edition kupię raz jeszcze?

Jestem w stanie to zrozunieć. Edition są bardziej umilające dla ucha i akustycznie więcej się dzieje. Też świetne słuchawki. Ja chciałem w kolekcji coś reprezentującego studio. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sprawiłem sobie używaną kartę USB Matrix X-Hi (poprzednik Element H). Wstawiłem do swojego PCta (raczej zbudowany z myślą o graniu, a nie o dopieszczaniu pod kątem dźwięku) i łooo Panie...

 

Jak za kwotę, którą zapłaciłem (350 PLN) to zmiana w dźwięku jest ogromna. Bardziej spodziewałbym się takich zmian po wskoczeniu na przykład w o wiele droższe wzmacniacze, a tutaj miła niespodzianka :)

 

Nie cierpię audiofilskiego pitolenia, ale nie mogę znaleźć lepszego opisu tych zmian niż większa "płynność" dźwięku. Jest słyszalne odprężenie w dźwięku, a scena odkleiła się od głowy słuchacza i ładnie się rozwarstwiła. 

 

Nie bardzo wierzyłem w to, żeby taki bajer coś zmienił, ale tutaj się zaskoczyłem i generalnie polecam jak komuś się uda dorwać w fajnej cenie. Sprawdzane to było na JDS Element II i na DT1990/HD660S

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lobuz1 napisał:

Daje radę z tymi potworami? 😀

Do głośnego słuchania jest git :) Do bardzo głośnego już nie bo od ok 90% poziomu głośności Hugo 2 dźwięk staje się przesterowany i jazgotliwy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności