Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, marco-polo napisał:

Philips Fidelio X3  - Pięknie grają.

IMG_20220202_151350.jpg

https://versus.com/pl/philips-fidelio-x2-vs-philips-fidelio-x3

Po zewnętrznej obudowie mają materiał. Różnią się też pałąkiem. Mam Philips fidelio x2hr Membrany są piankowe(mesh), nie welurowe(x3). Dobry ściśk na głowie. Nie wiem  czemu mają w tym linku nauszne jak na kartonie wokół-uszne.  30 ohm i 3 metry kabla. Nie wiem czym się różnią małymi szczegółami pewnie. Nie mam x2.

Edytowane przez marco-polo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krz napisał:

31UJ-y8uHpL._AC_SY350_.jpg

 

mm125221210674.jpg

Bedziem robić Goldmunda.

Sam sobie przerobisz dvd? Co zamierzasz z nim podziałać? Znalazłem kiedyś w szafie takiego dv-360. Można coś z niego wycisnąć?

1F7EAEB2-6274-4FB1-8806-9492ADA2EA10.jpeg

B94C7D80-E839-449E-9FD4-499550D45DCD.png

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lobuz1 napisał:

Sam sobie przerobisz dvd? Co zamierzasz z nim podziałać? Znalazłem kiedyś w szafie takiego dv-360. Można coś z niego wycisnąć?

1F7EAEB2-6274-4FB1-8806-9492ADA2EA10.jpeg

B94C7D80-E839-449E-9FD4-499550D45DCD.png

Ten też się nada. Wystarczy wyciągnąć spdif bezpośrednio z kostki http://www.lampizator.eu/lampizator/REFERENCES/Goldmund/goldmundizator.html

 

Nie jest to jakiś wybitny transport, raczej ciekawostka. Nie zrobisz z tego goldmunda jak sugerowano, ale jednak fajna opcja pod modyfikacje.

Trzeba trochę poprawić zasilanie, dochodzić, wytłumić i powinno zagrać.

 

edit:
Jednak to inny Pionek i inne układy.

dv360s.pdf

Edytowane przez krz
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, krz napisał:

wytłumić

Przecież to nie kolumny głośnikowe. Cały sens to ewentualna ingerencja w konstrukcje nóżek. Zrobiłem tłumienie kiedyś w transporcie dawno temu. Potem zrywałem, bo było tylko gorzej. To samo w DACu. Niepamiętne czasy brania na serio wpisów na Audiostereo. :) Tylko chyba do dziś nikt tam nie opisał, jak stuningować zasilacz impulsowy, a to prawdziwa kopalnia... brzmienia. :) 

 

12 godzin temu, lobuz1 napisał:

Sam sobie przerobisz dvd? Co zamierzasz z nim podziałać? Znalazłem kiedyś w szafie takiego dv-360. Można coś z niego wycisnąć?

1F7EAEB2-6274-4FB1-8806-9492ADA2EA10.jpeg

B94C7D80-E839-449E-9FD4-499550D45DCD.png

Najwięcej do roboty jest w tym impulsowym zasilaczu. Zegar doekranować. Taśmę od SCARTa odpiąć, bo chyba nie będziesz używał? Pewnie jakieś inne scalaki nadadzą się do osłony EMI. To wychodzi na gorąco przy robocie. Jak toto nie ma coaxa od razu, to szukałbym innego pacjenta. DVD tanio chodzą używki. Taki h/k DVD 27 jest zgrabny i też miło wspominam. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, majkel napisał:

To już wiem, co @audionanik będzie męczył w weekend. Ach, ta nieuleczalna wiara w chińskie cudotwórstwo. :D 

Ja tam wierzę też w Beyery i inne. Taki kaprys. 😊

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, The Grand Wazoo napisał:

Kupiony? 

Tak, właśnie słucham w domu. To był ciężki dzień- zrobiłem 700 km 😀

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, euter napisał:

@lobuz1 On robi za transport, czy odtwarzacz?

Jedno i drugie. Po srebrze Argentum do wzmacniacza Rotel i po coax do su-9 i po xlr do Rotel.

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, lobuz1 napisał:

20220203_182821.jpg

Będziesz zadowolony. Piszę to jako zadowolony użytkownik Atoll CD 100SE2.

Na razie wypożyczenie, ale może będzie zakup 😜

Zgodnie z rekomendacją wygrzewam 😁

20220203_192249.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności