Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Undertaker napisał:

Z tego co Joshua Valour mówił to A90 gra podobnie do A50s :D

 

@ZebLong mówił, że trochu lepiej.

 

4 minuty temu, majkel napisał:

Najlepiej posłuchaj sobie w sklepie albo na jakimś iwencie forumowym.

Ale jak tu nikt nic nie popisze, to z kim się będę kłócił? Kogo gromił? Jak wymądrzał w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Undertaker napisał:

Z tego co Joshua Valour mówił to A90 gra podobnie do A50s :D

 

Właściwie to A50S gra podobnie do A90. Większy model odebrałem jako grający obszerniej scenicznie. Mały model ma lekko dociążony bas względem A90 (nieco też cieplejszy z tym zakresie).

Różnica w cenie nie odzwierciedla wg mnie różnic w prezentacji muzyki.   

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mantr napisał:

DC04. Lepiej też niż RU6 w stacjonarce, bo z moimi dokami, jednak Cayin jednak pokazuje wyższą klasę grania niż iBasso.

Bardzo chętnie bym poczytał porównanie DC04 vs RU6 np w dedykowanym do tego temacie (wtedy i inni zainteresowani skorzystają) https://forum.mp3store.pl/topic/200087-dongle-wątek-zbiorczy/page/11/#comment-1859412

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Perul napisał:

Bardzo chętnie bym poczytał porównanie DC04 vs RU6 np w dedykowanym do tego temacie (wtedy i inni zainteresowani skorzystają) https://forum.mp3store.pl/topic/200087-dongle-wątek-zbiorczy/page/11/#comment-1859412

 

 

Jeśli DC04 gra podobnie do DC03 (tylko jego słuchałem), to nawet nie ma czego porównywać, RU6 ma ogolne sound quality na znacznie wyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, neonlight napisał:

To teraz są w ofercie Pręty Perul'a, z miedzi Perul'a, czy pokryte miedzią Perul'a?! 😁

Rzecz w tym, że nie potrzeba wymieniać prętów :) ALbo robimy dwa gniazda, jak ma @lobuz1 i @dj1978, albo jedno, jak mam ja i ciągniemy kabel po pałąku :)  

Zresztą, kto by takie pomarańczowe piękne pręty wymieniał :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, manuelvetro napisał:

Zresztą, kto by takie pomarańczowe piękne pręty wymieniał :D 

ale pomyśl ewentualnie nad wymianą padów na Brainwavz Hybrid XL, skóra/zamsz. Będzie kolejny pretekst aby dać ujście zakupoholizmowi😉 Wg mnie są  najbardziej uniwersalne do serii K7xx. Jak się trochę wyrobią, to bas się staje idealny. Nie jest taki rozdmuchany, bardziej zwarty i jednocześnie nisko schodzi. I góra jest fajna, bezpieczna ale wyraźna, średnica rozdzielcza. Do tego bardzo wygodne i przyjemne w dotyku na skroniach.

Edytowane przez dj1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dj1978 napisał:

ale pomyśl ewentualnie nad wymianą padów na Brainwavz Hybrid XL, skóra/zamsz. Będzie kolejny pretekst aby dać ujście zakupoholizmowi😉 Wg mnie są  najbardziej uniwersalne do serii K7xx. Jak się trochę wyrobią, to bas się staje idealny. Nie jest taki rozdmuchany, bardziej zwarty i jednocześnie nisko schodzi. I góra jest fajna, bezpieczna ale wyraźna, średnica rozdzielcza. Do tego bardzo wygodne i przyjemne w dotyku na skroniach.

Te moje to te k712 BEZ padów z bazarku. Miałem jakieś pady pseudoskórkowe noname, ale postanowiłem zaszaleć i wesprzeć polską myśl techniczną - na kulozeby się nie przejechałem, to i z yivo zaryzykuję https://allegro.pl/oferta/nauszniki-do-akg-k701-k702-601-q701-skora-jagnieca-11386094255?snapshot=MjAyMi0wMS0yM1QyMTo0NDowMi45MjVaO2J1eWVyOzcxZDY4ZjEwZWEzOTkyZDI5NzJlYzBmZDM5MWY4OGVjOGIzMzFkODk2NDE1MTI2NTkzNTRlODZhZmE2MDViYzg%3D

Wstępne porównania k712 na skórze jagnięcej z k702 na stockowych padach... cóż, przez litość dla k702 nie wspomnę :) 

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, manuelvetro napisał:

Te moje to te k712 BEZ padów z bazarku. Miałem jakieś pady pseudoskórkowe noname, ale postanowiłem zaszaleć i wesprzeć polską myśl techniczną - na kulozeby się nie przejechałem, to i z yivo zaryzykuję https://allegro.pl/oferta/nauszniki-do-akg-k701-k702-601-q701-skora-jagnieca-11386094255?snapshot=MjAyMi0wMS0yM1QyMTo0NDowMi45MjVaO2J1eWVyOzcxZDY4ZjEwZWEzOTkyZDI5NzJlYzBmZDM5MWY4OGVjOGIzMzFkODk2NDE1MTI2NTkzNTRlODZhZmE2MDViYzg%3D

Wstępne porównania k712 na skórze jagnięcej z k702 na stockowych padach... cóż, przez litość dla k702 nie wspomnę :) 

 

Yivo to polska myśl techniczna prosto z Chińskiej Republiki Ludowej :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, manuelvetro napisał:

już znalazłem

Poszukaj mojej wersji K712pro jaką zrobił mi @espe0… to jest dopiero mistrzostwo świata… zdjęcie jest na forum, warto 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności