Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już nie wiem,  co mi robią z tymi lajkami… 

50 minut temu, Tytus1988 napisał:

 

Mam nadzieję, że będzie okazja, aby się spotkać 😉👍🥂

 

Przy okazji drobny zakup adaptera - dziękuję @MP3store @discodroid!🙂👍

 

20220116_104513.jpg

 

A także słuchawkowy w postaci AKG K701 Made in Austria 🎶🎧🎶😉

 

20220116_104902.jpg

 

 

20220116_104344.jpg

 

Widzę, że budujesz kolekcję jednak, gdzie kamieni milowych zabraknąć nie może? Pisz w fanklubie akg, jak Ci grają 701-ki na Twych wypasionych torach…

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, manuelvetro napisał:

Ja już nie wiem,  co mi robią z tymi lajkami… 

Widzę, że budujesz kolekcję jednak, gdzie kamieni milowych zabraknąć nie może? Pisz w fanklubie akg, jak Ci grają 701-ki na Twych wypasionych torach…

Miałem okazję ich posłuchać w środę u @Tytus1988a, pomimo mojej nieskrywanej "niechęci" do tego modelu, uległem namowom i musze przyznać, że zaskoczenie było wielkie oraz banan na twarzy. Zagrały świetnie, analogowo, spójnie, łagodnie, z fajnym basem, z lekkiego oddalenia. Zupełnie inaczej je zapamiętałem. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Miałem okazję ich posłuchać w środę u @Tytus1988a, pomimo mojej nieskrywanej "niechęci" do tego modelu, uległem namowom i musze przyznać, że zaskoczenie było wielkie oraz banan na twarzy. Zagrały świetnie, analogowo, spójnie, łagodnie, z fajnym basem, z lekkiego oddalenia. Zupełnie inaczej je zapamiętałem. 

🔝image.pngTor czyni k701 :) 

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Miałem okazję ich posłuchać w środę u @Tytus1988a, pomimo mojej nieskrywanej "niechęci" do tego modelu, uległem namowom i musze przyznać, że zaskoczenie było wielkie oraz banan na twarzy. Zagrały świetnie, analogowo, spójnie, łagodnie, z fajnym basem, z lekkiego oddalenia. Zupełnie inaczej je zapamiętałem. 

A ja po latach znalazłem je (po rekablu i z otwartymi basportami) jako lekkostrawne i przyjemne nawet; ale nijakie - tzn. niska rozdzielczość, powłóczka na dźwiękach otoczonych jednocześnie mglistą poświatą oraz słabe zróżnicowanie barw. Bas - bum bum, bardzo słabej jakości. Za pincet to bardzo sympatyczne, przyzwoite słuchawki do codziennego używania, dla mało wymagających melomanów.

Tak oto skończyła u mnie legęuda, która kiedyś przez wiele lat królowała na mojej głowie:D.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, audionanik napisał:

A ja po latach znalazłem je (po rekablu i z otwartymi basportami) jako lekkostrawne i przyjemne nawet; ale nijakie - tzn. niska rozdzielczość, powłóczka na dźwiękach otoczonych jednocześnie mglistą poświatą oraz słabe zróżnicowanie barw. Bas - bum bum, bardzo słabej jakości. Za pincet to bardzo sympatyczne, przyzwoite słuchawki do codziennego używania, dla mało wymagających melomanów.

Tak oto skończyła u mnie legęuda, która kiedyś przez wiele lat królowała na mojej głowie:D.

Bo miałeś zmo(R)dowane!!! 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelam, że nienaturalnie wręcz szeroka scena, a do tego jasne strojenie i ostra góra. Ciekawe czy się wstrzeliłem :) Słuchalem jedynie esek, ale nie przypadły mi do gustu. 

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MichalZZZ napisał:

Strzelam, że nienaturalnie wręcz szeroka scena, a do tego jasne strojenie i ostra góra. Ciekawe czy się wstrzeliłem :)

Też słyszałem o tej scenie, ale to tym bardziej zachęca mnie do ich słuchania. Większość na tym forum jest ‚kontrowersyjnych”-większość Beyerów, Hawki, Akg a kończąc na tych Twoich nowych Abyssach z grubej rury. Te są dopiero kontrowersyjne. ;)

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Enlil napisał:

Wychodzi na to, że jedynie te AKG K701, to taki pewniak ;)

Akg też wymieniłem jako ‚kontrowersyjne”. Nanik ma dużo racji- nie jest to granie najwyższych lotów, ale słucha się przyjemnie. Mam K701 i K702 z odblokowanymi basportami.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lobuz1 napisał:

Też słyszałem o tej scenie, ale to tym bardziej zachęca mnie do ich słuchania.

Nienaturalnie. To słowo jest tutaj kluczem. Przynajmniej tak je część  ludzi opisuje i wydaje mi się, że tutaj jest ta największa kontrowersja, ale mogę się mylić. Więcej napiszą ludzie, którzy mieli z nimi doczynienia. Ja słuchałem tylko esek i to też nie u mnie w domu, więc opieram się tylko i wyłącznie na zasłyszanych, bądź przeczytanych opiniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kuba_622 napisał:

 

Cena :P

Cena jak za flagowce, kultowej firmy. 😀Beyery, AKG są tańsze a wiele jest droższych.  😀

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności