Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, paratykus napisał:

😉

 

Gwoli scisłości ... Ilu Forumowiczów przesłuchało te Noble przez owe pół roku. Ja znam czterech 😜

Carum est, quod rarum est, ale preferowałbym już więcej łaciny ze studiów nie odkurzać ;)

 

3 godziny temu, paratykus napisał:

edit: a, już rozumiem, takie opóźnione "objawienia" są wg. Kolegi całkiem zrozumiałe 🙂

Zrozumiałe i na tym w sumie to wszystko polega - nie ważne kiedy się dogoni króliczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kuba_622 napisał:

 

Chyba spora część forum je przeszła, bo na pałąku nie zostało nawet trochę weluru :D Sprawdź, czy pady nie są do wymiany.

Mod z usunięciem weluru - the best. Bardzo wygodne, pady jak na miarę szyte. Z 11 par, które mam, nie wiem, czy nie najwygodniejsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Birken napisał:

no pierwszego to się domyśliłem drugie niezbyt pomocne

(też szukam)

Ekspresowa dostawa- zamówiłem 29.12

Proszę:

https://pl.aliexpress.com/item/1005001591129198.html?gatewayAdapt=glo2pol&spm=a2g0o.9042311.0.0.43265c0fLMxSxR

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, RIH napisał:

Jak ktoś zbierze te bebechy do kupy, odtworzy to brzmienie w cenie komponentów to będzie killer - ale na razie zlepki też sobie radzą... emoji6.png

 

Ale to nie jest tak, że za brzmienie odpowiada tylko Paw jaco dac/amp, a dap jest tylko dawcą zer i jedynek?

Edytowane przez side
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ale to nie jest tak, że za brzmienie odpowiada tylko Paw jaco dac/amp, a dap jest tylko dawcą zer i jedynek?
I tak i nie - S1 IMO brzmi inaczej z telefonem jako transportem i inaczej z DAPem.
Niezależnie jak do tego podejść - takie combo może kosztować używane jakieś 700 zł (bez słuchawek i kabli) - gdyby wywalić sekcje dac i wzmacniacza z R2 - wstawić tam sekcje z lotoo - zamknąć wszytko w jakichś 600 zł - nie byłoby NIC na rynku (pewnie nawet w sporo większych pieniądzach ~1500 zł, może nawet wiecej), co miałoby szansę z tym konkurować, więc jak któraś firma marketingowo mówi, że albo tanio albo dobrze to "F.U."
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsłabszym punktem takiego zestawu (np. na bazie R2) jest lichy interfejs użytkownika. Telefony są w tej kategorii bezkonkurencyjne, również w porównaniu z drogimi DAP'ami. IMHO.
Co ciekawe więcej wykształconych specjalistów od programowania posiada przygotowanie do pracy z androidem niż do tworzenia autorskiego systemu, więc w teorii wykorzystanie bazy smartfonowej jako podstawy technicznej transportu wydaje się łatwiejsze - niemalże każda chińska manufaktura elektroniczna ma w ofercie "kadłubki" smartfonów - a skoro dobra sekcja audio nie wymaga więcej miejsca niż w S1 - nie widzę przeciwwskazań żeby zrobić coś przełomowego.
IMHO obecnie średnia półka DAP’ów to żart - X5 3rd gen, DX160, M3X itp. a te lepsze - funkcjonalnie i jakościowo nie są warte takiej kasy.
Także ten...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności