Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Za tą cenę musiałem spróbować tej legendy. Nie było chemii z Sundarami i musiałem dać jeszcze jedną szansę tej firmie, choć podjarany nie jestem za specjalnie bo nie są zbyt sexi. ;). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, cpu1 napisał:

Paczucha z HE-6se V2 z dojczlandu już jedzie do mnie i będzie na dniach. Jedno jest pewne, że będą z nimi pełne ręce roboty :)

Drugi raz je mam na głowie i już wiem, że kabel do kosza (chyba w V2 jest ten sam). Słucham se v1 z FAW Noir coś tam i jest o klasę lepiej. Są piekielnie szczegółowe, zwiewne i zadziorne jednocześnie. Pierwsze skojarzenie... T1v2 na sterydach tylko z inną, kameralną sceną. Ciekawe czym się se V2 różnią od se V1? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lobuz1 napisał:

podjarany nie jestem za specjalnie bo nie są zbyt sexi

Też liczę że choć trochę będą ładniejsze w rzeczywistości niż na fotkach no i że głowa mi się zmieści w ten pałąk :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lobuz1 napisał:

Za tą cenę musiałem spróbować tej legendy. Nie było chemii z Sundarami i musiałem dać jeszcze jedną szansę tej firmie, choć podjarany nie jestem za specjalnie bo nie są zbyt sexi. ;). 

 

Skoro masz Beyery T1v2 to będzie Pan zadowolony :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Drugi raz je mam na głowie i już wiem, że kabel do kosza (chyba w V2 jest ten sam).

Kabli troszkę mam więc nie będę się z tym fabrycznym męczył ale widzę że może być taki sam jak z HEXów czyli z domieszką srebra. 

 

Od HiFiMana też chyba dostaniecie Adorama Edition bo raczej innej wersji HE-6se V2 nie było.

12 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Ciekawe czym się se V2 różnią od se V1? 

 

Chociaż tak ze zdjęć to ja bym wolał pałąk od se v1. W Sundarach mi pasował.

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Skoro masz Beyery T1v2 to będzie Pan zadowolony :) 

 

16 minut temu, laocy napisał:

lobuz<Nie jesteś sam,też zamówiłem 6se.Audiofilis nervosa #1 w tym roku.

Dzięki. To to jesteśmy w jednym klubie- miłośników. Nie ma innej opcji. ;)  

38 minut temu, cpu1 napisał:

Paczucha z HE-6se V2 z dojczlandu już jedzie do mnie i będzie na dniach. Jedno jest pewne, że będą z nimi pełne ręce roboty :)

Wysłali z dojczlamdu czy przez DE z Azji? Jakim przewoźnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, The Grand Wazoo napisał:

Drugi raz je mam na głowie i już wiem, że kabel do kosza (chyba w V2 jest ten sam). Słucham se v1 z FAW Noir coś tam i jest o klasę lepiej. Są piekielnie szczegółowe, zwiewne i zadziorne jednocześnie. Pierwsze skojarzenie... T1v2 na sterydach tylko z inną, kameralną sceną. Ciekawe czym się se V2 różnią od se V1? 

Gran Wazoo, w filmiku który wkleiłem stronę wcześniej jest to naprawdę dobrze wyjaśnione czym się różnią. W filmiku są też linki do pomiarów, z resztą b.dobrych i poprawnych, wraz z różnymi padami... :)

 

---

 

Patrząc na dip jaki jest między wyższą średnicą i niższą górą, osobiście brałbym HE6 "ze original" ale jak się nie ma co się lubi to się ma SE, wziąłbym więc SE V2 i założył pady od Sundary, zdjąłbym też to coś za grillem żeby "przewietrzyć" trochę bas, bo te słuchawki jakoś specjalnie nim nie grzeszą i dołożył jakiś rasowy, gruby wielożyłowy, wielolitzowy, ze szlachetnej miedzi, z domieszką z złota, bez grama srebra...na wtyku ino ze złota - rasowy przewód :) i pędził je z jakiegoś rasowego, mocarnego, w pełni symetrycznego, tranzystorowego audiofilskiego potwora pasującego do nich charakternie, jak np. Violcetric V281 :) którego to podłączyłbym do jakiegoś DACa R2R, uznanym japońskim konektem jak np. Harmonix, co to dociąża jeszcze leciusieńko dół, a w tym DACU, który miałbym lampowy buforek na wyjściu, osadziłbym Philipsa E188CC, żeby lekko tą wyższą średnice jeszcze po Philipsowemu dopieścić :))) Miałoby pewnie szanse, zagrać.

Edytowane przez fallow
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie z amerykańskiego laptopa, amerykańskim kablem USB idzie sygnał do ukraińskiego lampowego konwertera (z niemieckimi lampami), dalej polski srebrny coax na tajwański DAC R2R z brytyjskim Mullardem w lampowym buforku, połączony brytyjskim ickiem do japońskiego lampowego wzmacniacza, później do słuchawek polski kabel ze splotu 8 drutów miedzianych 26AWG cryo 7N UPOCC w geometrii Litz i izolacji PE. System będzie dopieszczany jak zapadnie decyzja, że zostają :) 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności