Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, The Grand Wazoo napisał:

Teraz nie wiem, czy to ostatni zakup w 2021r. (wtedy były kupione), czy pierwszy w 2022r. (wtedy zostały dostarczone)

HE6se

 

IMG_20220103_152737.jpg

 

Z tego co widzę to nabyłeś HE6 SE v1?

 

Przyznam się, że już prawie je kliknąłem :) Byłem o krok ale obejrzałem ten film.

 

PS. Gość tam naprawdę fajnie wyjasnia + ma linki do pomiarów i częściowo je prezentuje różnice między nimi. Według niego Original HE6 są dramatycznie lepsze technicznie aniżeli HE6se v1 i v2. Mówi tam, że "what a shame", że HiFiMan już ich nie produkuje.... :)

 

Hehe, no a kto by je produkował kiedy flagowcem jest Susvara. Która wyewoluowała przecież z lini HE6/HE5LE. Zbliżałyby się niebezpiecznie blisko a tron dla króla musi być złoty. A V1 i V2 siedzą sobie spokojnie z dołu :)

 

Anyway, za 600 USD - mega dobra cena.

 

Jestem bardzo ciekaw jak Ci podejdą. 

 

 

Edytowane przez fallow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1 minutę temu, Beh0lder napisał:

Otg? Działa z telefonem na androidzie i dac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Beh0lder napisał:

Bydlę wspiera każdy standard USB C istniejący w momencie premiery :) I tak, działa jak najbardziej OTG z Andkiem i Dacem, do tegoż został zakupiony. 

Dzięki. Pewnie w takim razie jest więcej takich kabelków otg, choć w specyfikacji nie ma o tym mowy.

Testuję i ten Xduoo też nie szumi, jest przyzwoicie wykonany a kosztuje 69zł.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... przydałby się taki kabelek, no niektóre dongle (np. RU6) to mam wrażenie, że chcą mi wyrwać gniazdo USB z telefonu jak dyndają :D


A widział ktoś podobne kabelki ale z jakimś fajnym oplotem? W sensie żeby był materiał, a nie guma. Nie musi być super długaśny, z 0.5m by styknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dirian napisał:

Hmm... przydałby się taki kabelek, no niektóre dongle (np. RU6) to mam wrażenie, że chcą mi wyrwać gniazdo USB z telefonu jak dyndają :D


A widział ktoś podobne kabelki ale z jakimś fajnym oplotem? W sensie żeby był materiał, a nie guma. Nie musi być super długaśny, z 0.5m by styknęło.

Ja nie znalazłem lepszego a temat był poruszany na forum. Lotoo paw s2 daje w zestawie jeszcze dłuższy, ale osobno nie widziałem go w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, RIH napisał:
2 godziny temu, lobuz1 napisał:
Fajnie, że Marek wprowadził do oferty długi 60cm kabelek otg bo nigdzie tego nie można dostać.
0C641FA9-B74C-4A09-89F1-7AA011704A39.thumb.jpeg.55eb95a60bf813622da972490fb20f8b.jpeg
084730C3-44C0-46FF-849D-D867CD1FD9B2.thumb.jpeg.4fe91ac56bf1fa938a87c1f7cb74d244.jpeg

A tak "a propos", gdzie ta Melodika(?) podąża - zasilasz jakiś wzmacniacz z niego?

Na wyjeździe, w mojej 2 lokalizacji podpinam pod stereo. Gra dosyć przyjemnie, choć kolumny mają trochę ciasno.

AC731B62-EB4F-4FA1-A5DC-74364C7A8E54.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Wielki Łazu, jest jak jest :) Azaliż liczyć się z tym winniśmy zawsze, kiedy zza wód wielkich zamawiamy a i smutek w sercu, tzn. w porfelu już z wyprzedzeniem gotowy czeka nieśmiało?

 

Do mnie dziś dotarły 4 na początek parki wtyków A2DC. A to oznacza, że mogę realizować swoje kablarskie fantazje z ADX5000 a trochę ich mam. Mam Tonalium, teraz tylko kilka lat roboty żeby zrobić coś lepszego. Ale mam ciekawe pomysły, mp. jak wykorzystać do tego meta heurystyki vide algorytmy ewolucyjne, podobno jak pomysł jest wystarczająco zwariowany to może się udać.

 

 

FullSizeRender.jpeg

Edytowane przez fallow
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na razie w tym roku sprzętu jeszcze nie kupiłem…. Ale oczywiście pomysły mam.  Za to płyty i owszem się pojawiły.

 

A4A08AD8-7220-4898-B10C-B33AD1A43AEB.jpeg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fallow napisał:

No cóż Wielki Łazu, jest jak jest :) Azaliż liczyć się z tym winniśmy zawsze, kiedy zza wód wielkich zamawiamy a i smutek w sercu, tzn. w porfelu już z wyprzedzeniem gotowy czeka nieśmiało?

 

2 godziny temu, Wisting napisał:

 

Polski Łat :)

 

Z tym się liczyłem, a i tak porównując z cenami w polskich salonach, to zakup w oficjalnym sklepie Hifimana w promocji + transport + opłaty celno skarbowe wyszło tyle, że jeszcze zaoszczędziłem, jakby dobrze poszukać, na Golfa IV TDI rocznik 2000 :) 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda to najprawdziwsza. Cena póki co jeszcze się utrzymuje. Cały czas jest :)

 

Podaje linka, gdyby co, do największej okazji he6v2 open box za jedyne 609 USD plus opłaty importowe. I tak tanie jak masło. Mniej niż połowa ceny.

 

Kupujcie'sz to bo w końcu sam kliknę i potem będę musiał wystawiać po komisach i bujać się z Wami, żeby odzyskać hajs :)

 

W Polsce jedyne 8.6K PLN

 

Ps. Nie, nie puszcze ich w komisie jeszcze taniej. Chyba że Wazoo, The Grand :)

 

https://store.hifiman.com/index.php/he6se-v2.html?utm_source=website&utm_medium=landingpage&utm_campaign=Store-LDPage&utm_id=Store Page

 

 

 

 

 

Edytowane przez fallow
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczucha z HE-6se V2 z dojczlandu już jedzie do mnie i będzie na dniach. Jedno jest pewne, że będą z nimi pełne ręce roboty :)

Edytowane przez cpu1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności