Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, CoagulaHavoc napisał:

Poskładałem sobie w kalkulatorze ten kabel z części Supry z avcorp i wyszło mi, że faktycznie cena spoko. To 1,5m? Jeśli tak, to cena gotowca ~430zł? (Części 350zł)

Mogę taki ulepić za jakieś 300zł na tym samym kablu tylko na tańszych wtykach (70zł schuko i iec c15) 😉

Te wtyki są bardzo fajne, pozłacane do tego oplot pod kolor. Też bym sobie urżnął taki kabel i przykręcił wtyki. Może coś u Ciebie zamówię jak będziesz chciał zrobić i pojawi się potrzeba, ale wtedy będzie specjalny rabacik za konsultacje 😀

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, lobuz1 napisał:

Te wtyki są bardzo fajne, pozłacane do tego oplot pod kolor.

No tak, ten oryginalny kabel ma dodatkowo oplot i firmową termokurczkę, czego nie policzyłem, ale co tak naprawdę nie wpływa na funkcjonalność ;)
Natomiast jeśli chodzi o wtyki, to za pieniądze które podałem można kupić komplet przyzwoicie wykonanych i również pozłacanych ;) Jako elementy przewodzące producenci podają mosiądz, brąz, fosforobrąz, a nawet czysta miedź, pozłacane lub rodowane. Supra pisze o stopie mosiądzu, a te tańsze to fosforobrąz. Jeden pieron w tej grupie cenowej ;) Ja w kablach dla siebie oplotów nie stosuję, bo bardziej podoba mi się goła izolacja z nadrukami :P

 

Godzinę temu, lobuz1 napisał:

...ale wtedy będzie specjalny rabacik za konsultacje 😀


Coś pomyślimy :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Crusio napisał:

Najnowszy zakup do testów w zastępstwo za Topika DX3 Pro+. Pierwsze wrażenia to super synergia z TH-909 🙂 Dogadują się idealnie, z resztą tak samo jak i mniejszy brat HP-A4BL. Oba grają świetne z jasnymi Fostexami.

IMG_0182.jpg

IMG_0183.jpg

 

Elegancko! :))

 

Napisz coś proszę o tych TH909 względem TH900. Jestem zagorzałym fanem brzmienia fostexowej bio-celulozy, ale recenzje TH909 mnie nie zadowalają a jeszcze nie dane mi było posłuchać. Jeżeli możesz to z odniesieniem do innych dynamicznych, otwartych słuchawek z tej półki cenowej.

 

 

W dniu 30.12.2021 o 12:18, RIH napisał:


 

 


Gratki. Daj znać gdzieś na forum jak się sprawuje! emoji2.png

 

 

Jasne, napiszę. Byłem już prawie o klik zakupienia listwy jednej z moich ulubionych marek, Furutech ale doszedłem do wniosku, że potrzebuję coś bardziej aktywnego niż pasywnego biorąc pod uwagę moje obecne warunki instalacyjne.

 

btw. Fostex ma jeszcze taki amp w swojej kolecji, może ktoś się pokusi? :)))

image.png.820f8bc4ae14fb5f6061d1bea99ad6a8.png

Edytowane przez fallow
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, CoagulaHavoc napisał:

Co z tego Canarka będzie? ICki? Ja z niego robiłem balans do DT150. 

Kupiłem na zapas trochę więcej może na icki,  ale na pierwszy rzut zrobię sobie kabelek dc do tego wzmacniacza liniowego- zamówiłem solidne wtyki 5.5/2.1. Jak się rozpędzę to jeszcze dodatkowo ze 2 takie kabelki dc zrobię.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Stojaczek DIY kupiony na OLX. Ktoś kto go robił chyba po prostu lubi słuchawki, wszystko jest akurat, nawet  o haku na kabelek pomyślał. Jeśli to ktoś związany z forum to gorąco pozdrawiam.
 


Możesz podlinkować? Z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zielinskitomasz napisał:

Możesz podlinkować? Z góry dziękuję.

 

 

Jasne. Tam jest kilka różnych wariantów do wyboru i ciekawy projekt w planach. 

Stojak dla AKG Koss Denon Sennheiser Bydgoszcz • OLX.pl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, domil napisał:

Stojaczek DIY kupiony na OLX. Ktoś kto go robił chyba po prostu lubi słuchawki, wszystko jest akurat, nawet  o haku na kabelek pomyślał. Jeśli to ktoś związany z forum to gorąco pozdrawiam.

 

0000000000000000000000000000.jpg

Gdzieś już widziałem te różowe (tfu.. ciemno fioletewe) ściany.

Na zdjęciach z aukcji:

https://www.olx.pl/d/oferta/stojak-dla-akg-koss-denon-sennheiser-CID99-IDN85Fm.html#322059eaf3

Są słuchawki @cpu1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

Teraz nie wiem, czy to ostatni zakup w 2021r. (wtedy były kupione), czy pierwszy w 2022r. (wtedy zostały dostarczone)

HE6se

 

IMG_20220103_152737.jpg

Kupowałeś w oficjalnym sklepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności