Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

@szwagierodziękuję! :) Potwierdzam, że są wspaniali :)) Bardzo się cieszę, iż udostępnili miejsce pod choinką dla prezentu od Gwiazdora🎶🎁🎅🎁🎶 Upominek jest jak najbardziej trafiony, bo myślałem o tej płycie już od dawna :) Poniżej zamieszczam drobną muzyczną próbkę :)) 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, szwagiero napisał:

Ostatnio poznaję trochę nietypowe nagrania funkowo-soulowo-jazzowe z lat 70-80'tych, dlatego wpadło kilka wydań z epoki:

Ale super kolekcja, też lubię te klimaty, ale w trochę mniejszej dawce ;) 

@Tytus1988 Japoński jazz - fajna sprawa, od jakiegoś czasu przymierzam się, by coś więcej poznać, niż tylko Hideo Shiraki ;) gratulacje :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ale super kolekcja, też lubię te klimaty, ale w trochę mniejszej dawce  


Powiedzmy, że ostatnio mam nową zabawę - biorę udział w licytacjach używanych winyli na allegro czy olx, patrzę na gatunki, które mnie interesują, przeglądam oferty od najniższych cen, potem przesłuc**ję pobieżnie na YT i ustawiam sobie snajpera, jeśli coś mi się spodoba. Jest mnóstwo starych, niedocenionych wykonawców i płyt, które nie są popularne i o których nawet nie słyszałem. W ten sposób poznaję nową muzykę i kupuję za małe pieniądze płyty w stanach bdb w górę (poniżej tych stanów nie ma sensu kupować winyli do słuchania). Daje mi to o wiele większą satysfakcję od kupowania tego, co już dobrze znam czy np. nowych wydań.
  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bednaar napisał:

Ale super kolekcja, też lubię te klimaty, ale w trochę mniejszej dawce ;) 

@Tytus1988 Japoński jazz - fajna sprawa, od jakiegoś czasu przymierzam się, by coś więcej poznać, niż tylko Hideo Shiraki ;) gratulacje :)

 

Bardzo dziękuję! 🙂👍 Z własnej strony serdecznie zachęcam do eksplorowania japońskiego jazzu, a szczególnie albumów TBMu, które bardzo cenię: https://www.discogs.com/label/50712-Three-Blind-Mice🎶 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szwagiero napisał:

Powiedzmy, że ostatnio mam nową zabawę - biorę udział w licytacjach używanych winyli na allegro czy olx, patrzę na gatunki, które mnie interesują, przeglądam oferty od najniższych cen, potem przesłuc**ję pobieżnie na YT i ustawiam sobie snajpera, jeśli coś mi się spodoba. Jest mnóstwo starych, niedocenionych wykonawców i płyt, które nie są popularne i o których nawet nie słyszałem. W ten sposób poznaję nową muzykę i kupuję za małe pieniądze płyty w stanach bdb w górę (poniżej tych stanów nie ma sensu kupować winyli do słuchania). Daje mi to o wiele większą satysfakcję od kupowania tego, co już dobrze znam czy np. nowych wydań.

Świetny pomysł i na pewno masz z tego sporo frajdy - naprawdę rewelacja :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności