Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, lobuz1 napisał:

Gratulacje- konkretny sprzęt. Tło pulpitu kojarzy mi się z Windows 95 ;)

Dziękuję, też konkretnie gra :) Windows 95 OSR2 rzadko bo rzadko ale używam do dziś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Qaz12 napisał:

Jak w ifi iCan Pro ze sceną? Kiedyś polowałem na niego, ale sprzeczne opinie mnie zniechęciły

Pod tym kątem wnikliwych testów jeszcze nie robiłem. Ethery nie są mistrzami wielkości sceny więc trochę utrudniają sprawę ;) ale nie odczułem braków w tej kwestii. Opiszę swoje subiektywne wrażenia w temacie o tym wzmaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2021 o 21:06, Undertaker napisał:

5 lat to już chyba nie? Raczej standardowa "dwójka". Może za dużo przetworników im popadało i musieli zrewidować strategię :P

Moge sie mylic, ale chyba od zawsze mieli 5 letnia gwarancje na serie Edition. Nalezalo tylko u nich zarejestrowac produkt.

Edytowane przez marekhall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zusätzliche Informationen
Technologie    
S-Logic® Plus Technologie

MU-Metall-Abschirmung    
ULE-Technologie

Prinzip    
Dynamisch/Offen

SPL    
94 dB

Magnet    
NdFeB

Treiber    
TruTex Bio-Zellfaser-Verbundmembran

Treiber Größe    
40 mm

Frequenzgang    
6 Hz – 42.000 Hz

Impedanz    
32 Ohm

Ohrpolster    
Mikrovelour Ohrpolster

Kabel    
Abnehmbares Premium-Kabel, 4-adrig, 2-pin-Steckbinder zum Kopfhörer, 3 m lang mit vergoldetem 3,5 mm Klinkenstecker

Gewicht (ohne Kabel)    
318g

Adapter    
vergoldeter 3,5 mm auf 6,3 mm Schraubadapter

Sonstiges Zubehör    
Kopfhörerständer MOTEGA

Garantie    
5 Jahre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wymiatacz? Napisz gdzieś jak to gra jak się osłuchasz, bo z tego co widzę to konkretne urządzenie z BT na pokładzie całkiem ciekawie wycenione
Coś skrobnę, tak na wstępie to lepiej dla mnie gra niż Matrix mini i pro 3 ogólnie do 1200$ ciężko będzie znaleźć coś lepszego , jakbym robił ślepy odsłuch to by mi do głowy nie przyszło że to jest Fiio. Jest dość szeroko, głęboko, detalicznie, bardzo muzykalnie, detal czaruje swoją lekkością i zarazem odpowiednim dociążeniem, bas jest sprężyscie miękki z wyeksponowaną środkową fakturą, bez problemu jesteśmy w stanie odróżnić każdy plan utworu, kobiece wokale dostarczają wielu informacji mają bardzo dużo emocji. Możliwe że działa u mnie efekt zauroczenia ale to jest naprawdę bardzo fajny kawałek aluminium i krzemu, odsłuch robiłem na GL2000 i kablu ręcznie robionym XLR (8 żyłowa miedź posrebrzana z palladem)

Drapnięte z Mi 10

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Weird_O napisał:

I jak grają beyerki z tym Tonalium? 

Dam znać jak trochę to wszystko pogra :)

 

Niestety po latach widzę, wiele różnych przypadłości, których wcześniej nie widziałem. Opisywał wiele z tego P.Ryka. Nie wiem, a może stety. Doświadczyłem nie raz, że słuchawki od kogoś innego musiały się ułożyć, co dotyczy np. zwłaszcza padów, ale tak samo np. driverów. Zwłąszcza po przesiadce ze wzmocnienia z lampy na tranzystor i vice versa w wysokoohmowych słuchawkach. Czy też trzeba przesłuchąc z różnymi padami, kombinacjami lamp etc. Uciekam od wydawania pochopnych opinii.

16 godzin temu, pabloj napisał:

A gdzie kupił Mullardy?

Jittry na ebayu. Z UK - jak zawsze, niestety teraz po brexicie, nie jest już tak smooth jak kiedyś. Tylko, trzeba się z nim spokojnie dogadać jaką parę się chce i jak parowaną, według jakich kryteriów. Normalnie dostanie się raczej jak leci po kliku.

Edytowane przez fallow
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2021 o 17:28, spark13 napisał:

Bardzo wygodne i lekkie. 

Ponoć ponad 20 h grania na akumulatorze będzie przy czym sprawdzić. 

2021-12-19 17.27.19.jpg

Pozycje książkowe, jak widzę, znamionują znawcę. Też uważam, że obie trzeba czytać razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MrBrainwash napisał:

Jeśli używasz EQ to praktycznie masz słuchawki 2w1 

Widziałem już u Oluva.  Jak nie zacznę używać to nie dam rady i albo w komis albo mnie bas zabije. Ja antybasshead jestem. Ale co to maleństwo potrafi to zdziwiłem się wielce. Ciekawe czy jakieś chińskie welury czy hybrydy (80mm?) nie zrobiły by tu dużo dobrego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności