Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, MichalZZZ napisał:

@cpu1 Fajne stojaki, świetne słuchawki, ale zastanawia mnie dlaczego różowe ściany? :)

Chyba z @Undertaker mamy te same telefony bo jaki kolor by nie był to wychodzi róż :D W realu to całkiem ciemny fiolecik ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MichalZZZ napisał:

Rozumiem, dzieki za wyjasnienie. Myślałem, że kryje sie za tym tworem kobieca myśl przewodnia ;)

Ufff bo już myślałem że masz inne skojarzenia :D To prawdziwy Man's Cave a kolor ścian dla zmyłki obcych :P 

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_salgado_ Proponuję posłuchać jeszcze zamkniętych ZMF Verite. Wśród wielu ludzi okazały się grą  końcową jeżeli chodzi o zamknięte słuchawki ;) Urzekająca, bardzo muzykalna średnica, bas nisko schodzący, ale nie za luźny, kontrolowany, duża scena i dużo powietrza jak na tego typu słuchawki. Polecam, można się zakochać w ich dźwięku 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dirian napisał:

Mówią, że marzenia warto spełniać - nie mówili tylko, czy te audio też się liczą :rolleyes:😅

 

 

 

IMG_20211210_145238.jpg

Świetny wybór, gratulacje. Też mam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, lobuz1 napisał:

Świetny wybór, gratulacje. Też mam.

Doskonały wybór 👌

57 minut temu, Dirian napisał:

Mówią, że marzenia warto spełniać - nie mówili tylko, czy te audio też się liczą :rolleyes:😅

 

 

 

IMG_20211210_145238.jpg

Gratulacje też ode mnie :) 

Edytowane przez cpu1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lobuz1 napisał:

Kupiłeś 5 sztuk? No wariat ;)  

 

Jak się nie można zdecydować które, trzeba brać 5 ;)

 

no dobra, 3 z nich by wystarczyły... ; p

 

Ale finalnie będzie jedna. 

1 godzinę temu, euter napisał:

@_salgado_ A Meze Liric? :)

 

Dzięki za sugestie. Hmm pierwsze słyszę. Chyba jakaś nowość, ale jak będzie możliwość to z chęcią przetestuję :)

1 godzinę temu, MichalZZZ napisał:

@_salgado_ Proponuję posłuchać jeszcze zamkniętych ZMF Verite. Wśród wielu ludzi okazały się grą  końcową jeżeli chodzi o zamknięte słuchawki ;) Urzekająca, bardzo muzykalna średnica, bas nisko schodzący, ale nie za luźny, kontrolowany, duża scena i dużo powietrza jak na tego typu słuchawki. Polecam, można się zakochać w ich dźwięku 👍

 

Dzięki za polecenie. Nie wiem czy uda się ZMF gdzieś posłuchać ale poszukam i z chęcią przetestuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Wisting napisał:

I zaraz do Perula na zmianę kabla :)

 

Ostatnio co miałem pierwotną wersję Live! to rekablowałem, ale po tym zabiegu jakoś mi gorzej grały. Teraz już nie popełnię takiego błędu, szczególnie, że do kabla nie mam żadnych pretensji, dla mnie lepiej jak jest cienki i lekki. Po prostu lubię granie na stocku nawet bez EQ. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności