Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, cpu1 napisał:

Nie boisz się awarii urządzenia/oprogramowania i utraty biblioteki ? Ja muzyczkę przechowuję tylko na karcioszce.

Co zrobisz jak wysiądzie karta?

U mnie wygląda to następująco: NAS 2x 4TB => backup dysk zewn. 5TB=> karty + pamięci wewn. grajków

 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lobuz1 napisał:

Co zrobisz jak wysiądzie karta?

Przy dobrej jakości karty mniejsze ryzyko niż trzymanie w pamięci urządzenia pomijając fakt prostszego przenoszenia bazy na innego grajka.

 

10 minut temu, lobuz1 napisał:

U mnie wygląda to następująco: NAS 2x 4TB => backup dysk zewn. 5TB=> karty + pamięci wewn. grajków

O to już konkretne zabezpieczenie danych :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wisting napisał:

No ładne cacko. W Czarny Piotrek był w dobrej cenie. Kupiłbym, ale brak wewn. pamięci mnie odstrzaszył.

 

W takiej właśnie cenie udalo mi się go wyrwać ;) mnie odstraszala waga i grubość, bo przeznaczenie tego dapa będzie głównie mobilne. Żeby tego dokonać trzeba było trochę naciągnąć kieszeń (w przenośni i dosłownie;p ) ale jakoś się udało, zobaczymy z czasem jaki będzie tego noszenia w kieszeni komfort. 

 

Brak też streamingow (poza ldac) no i czas pracy na baterii mógłby być nieco dłuższy - niestety nie można mieć wszystkiego, ale tak czy siak dźwiękowo wszystkie braki jak dla mnie nadrobił.

58 minut temu, Qaz12 napisał:

Który to model Lotoo?

Paw Gold Touch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, euter napisał:

 

Świetny DAP. Miałem go na testach i porównywałem z Cayinem N8 i Astellem sp2k. Gdyby nie Cayin N8, to LPGT skradłby moje serce i złotówki :)

 

Ja miałem już nic nie kupować, a i tak skradł moje serce i złotówki :) poprostu obok tego dapa ciężko przejść obojętnie i zapomnieć.. ten dźwięk uzależnia. Jak to ktos kiedyś napisał, aż chce się słuchać wszystkiego na nowo, całych albumów a nie skakać po piosenkach. Dla mnie bajka :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Smutny Joe napisał:

Nie, żebym się chwalił poprzednimi zakupami widocznymi na zdjęciu, bo ja ogólnie mało piszę na forum, ale może czas to wreszcie zmienić :)

 

Przepiękny stojak od Woo Audio, chciałem od dawna, ale cena trochę bolała. Trafiła się okazja na OLX, to skorzystałem. Może wystawiał ktoś z was? :P

 

Chwilowo miejsce na drugie słuchawki zajmują Bose, których używam do audiobooków i rozmów w pracy. Ale portfel już powoli się regeneruje po zakupie Abyssów, więc ten stan może się w końcu zmienić 

D0EB064C-4DB1-4E3F-87D9-4C3439CFBB63.jpeg

Radziłbym nie wieszać tak 1266 bo szybko mogą gumki pęknąć.

BTW Co to za kabelek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, vonBaron napisał:

Radziłbym nie wieszać tak 1266 bo szybko mogą gumki pęknąć.

O pękającą gumę się nie martwię - kupiłem ze 20 zapasowych, w różnych rozmiarach :D

 

17 minut temu, vonBaron napisał:

BTW Co to za kabelek?

Arctic Cables Palladium (poprzednia wersja, nie ta obecna Opera)

 

15 minut temu, euter napisał:

 

Zgaduj zgadula. Stawiam na Arctic Cables. I to coś z góry ich oferty ;)

Bingo :D 

Edytowane przez Smutny Joe
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym srebrze (wcześniej miałem Lavricables) było trochę jasno. A ten jest jak same najlepsze cechy miedzi i srebra (przynajmniej tak stereotypowo pojmowanych) bez ich wad. 

Rozmawiałem kiedyś z użytkownikiem na head fi, który porównywał go z Superconductorem i mówił, że z Abyssami gra niemal to samo. SC bym nie kupił, przynajmniej dopóki nie dołożę do toru wymarzonego wzmacniacza, a tu była okazja na używkę. Nie żałuję. 

Edytowane przez Smutny Joe
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tytus1988 napisał:

Drobny mikołajkowy zakup w postaci Hifimanów Sundara :) Dziękuję @bendezar!🙂👍

 

20211206_205851.jpg

gratuluję!🎉 Też się chętnie dowiem co Cię ostatecznie przekonało do wpisania Sundara do listu do świętego Mikołaja. ;) Mi albumy od Ciebie bardzo dobrze na nich grają, więc tak mocno się nie dziwię. Wczoraj słuchałem "Shifting Perspectives" i choć ten album zawsze dobrze brzmi to tutaj otwartość, rozdzielczość i separacja Sundara wyjątkowo pasowała. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności