Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, RIH napisał:

A to jest premiera czy odgrzewany kotlet?
Coś zmienili?

Aktualnie jest promka za 179 zł więc za tą cenę na pewno warto  :) Podobno mniej rozlewającego się basu, czyściej grają i neutralniej. Tak piszą na headfi.

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, majkel napisał:

No i jak grają? Już dawno mnie tak nie podnieciła żadna premiera słuchawkowa.

 

49 minut temu, Dirian napisał:

Ja spotkałem się z opiniami, że grają "like shit" w porównaniu do oryginału, ale czekamy co powie @espe0 :D

 

Wg mnie grają trochę jaśniej niż live!y. Za to mają +20pkt do przestrzeni. Niby głupi napisz że "SxFi", ale przy graniu w gre jest ten efekt głosów zza pleców, już nawet przy DTS headphones.

 

35 minut temu, cpu1 napisał:

I wcale bym się nie zdziwił jakby im @espe0 zaraz po unboxie machnął recabling tak dla formalności :D

 

Recablingu nie będzie.

 

 

... będą gniazda :D:P

 

 

I generalnie są bardzo ładne.

DSC_7467~2.JPG

 

Uroku dodaje złoty pyłek na kopułkach:

 

DSC_7472~2.JPG

 

Ogólnie stara szkoła grania live!ów + więcej blasku i sceny.

Edytowane przez espe0
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, waski napisał:

@tommir to NUC? Jeżeli tak to co to za model obudowy? 

Nie mam pojęcia, kupiłem z ogłoszenia ;) Ale postaram się dopytać.

1 godzinę temu, tommir napisał:

Nie mam pojęcia, kupiłem z ogłoszenia ;) Ale postaram się dopytać.

No więc dopytałem. Niestety, obudowa nie występie w wolnej sprzedaży. Jest to komputer medyczny z wymienionym dyskiem i RAM'em. Zakup komputera na dawcę obudowy raczej nie jest opłacalny ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, neonlight napisał:

@Karister Gratulacje I powodzenia.👍 Mógłbyś założyć osobny temat i dokumentować przebieg prac, imo. 😉

 

Dzięki. Na pewno kiedyś napiszę podsumowanie całej historii. Obecnie nie ma to sensu. W tym miesiącu wymieniam grunt pod budowę, a potem przestój 4 miechy do lania fundamentów, bo ekipy mają zajęte terminy.

Edytowane przez Karister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, dj1978 napisał:

Biżuteria dla audiofila. Kto wiedział, że Gustard sprzedaje audiofilski bezpieczniki...Bardzo dobre wykonanie.

Jest teraz pretekst aby rozruszać trochę placebo😉

 

20211202_170541.jpg

 

302b3489ff.jpg

Daj znać jak wrażenia ;) Spotkałem się już kilka razy z bezpiecznikami do audio (najwięcej w temacie Singxer SA-1). Kusi żeby się przekonać czy to samo placebo. czytałem dużo zaskoczonych opinii o pozytywnym wpływie na sprzęt, ale wiadomo jak to z psychoakustyką jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności