Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Adam 76 napisał:

Dziewiczy XS3, wczoraj dojechał. Zadowolenie czuję.

I dalej czekam aż w końcu mp3store sprzeda mi Focal Clear Mg... Panowie, proszę o kontakt na priv i tym razem dobre wiadomości :)

 

IMG-20211127-WA0004.jpg

IMG-20211127-WA0002.jpg

Napisz proszę jak to z dziury gra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę kolego, że się cieszysz i serdecznie Ci z całego serca gratuluję, ale jakbyś napisał co to za słuchawki, to zapewne wielu użytkowników z mniejszym doswiadczeniem by to doceniło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MichalZZZ napisał:

Bardzo się cieszę kolego, że się cieszysz i serdecznie Ci z całego serca gratuluję, ale jakbyś napisał co to za słuchawki, to zapewne wielu użytkowników z mniejszym doswiadczeniem by to doceniło :)

Użytkownik że średnim doświadczeniem reporting in: Hifiman Sundara

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Compton napisał:

Are You sure??

HE-6SE

HIFIMAN-HE6SE-Headphones-Planar-Magnetic-Hard-To-Dirve-Low-Efficiency-Flagship-Audiophile-Heaven-Review-11.jpg

 

HE-5SE

20190905_214805.jpg

 

 

Patrz na kopułki,
image.png

image.png

Nie sa wypukłe czyli raczej Sundara, a po polsku: "Piękne Słuchawki" :D 

@GhalMaraz Gratuluję! Niech Ci dobrze służą. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ mi się BTR5 2021 polubił z Dorado, normalnie baja 👍

 

iFi za to mniej, fajny sprzęcik ale raczej pod bardziej neutralne / analityczne słuchawki. Do funowych doków nie polecam, bo robi się muł, kocyk, jak zwał tak zwał. No i wbrew opisom w reckach jaki to on super wykonany, to ja mam wrażenie jakby miał się zaraz rozlecieć - w domyślnej cenie chyba nie polecam. A do tego nie ma żadnego klipsa, ani to nigdzie przyczepić, ani przypiąć. Zostaje słuchać w wyrku lub wrzucić w kieszeń 😕

IMG_20211127_190658.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Dirian napisał:

Ależ mi się BTR5 2021 polubił z Dorado, normalnie baja 👍

 

iFi za to mniej, fajny sprzęcik ale raczej pod bardziej neutralne / analityczne słuchawki. Do funowych doków nie polecam, bo robi się muł, kocyk, jak zwał tak zwał. No i wbrew opisom w reckach jaki to on super wykonany, to ja mam wrażenie jakby miał się zaraz rozlecieć - w domyślnej cenie chyba nie polecam. A do tego nie ma żadnego klipsa, ani to nigdzie przyczepić, ani przypiąć. Zostaje słuchać w wyrku lub wrzucić w kieszeń 😕

IMG_20211127_190658.jpg

Bo BTR są fajne z natury :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, domil napisał:

00001.thumb.jpg.3b1b47076f8ca64fe4479cc02b5aa7fb.jpg

 

Zimny Drań made by @majkel . Co do oficjalnej nazwy to nie wiem, niech się wypowie Twórca :)

Wszystko się zgadza- jest browar w tle 😊 Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności