Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Rafacio napisał:

Dziś popełniłem kompletną głupotę. Po 15 latach używania LS25 zachciało mi się kupić pięć metrów Melodiki głośnikowej. Kupiłem. Oczywiście żadnej różnicy nie ma.

Nie lepiej było wypożyczyć za kaucją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Teti napisał:

No właśnie nie, bo mam je kolejny raz emoji846.png

Bo te lekarstwo trzeba przyjmować regularnie i stale przez kilka kolejnych lat, aby działało. Nie dane było Ci odkryć ich cudownych właściwości leczniczych 😜 może teraz się uda. 💊

 

6 minut temu, Wisting napisał:

DT = Dawka Trucizny? :)

 

według Nietzschego - Nieco trucizny od czasu do czasu: to sprowadza przyjemne sny.

 

;)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Hustler napisał:

@Najner To w ogóle moje pierwsze armatury i relacja ceny do jakości jest świetna. O dziwo wygoda stoi na niezłym poziomie i z małymi tipsami KZ spokojnie posłuchałem muzyki przez prawie godzinę, a wcale nie mam kwadratowych uszu.

Chyba najlepsze KZ-y jakich słuchałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Teti napisał:

Choroba wraca nawet po kilku latach odwyku.
3023ab62c3675edf4bb9f02930c25c64.jpg

Z wyższych Beyerów miałem okazję krótko posłuchać T5p (własność Kolegi z łódzkiego salonu mp3store) i było super - rzekłbym najlepsze słuchawki, jakie słuchałem w życiu, jak się do nich mają DT1990?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyższych Beyerów miałem okazję krótko posłuchać T5p (własność Kolegi z łódzkiego salonu mp3store) i było super - rzekłbym najlepsze słuchawki, jakie słuchałem w życiu, jak się do nich mają DT1990?
Pozwolę sobie zacytować kolegę:
 
Oczywiście.
U mnie do pełnego zadowolenia jednak nie doszło. Szukam tfu, szukałem bowiem zamkniętej wersji dt 1990 pro. T5p v2 nią nie jest, bo basu ma znacznie więcej. Pierwsze co zrobiłem w dt1990pro to zmienilem pady z balanced (więcej basu ) na analitical (równe granie, basu mniej). Dlatego też, podle moich gustów, łeb w łeb wolałem dt1990pro. Stąd t5p v2 nie miały u mnie racji bytu i oddałem w dobre ręce. Ale rzecz ma drugie dno jeszcze. Moje źródełka, za wyjątkiem klona niską miały impedancję wyjściową i nie podbijały tp5 v2 basu ( nie to co klon) - bardzo czułym na to. Niemniej o ile - w różnych konfiguracjach - DFB , a200p, ibasso t5 (z iPod touch6) czy corda meier quickstep - L9 - iPhone 4s - ładnie grają z dt1990pro i pewnie te 90% z nich wyciągają (z klona lepiej jeszcze) to nie da się tego powiedzieć o t5pv2. Grało ładnie, ale czuło się, ze słuchawki nie rozwijają skrzydeł na moich przenośnych torach (a klon dyskwalifikacja całkowita, niesluchalne - za duża impedancja, bass boost). Ergo - na moich torach lepiej grały mi dt1990pro, to po co miałem trzymać t5p v2 ? Jasno Jakub i Piotr Ryka pisali, że pragną doborowego towarzystwa. Ja nie mam hajendów, wiec nie mogę napędzić na odpowiednim poziomie hajendów - t5p v2.
Owszem z telefonu i taczki grały wybitnie i z dongla od Apple, ale słuchawki do telefonu za kilka k? To nie ja.
Ich nabywca zapewne da im doborowe towarzystwo i zagrają na 100% - u mnie grały pewnie na 70%. To szkoda było i ich i mnie. Taka prawda. Bez hajendu w towarzystwie nie ma hajendu...


Edytowane przez Teti
K
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baksiu11 napisał:

Wrzucam tutaj bo GL2000 po modzie @Perul to nowe słuchawki. Kolega wymyślił dystanse do padów i zmusił je do grania również na średnicy. Mod odwracalny - tylko po co. Czekam na jakiś meet by móc je porównać, a co- nawet z HD800 aecf0aa2b3f254dca0c3f5672f5aa499.jpg

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
 

Ok, tak po kilku utworach- he6se są jaśniejsze, bardziej analityczne, schodzą niżej i lepiej kontrolują bas, ale taki fun jaki dają Goldplanar trzyma je na głowie i każe tylko przełączać następny utwór, inny rodzaj muzyki i dalej i dalej

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
 

Solidny stojak 👍 HE6se V2 takie malutkie na nim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności