Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Palpatine napisał:

Możliwe ze ostatnia nowa sztuka SS w Polsce

 

08D028A5-FF93-41F0-800F-B4D7CD4D898A.jpeg

Nic tylko pogratulować. Daj znać jak wrażenia, chociaż spodziewam się wyłącznie dobrych ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, tommir napisał:

Nic tylko pogratulować. Daj znać jak wrażenia, chociaż spodziewam się wyłącznie dobrych ;)

Dziękuję. Jestem więcej niż zadowolony.

 

7 minut temu, stefanbat napisał:

Gratki, to ten z ebay ? 

Zdawaj szybko relacje. 

Z ebay. Dziękuję za cynk.

Jak to mi napisał @saudiogra tak jak lubię ;)

A na poważnie, jestem zauroczony. SP2000T to był kozak, ale pod względem sceny, detalu, dynamiki, czystości nie ma startu do SP2000. Wielka szkoda, że sprzęt jest już eol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transport do DAC Proceed PDT, taka ciekawostka : na etykiecie znamionowej PDT2 a w środku elektronika PDT3 :) (CDM1 MKII Philipsa).

Photo-0024.jpg

Photo-0025.jpg

Edytowane przez Kubasz
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, audionanik napisał:

 

857C33BD-F345-4B4A-9AFD-241C805C7BCB.jpeg

@neonlight Nie myśl o tej fotce, podczas wygrzewania na głowie. Myśl o oddechu, albo wyobrażaj sobie, że masz wersję czarną. Nie pozwól by złe energie zaburzały Ci odbiór. Nie chcemy tak szybko kolejnych Robinków na bazarku.

Edytowane przez Artorias
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dirian napisał:

To daj znać czy też tak śśśświsszzczą jak PIGWY 😬

Serio Pigwy Ci świszczały? To chyba coś grubo nie tak albo z samą sztuką albo z torem. Bardziej złagodzonych planarów chyba nie słuchałem, tam średnica i wyższa i niższa wycofana względem Harmana (góra też ma dołki), a co do Robinów, to tym się już zdarza trochę świszczeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArtoriasO wypraszam ja sobie! Parka jest dobra i to że hej. Na początku jak ich pierwszy raz posłuchałem to faktycznie potrafiły zaświszczeć, ale minęło mi to po 1 dniu. 

Podobnie kiedyś miałem z MrSpeakers'ami Aeon Closed, które potrafiły mi zaświszczeć po przesiadce z Beyerów T1v1, które to z kolei niemiłosiernie wręcz syczały. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Undertaker napisał:

O wypraszam ja sobie! Parka jest dobra i to że hej. Na początku jak ich pierwszy raz posłuchałem to faktycznie potrafiły zaświszczeć, ale minęło mi to po 1 dniu. 

A to przepraszam :D U mnie Pigwy nie były nawet blisko sybilizacji czy świszczenia, nawet wtedy kiedy teoretycznie powinny, ale jak widać każdy ma trochę inne doświadczenia. Ja w sumie mało ich słuchałem na stockowym kabelku, więc może przez to czasami mam trochę inne doświadczenia z ich grania. Ja akurat na świszczenie jestem dosyć przeczulony. Jak u kogoś Pigwy maja takie zadatki, to Robiny mogą się nie sprawdzić, bo tam już średnica wyższa wypchnięta i jest jakiś pik na 6kHz. Co prawda to takie lajtowe świszczenie (w mojej skali) i nie zawsze się zdarza, ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od pikpoków, znaczy pików. Brainwavzy HM5 miały podbicie na 6 kHz (i to niemałe, przynajmniej te nowsze wypusty), ale za to dołek na Beyerowym faku, czyli 8 czy tam 9 kHz. 

Efekt -> zero sybilacji :) Przynajmniej ja tak je odbierałem. Czy inaczej: tam gdzie Beyery T1v1 zabijały syczeniem, gdzie w skali dajnemik reńdż syki to było np. 14 do reszty dajmy na to 5, tam w HM5 trend nie było takiego efektu. Takie płaszczki. 

Chociaż z drugiej strony znowu HM5 potrafiły być na innych utworach nieprzyjemne gdzie T1v1 brzmiały łagodnie :) Więc nie takie zero absolutne w sumie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności