Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Samin napisał:

To kabelek z mechanizmem jak u ath-m50x?
Gdzie I skąd I za ile? :)

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka
 

a nie wiem czy pasuje do ath, a jeśli nie to pewnie da radę znaleźć analogiczny. Kupione na aliexpress.

Screenshot_20211025-144450_AliExpress.jpgScreenshot_20211025-144328_AliExpress.jpgScreenshot_20211025-144245_AliExpress.jpg

 

Owijając kabel wokół pałąka HD560s razem z Q5k mam lekkie otwarte słuchawki bluetooth.  :)

 

 

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MrBrainwash napisał:

Kupione na aliexpress.

 

Daj link. Używam co prawda 2,5mm, ale do Go Blu wolałbym 4,4mm.

 

________________________

 

Znalazłem :) 

 

 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, vonBaron napisał:

Co to za pady?

Sprzedający mówił, że Dekoni ze skóry naturalnej, skośne. Myślałem, że są za płytkie i uszy będą leżeć na przetwornikach ale jest OK choć będę testował takie jakie są fabrycznie na M1570 i dokupiłem też identyczne do M1060C.

Edytowane przez cpu1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyki miały być inne (Furutech), ale akurat nie były dostępne. Z ich zamowieniem był problem. Nie chciałem już bardziej zdziwiać i wziąłem to co było pod ręką u Pana Ryszarda :)

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne! Zgłoszę się jak będe szukał kabelka do Abyssów. Plussound na pewno będę wtedy brał pod uwagę. Chyba że nie mają takich wtyków pod te słuchawki? Nie orientowałem się jeszcze. 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kuba_622 napisał:

Super słuchawki, właściwie to nie wiem po co kupować jakiekolwiek tanie chi-fi jak te kosztują sto parę dolarów.

Tipsy 2-flange - jakoś na razie jestem rozczarowany - chyba lepsza wygoda niż 3-flange, super izolacja, ale psują dźwięk i wyraźnie słyszę piki na górze :(

er2xr.jpg

Można tłumaczyć na polski: gwałtouszki

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Kuba_622 napisał:

 

Jak dla mnie scenę mają świetną, ale jest to tak subiektywny aspekt, że sprzeczać się nie będę ;)

Zgadzam się, że mają świetną ;) Niektóre multiprzetworniki mają ciekawszą/inną po prostu. Jak się słucha elektroniki, to takie aspekty potrafią zrobić sporą różnicę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Najner napisał:

Zgadzam się, że mają świetną ;) Niektóre multiprzetworniki mają ciekawszą/inną po prostu. Jak się słucha elektroniki, to takie aspekty potrafią zrobić sporą różnicę.

 

Ok, ale ja pisałem o tanim chi-fi, a nie o wieloprzetwornikowych słuchawkach za tysiące dolarów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Najner napisał:

W cenie "stu paru dolarów" można kupić przyjemnie grające multiprzetworniki chińskie ;)

Moje Remaxy przyjemnie grają: chińczyki, może nie "multi", ale dwa przetworniki: armatury do góry i środka oraz dynamiki do dołu, cena po przeliczeniu na dolary: ok. 50$ :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności