Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Rafacio napisał:

Ale jak zrobisz to zrobi ci się jeszcze lepiej. Wierz mi. Człowiek wierzy w różne różnice, zrobi sobie ślepe porównanie (uczciwie wobec siebie) i już te różnice stają się głupotami.

W tym przypadku nie odczuwam takiej potrzeby. Preferuję posiadanie CD nad Spotify, które jest tylko dodatkiem. Zresztą i tak z obu jestem zadowolony (nawet z darmowego Spotify).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, szwagiero napisał:
3 godziny temu, lobuz1 napisał:

Bo może kupię Robiny a z kulozebym można spotkać się w weekend emoji14.png 
 

On jest z Wwa?

 Nie, to @lobuz1jest po prostu wszędzie ;) 

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, szwagiero napisał:
3 godziny temu, lobuz1 napisał:
Bo może kupię Robiny a z kulozebym można spotkać się w weekend emoji14.png 
4F60BE27-F7FC-427A-BC4A-1C6215FD9037.thumb.jpeg.2c039609f8e2eac85ea9faac181b7c17.jpeg
A801AA2A-5370-45CC-B911-BF31CB54EBF4.thumb.jpeg.5cf40bebacbe1c626d655f09795f8355.jpeg

On jest z Wwa?

Tak, bardzo fajny gość :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2021 o 15:44, bob2000 napisał:

Widzę, że sami tidalowcy na forum, ale pewnie zasadnie jak ktoś stawia na taką formę przekazu. Moje spotify na maksie to nadal tylko mp3 i to słychać vs CD.

Też korzystam ze Spotify, nie z Tidala. Z prostej przyczyny: możliwość założenia darmowego konta. Dodatkowo (awaryjnie, jak czegoś nie znajdę na Spotify) mam też darmowe konta na Youtube Music i Deezer - tych trzech serwisów używam do poznawania muzyki. Jak coś się szczególnie spodoba, kupuję płytę CD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Tak, bardzo fajny gość .


Spoko, oglądałem go jako "eksperta od słuchawek" na AudioVideo Summit
https://audiovideosummit.pl/

p. Artur Reich chciał mnie zwerbować do tej roli, ale gdzie mnie do eksperta.
Też korzystam ze Spotify, nie z Tidala. Z prostej przyczyny: możliwość założenia darmowego konta. Dodatkowo (awaryjnie, jak czegoś nie znajdę na Spotify) mam też darmowe konta na Youtube Music i Deezer - tych trzech serwisów używam do poznawania muzyki. Jak coś się szczególnie spodoba, kupuję płytę CD. 
i tak ciągle nowe darmowe konto zakładasz?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, szwagiero napisał:

i tak ciągle nowe darmowe konto zakładasz?

Nie, a z jakiej przyczyny miałbym to robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, szwagiero napisał:

To masz jakieś permanentnie darmowe konto na youtube music?

Tak, po prostu z reklamami i nie mogę słuchać offline - tak, jak na Spotify.

Jak wchodzę na YT Music, za każdym razem pojawia się propozycja spróbowania konta premium (bez reklam i  ze słuchaniem offline) za darmo przez miesiąc, którą zamykam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BednaarKongretulejszyns. Ja mam podobną - F63G. Została mi "w spadku" po Ultrasonach ED8EX, bo to właśnie do ichniejszego krótkiego kabla kiedyś sobie ją zamówiłem (nie chciałem do tak luksusowych słuchawek używać "byle adaptera" którego miałem pod ręką, niepozłacanego akurat). 

Kupiłem też dlatego że podobała mi się barwa takiego nazwałbym to kremowego złota - o dziwo jak sobie teraz "wymyśliłem" tę nazwę na szybko to skojarzyła mi się ona z barwą którą mają Sivga P-II u mnie w torze (podpięte przez rzeczoną przejściówkę). 

Natomiast jak już ta mała relikwia do mnie dotarła to okazało się, że złocenie jest bardziej standardowe.

Dźwiękowo miałem na początku podobne spostrzeżenia do Twoich; po lekkim wygrzaniu dźwięk z czystego ubił się w taki bym powiedział nieco bardziej przystępny, koherentny. O wysokiej dynamice. 

Tak sobie słuchałem kilka dni aż naszło mnie na porównanie z tą wspomnianą "bylejaką" przejściówką.

Nie usłyszałem różnicy :D

 

Niemniej jednak miłego odsłuchu :)

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, audionanik napisał:

@Bednaar nie chcę Cię martwić, ale zaczynasz chorować; a takim porządnym melomanem byłeś…

To tylko niewielkie przeziębienie, przejdzie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności