Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Barbartek napisał:

Czyli rozumiem, że mogę swobodnie, przy włączonym wzmacniaczu (przy zatrzymanej muzyce) swobodnie wyciągnąć wtyczkę jednych słuchawek i wpiąć kolejne? Nic nie grozi wzmacniaczowi? Czy takie postępowanie jest prawidłowe (ew. dopuszczalne) również przy SP200?

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka
 

Kiedy kupowałem Dynalo, gość pisał zalecał tak dokładnie robić co miało wg niego chronić wzmacniacz przed ewentualnym uszkodzeniem. Nie wiem co miałoby to powodować, nie znam się ;) Jednak tak postępowałem i żadnego problemu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Undertaker napisał:

Kupiłem sobie fajne Sówki :D

 

 

Edit: A nie, faktycznie Sówki :))

Edytowane przez Weird_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden spostrzegawczy! :D

 

No właśnie odpakowałem je wieczorem, patrzę powierzchownie - no w ładnym stanie faktycznie, puściłem tylko muzykę żeby sprawdzić czy wszystko ok - grają pięknie. Potem godzinę posłuchałem, odłożyłem na wieszak. 

W międzyczasie jeszcze kliknąłem okejkę że "przedmiot ok" w olx'ie i poszedłem sobie powiedzmy kawę przyrządzić, wracam a tam opaska odpadła z jednej strony. 

 

Co Ci ludzie robią ze słuchawkami to ja nie wiem. Jacyś mole zeżarli :D Druga strona nie lepsza i teraz pytanie, co z tym robić. 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, manuelvetro napisał:

Bo mają te złocone pokrętła?

Tak właśnie ;) Preferuję styl industrialny.

Edytowane przez tommir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki biedny kabel (bo krótki) połączeniowy na Neotech Nemoi 1220.

Pierwsze odsłuchy przyniosły dużo radości z muzyki :)

Photo-0172.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kubasz napisał:

Taki biedny kabel (bo krótki) połączeniowy na Neotech Nemoi 1220.

Pierwsze odsłuchy przyniosły dużo radości z muzyki :)

Photo-0172.jpg

Krótki owszem, ale biednym ja bym go nie nazwał ;) Bardzo dobre kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, manuelvetro napisał:

Bo mają te złocone pokrętła?

Tak naprawę trafiła się w sumie niezła cena i chciałem jeszcze dać szansę Masonom po sprzedaniu Hugo. Z niczym innym nie brzmiały już dobrze. A do Hiby'ego mam sentyment, miałem R3 i byłem zadowolony, mam ciągle R2 i gra wg mnie świetnie jak na takie maleństwo. W sumie miało być R6, ale wyszło 8 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tommir napisał:

A do Hiby'ego mam sentyment, miałem R3 i byłem zadowolony, mam ciągle R2 i gra wg mnie świetnie jak na takie maleństwo. W sumie miało być R6, ale wyszło 8 ;)

Jeżeli można się nie ograniczać, to po co się ograniczać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny grajek, akurat miałem R6 czarny. Tylko to pokrętło na górze - jak się założyło etui, stwawało się nieużywalne. Ale, skoro R8 jest większy, to może tam jest lepiej.

Edytowane przez Wisting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wisting napisał:

Fajny grajek, akurat miałem R6 czarny. Tylko to pokrętło na górze - jak się założyło etui, stwawało się nieużywalne. Ale, skoro R8 jest większy, to może tam jest lepiej.

Pewnie postęp jest proporcjonalny do różnicy wielkości ;) Używać się da, ale jest zauważalnie gorzej niż bez etui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Qaz12 napisał:

Jak gra w porównaniu do Hugo 2 i czy jest dużo mniejszy?

Jest mniejszy, chociaż nie wiem czy nie cięższy, pewnie tak. Ze względu na kształt jest bardziej poręczny. Hugo jest bardziej analityczny, a przy tym chłodniejszy, kliniczny. R8 jest bardziej muzykalny, choć to nie znaczy że detale są słabe. Nie są, ale bardziej postawiono tu na muzykalność niż analizę. Z dobrymi iemami bardziej przypomina granie desktopowe niż mobilne.

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności