Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Wisting napisał:

Asus ROG Phone 5 8/256. Zamiana z Zenfone 8 - mały Asus był za mały. A teraz olbrzimie bydle :) 

 

Jak system obecnie wygląda w Zenfonach? Miałem swego czasu Zenfone 5Z i był to całkiem fajny telefon, ale soft koszmarnie niedopracowany... Mimo Snapa 845 i 6GB RAM telefon działał koszmarnie jeśli chodzi o płynność, a do tego co chwile błędy animacji, wysypujący się aparat. A szkoda, bo poza tym mi się mocno podobał. Dopracowali coś od tego czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie czysty AOSP, aplikacja Telefonu i Kontaktów (Osoby) są produkcji Asusa. Jest parę dodatków, typu dostosowywanie ładowania baterii, częstotliwości odświeżania czy sterowanie dźwiękiem. Ogólnie wszystko chodzi szybko i bez zacięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Hustler napisał:

Taką hybrydę sobie sprawiłem, bo podobno jest niczym tanie wina i kolor też się zgadza. ;)

loxjie.jpg

Gratuluję zakupu. Bardzo fajny wzmacniacz. Mam tylko czarny :) Zainwestuj w lepsze lampy, wiadomo rosyjskie 6n3p-DR albo 6n3p-EW. Ja mam te EW, grosze kosztują. Edit... Poszukałem i mam też DR :) 

Edytowane przez The Grand Wazoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, all999 napisał:
2 godziny temu, hibi napisał:
200$ + 200 zł na partie okrągłostołowe emoji53.png
66x.thumb.jpg.fa9b12826676e0d7db2fae2bd662c32c.jpg

Długo leżały na cle?

Wysłałeś im zrzut ekranu z zamówieniem?

10 dni + 10 dni procedowania i dostawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, all999 napisał:
15 minut temu, hibi napisał:
Wysłałeś im zrzut ekranu z zamówieniem?
10 dni + 10 dni procedowania i dostawy

Nie było żadnego kontaktu ze strony poczty, czy urzędu celnego. Moja paczka leży ponad miesiąc.

Od lipca zmieniło się prawo celne w eurokołchozje. Skontaktuj się z pocztą bo to ona odprawia, Musisz im dać pełnomocnictwo do odprawy w swoim imieniu. Umowa pełnomocnictwa na poczcie. 

U mnie obsługuje: Dział Obrotu Zagranicznego
Region Dystrybucji w Katowicach
Pion Operacji Logistycznych
Poczta Polska S.A.

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lipca zmieniło się prawo celne w eurokołchozje. Skontaktuj się z pocztą bo to ona odprawia, Musisz im dać pełnomocnictwo do odprawy w swoim imieniu. Umowa pełnomocnictwa na poczcie. 
Wysłałem im pełnomocnictwo w zeszłym tyfodniu, ale to była moja inicjatywa, sami się ze mną przez miesiąc nie skontaktowali. Telefonu też nikt tam nie odbiera. No nic, nie offtopuję, ale to co się tam dzieje, to jest jakiś ponury żart.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, all999 napisał:
16 minut temu, hibi napisał:
Wysłałeś im zrzut ekranu z zamówieniem?
10 dni + 10 dni procedowania i dostawy

Nie było żadnego kontaktu ze strony poczty, czy urzędu celnego. Moja paczka leży ponad miesiąc.

@all999jak cię pocieszy Niemcy też łupią cło i opłaty pocztowe. Zakup na Amazon.de VAT był w cenie w sumie ok 12% dowalili 

IMG-20210914-WA0003~4.jpg

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem im pełnomocnictwo w zeszłym tyfodniu, ale to była moja inicjatywa, sami się ze mną przez miesiąc nie skontaktowali. Telefonu też nikt tam nie odbiera. No nic, nie offtopuję, ale to co się tam dzieje, to jest jakiś ponury żart.
Jest szansa że wysłane może nie przejść, mi celnik radził udać się na najbliższą pocztę i złożyć pełnomocnictwo w okienku

Drapnięte z Mi 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od wartości przesyłki, jak coś jest poniżej 150 euro nie trzeba nic składać tylko czekać na awizo lub udać się na poczte jak bedzie awizo w trackingu żeby opłacić vat i/lub opłatę pocztową:

 

10. Czy Poczta dokona zgłoszenia celnego wszystkich przesyłek, bez względu na ich wartość i rodzaj znajdujących się w nich towarów?

 

Poczta dokona zgłoszenia celnego przesyłek o wartości do 1000 euro, których adresaci udzielili jej pełnomocnictwa do tej czynności. W odniesieniu do przesyłek o wartości do 150 euro Poczta na mocy przepisów dysponuje pełnomocnictwem domyślnym, z którego zastosowania adresat przesyłki może jednak zrezygnować, składając odpowiednie oświadczenie w placówce pocztowej. W odniesieniu do przesyłek o wartości powyżej 150 a 1000 euro adresat musi udzielić Poczcie pełnomocnictwa do działania w charakterze przedstawiciela pośredniego, składając je w placówce pocztowej...

 

https://www.poczta-polska.pl/pakiet-vat-dla-e-commerce/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wyżej zamieszczone na zdjęciu xDuoo. Jako początkujący "lampiarz" spytam jeszcze - jak odpinać od niego słuchawki? Za każdym razem wyłączać? Czy wystarczy głośność na 0?
Matko, jak to gra
I płytowa mieszanka wybuchowa:a3084bed0671b41f70b35702872f5e85.jpg

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka





  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Barbartek napisał:

Jeśli chodzi o wyżej zamieszczone na zdjęciu xDuoo. Jako początkujący "lampiarz" spytam jeszcze - jak odpinać od niego słuchawki? Za każdym razem wyłączać? Czy wystarczy głośność na 0?

W jakim celu wyłączać/ściszać przed odłączeniem słuchawek, bo nie rozumiem? Chodzi Ci o pyknięcie przy włączaniu/wyłączaniu? Jeżeli występuje, to najlepiej wypiąć słuchawki, albo ściszyć maksymalnie i tyle. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu wyłączać/ściszać przed odłączeniem słuchawek, bo nie rozumiem? Chodzi Ci o pyknięcie przy włączaniu/wyłączaniu? Jeżeli występuje, to najlepiej wypiąć słuchawki, albo ściszyć maksymalnie i tyle.  
Czyli rozumiem, że mogę swobodnie, przy włączonym wzmacniaczu (przy zatrzymanej muzyce) swobodnie wyciągnąć wtyczkę jednych słuchawek i wpiąć kolejne? Nic nie grozi wzmacniaczowi? Czy takie postępowanie jest prawidłowe (ew. dopuszczalne) również przy SP200?

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności