Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, ZebLong napisał:

I jak Ci Singxer gra?

Genialnie z moimi nausznikami. Z Toppingiem D90 łapał lepszą synergię niż A90 dla Anand i Clearów. Coś jest chyba w tym 100% dyskretnym układzie. Są detale smaczki, nie zauważyłem żeby był mniej szczegółowy niż A90, ale lekko ocieplone brzmienie, "muzykalne".
Aktualnie z Bifrostem petarda. Dopiero zacząłem słuchać, więc wszelkie spotrzeżenia są mniej istotne bo "nowe fajne". Natomiast chyba leżą mi R2R DAC bardziej niż Delta Sigma. O ile obiektywnie, jakościowo miałem od tamtego czasu lepsze sprzęty, to tak odpowiadającą mi prezentację muzyki miał z moich źródeł ostatnio tylko micro iDSD BL

 

P.S. Singxer bez jumper moda

Edytowane przez Greezye
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, szugary68 napisał:

 Taką sobie nową stacjonarkę zmontowałem:)

 

Do tego obrazka  planowałem dołączyć jakiś krótki komentarz, ale  nie będę przynudzał ....ogólnie sprzęt jak na swoje lata prezentuje całkiem przyzwoity dźwięk, ale niestety zajmuje sporo miejsca.....

 

IMG_20210821_123518.jpg

Za to ten stack Cayina po lewo... ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vaiet napisał:

Za to ten stack Cayina po lewo... ❤️

 

Nie odtwarza dat ani płyt, czyli słabszy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno polskie Sigur Rós
Nie wiem, nie znam się ale po odsłuchu w empiku wziąłem bez wahania14caa18ad7e4df1e9696ed9d5e37062c.jpg

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2021 o 10:14, timecage napisał:

Niedroga, więc warto sprawdzić czy się przypadkiem nie spodoba.

Też mam, ale z czerwoną igłą. Dokładka finansowa spora, ale moim zdaniem warta gra świeczki w tym przypadku. Mam też z niebieską igłą, a ojcu jakiś czas temu kupiłem z zieloną by zmienić fabryczną at3600. Także porównywałem wszystkie trzy swego czasu.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cpu1 napisał:

@manuelvetro Wizualnie i pod kątem użytkowym duży progres to fakt, ale jak z balansem od dołu bo starsze ifi strasznie kulały pod tym względem ?

Miałem ICAN IFI NANO i doświadczyłem problemu imbalansu od dołu osobiście. Na tyle, że mi niesmak został na długo. Tutaj, jak pisze @marek_m te potki są perfekcyjne. Nie ma mowy o czymś takim, ale 2 zastrzeżenia, nie słuchałem z dziurek Zen Dac wcale, a z Zen Can tylko 5 par nagłownych, IEM nie podłączałem i nie zamierzam, oczywiście :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manuelvetro

Potwierdza się, że Ifi to solidna firma i konkretnie wyciągają wnioski :) Raz skorzystałem z bezpośredniego kontaktu z serwisem w UK i byłem zachwycony z ich podejścia. Samsungi, Sony, LG itp mogą się od nich uczyć.

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności