Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, marco-polo napisał:

Nauszne czy wokółuszne i czy duża różnica od poprzedników?

Wokółuszne, a przynajmniej moje uszy mieszczą się bez problemu. Niestety 400i nie słuchałem, za to 4XX tak, ale to też krótko stock'owych, bo były za jasne i chude, więc były potrzebne mody, które znacząco wpłynęły na ich brzmienie, więc tak na prawdę mało wiarygodne byłoby to, co bym napisał w tym porównaniu. ;)

16 godzin temu, cpu1 napisał:

Podobno najnowsza rewizja 2020 jaśniejsza i trochę ostrzejsza od poprzedniej, a tą miałem. Ciekawy też jestem co @neonlight myśli o różnicach vs DT1990. Czy mocno Beyery ja wyprzedzają ?

Jeszcze ich nie słuchałem, na razie dopadłem Blon'y, więc musisz poczekać na starcie DT1990Pro vs HE400i 2020. Jedynie podejrzewam, bez odsłuchu, że DT'ki biją HE400i pozycjonowaniem, w HE4XX była bida straszna pod tym względem, no i rozdzielczość zapewne też gorsza.😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejako kupiłem to co już mam ale w wersji uber. Idealnie dobrana parka (najlepiej jaką miałem) ze złotego okresu E288CC.

 

Dalej będę utrzymywał że E288CC to -> zdecydowanie <- najlepsza lampa z całej rodziny ECC88, E88CC, CCa, E188CC i E288CC.

 

Jeżeli tylko wzmacniacz/DAC wydoli by ją obsłużyć (z reguły jest OK, ale żre trochę więcej niż ECC88) to to jest po prostu złoto. Ich ceny rosną ale wciąż są tańsze niż CCa czy E188CC.

 

PS. Oczywiście brzmienie Siemensa trzeba lubić tak czy siak. Niezależnie pod jakim brandem występują, to zawsze są Siemensy, E288CC produkował tylko Siemens. To jest jednak jakościowy krok dalej od Siemensa CCa. Jestem po latach już tego pewien, że to nie jest żaden krok w innym kierunku, te lampy są po prostu lepsze niż CCa, zarówno brzmieniowo jak i kontrukcyjnie.

 

image.thumb.png.cc97603ea1029086fdd13ed0dfc31b45.png

Edytowane przez fallow
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2021 o 21:49, tommir napisał:

d1.jpg

Gratuluję! :) 👍🥇

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FiiO FH5S: przyszedłem, posłuchałem, kupiłem. Podziękowania dla Sprzedawcy z Jesionowej w Gdańsku za pomoc przy wyborze.
a109243f58c32e486d54d3f7401d36dd.thumb.jpg.f6c0caa57e2355a94c18831c4e5103e1.jpg
Za dwaj dni edytujesz posta i dorzucisz słowo "oddałem"
:)

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem do EMPiK po płytę Herosów Gitary, a przy okazji za grosze japońskie wersje Milesa Davisa dorwałem :)

 

20210818_160046_HDR~2.jpg

20210818_160046_HDR~3.jpg

  • Like 8
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności