Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Jot R napisał:

 

To skrobnij, jak to gra. Przymierzałem się do nich już chyba kilkanaście razy, ale za każdym razem się rozmyślałem przed kliknięcie "kup". Teraz z VAT-em pewnie już nie kupię, ale chciałbym wiedzieć co straciłem :)


Grają przepięknie, wiadomo że teraz to jest miesiąc miodowy z nowymi słuchawkami, ale to jest "moje strojenie".
Granie na ocieplonym lekko (nie misiowatym) W.

Problem w Twoim wypadku, jeśli chciałbyś je kupić -  nie jest z VATem, ale z dostępnością tychże, bo już nie są produkowane (jednak wróciły do produkcji). Jeśli jednak jesteś zdecydowany jest dosyć tani egzemplarz w EU na hedfaju.

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, docentore napisał:


Grają przepięknie, wiadomo że teraz to jest miesiąc miodowy z nowymi słuchawkami, ale to jest "moje strojenie".
Granie na ocieplonym lekko (nie misiowatym) W.

Problem w Twoim wypadku, jeśli chciałbyś je kupić -  nie jest z VATem, ale z dostępnością tychże, bo już nie są produkowane. Jeśli jednak jesteś zdecydowany jest dosyć tani egzemplarz w EU na hedfaju.

 

Widzę, że jeszcze są na Ali jakieś sztuki. W promocji można je było kupić z tego co pamiętam za ok. 520$, więc sporo taniej niż obecnie. Na razie jestem na etapie pozbywania się słuchawek, więc na razie droższych zakupów nie planuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jot R napisał:

 

Widzę, że jeszcze są na Ali jakieś sztuki. W promocji można je było kupić z tego co pamiętam za ok. 520$, więc sporo taniej niż obecnie. Na razie jestem na etapie pozbywania się słuchawek, więc na razie droższych zakupów nie planuję.

Z tego co wiem to to ceny w promkach ok 550$ były na rozkręcenie zainteresowania, od dawna już nie spadały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lobuz1 napisał:

koszulka-

 tam na niej brakuje dopisku "audio" :P

21 godzin temu, lobuz1 napisał:

To teczka?

dlatego ten temat jest idiotyczny. On chyba dla tych co chcą posta nabić albo snobizm podłechtać tak żeby ich za język ciągnąć. Opis+ew. zdjęcie powinno być. 

 

Edytowane przez Birken
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności