Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, chico99 napisał:

 

Zamieniasz dx220 na m11? Źle się dzieje w państwie duńskim ...:P

Nie, zmieniam DX220 na DX300 xDDDDD

Ale najpierw Nio. I kable do Nio... Ale DX300 definitywnie na tapecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, audionanik napisał:

Manu, podpinasz do niego 30-40 omowe planary? Jajcarz z Ciebie.:D

Jeszcze nie zdążyłem :D na razie klasyka 650, 990 i k701

1 godzinę temu, cpu1 napisał:

Kawał solidnego sprzęta 👍 i opki można podmieniać :D Na jakich teraz działa ?

A bo to ja wim? Boje się ruszyć, żeby coś nie odpadło :D 

Godzinę temu, jacmiszcz92 napisał:

Gratulacje! Oby Ci dobrze służył.

Tylko te przewody jakieś takie cienkie, mało 'audiofilskie'

Dokładnie. Po grzyba mi ten kabel JD solid core 6n gold plated jak tam w środku włosy?

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed samym wyjazdem na wakacje XMusic BRS800G. Bez czytania w internecie, tylko na podstawie odsłuchu w sklepie
No i kawałek historii made in Austria.1473a9c9531c96023ae45033552bc6d8.jpgdb47ef91155d0dbfe300ec7a1ba015f4.jpg
c82a91befc40fe46614e31a017a1bd1b.jpg

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MichalZZZ napisał:

Gratuluje :) I jak wrażenia ?

Dziękuję. Przed chwila odpaliłem. Cieżko ocenić czy jest jakaś poprawa w sq-nie słuchałem ze 3 tygodnie w tej lokalizacji i nie robiłem dzisiaj porownan, ale stereo gra świetnie podłączone pod dc blocker. Słuchawkowy SA1 też extra. Chciałem mieć coś odpowiedniego pod audio to se kupiłem. Miła obsługa, wczoraj zamówiłem- wstawili tego siusiaczka do wł/wył i dzisiaj doleciało do mnie poczta za pobraniem. Wykonanie super- taki czołg z lubelszczyzny. Polecam.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MrBrainwash napisał:

Nie ma zapasu mocy

Z ciekawości pytam, bez złośliwości, czy słyszałeś mocniejszego dongla o takiej budowie/konstrukcji ? Jeżeli tak to poproszę o model :)

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cpu1 napisał:

Z ciekawości pytam, bez złośliwości, czy słyszałeś mocniejszego dongla o takiej budowie/konstrukcji ? Jeżeli tak to poproszę o model :)

Takiego dokładnie nie. Żałuje, że nie kupiłem Meizu HiFi Pro kiedy jeszcze można było je dorwać. Słuchałem Sonata HD pro, DA3, no i jeszcze mam adapterki BT. Na tym tle oceniam. Niestety nie mogę bez pośrednio porównać, ale mam wrażenie, że już z HD58x dostaje zadyszki, oczywiście może mi się coś roić. Najlepiej byłoby zobaczyć pomiary. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrBrainwash A no tak przy wysokoomowych Senkach może nie napędzić ich odpowiednio. 
Co do Meizu (bez pro) to delikatnie mówiąc lekka słabizna w porównaniu do tego CXa czy ES9280C Pro który już sprzedałem. Szybko się przesterowuje i żadna rewelacja ten Meizu. Co do wersji Pro to trafiłem na kilka komentarzy na Aliexpress że porównywali Pro VS standard i żadnej różnicy nie słyszeli. Ja tej okazji nie miałem bo po pierwsze szybko wycofali ze sprzedaż a po drugie 100 USD totalnie w ciemno i z opiniami że nie warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności