Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Hustler napisał:

@manuelvetro Bardzo ładne są te Beyery, w ogóle wszystkie czarne edycje fajnie im wyszły. To te z komisu?

Pady bez adaptera, naciągnięte na muszle?

 

No i gratuluję multitaskingu, bo nie dość, że fotki porobione to i puzzle prawie ułożone. ;)

Tak jest, z komisu. Pady naciągane. Hehe, puzzle Olka, 6.

 

Godzinę temu, pilotKA napisał:

    MOZE  ZDRADZISZZ  jakie  to pady b   ?  trzy  razy  grubsze  od  fabrycznych.  jak  pady    tak  dobrze    basuja  to   701-ki  702  -ki  beda   kapitalne  brzmiec.

Trzeba @LukaszSpytać :) , mnie cena skusiła, bo dekoni drogie, a na brainwavz się czeka długo… Nie wiem jeszcze, czy wady jakie soniczne nie wyjdą na tych padach, na pewno będę z nich korzystał, zanim fabryczne nie wyschną  :P  Także @Rafacionie jestem stracony. Inne granie jest na tych padach, bardziej efektowne, ale czy nie zatęsknię za oryginalnym? Czas pokaże.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, pilotKA napisał:

    MOZE  ZDRADZISZZ  jakie  to pady b   ?  trzy  razy  grubsze  od  fabrycznych.  jak  pady    tak  dobrze    basuja  to   701-ki  702  -ki  beda   kapitalne  brzmiec.

Spora poprawa dołu. Mam brązowe i jeszcze 2 zastawy z owczej i hybrydy.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pilotKA napisał:

    MOZE  ZDRADZISZZ  jakie  to pady b   ?  trzy  razy  grubsze  od  fabrycznych.  jak  pady    tak  dobrze    basuja  to   701-ki  702  -ki  beda   kapitalne  brzmiec.

Warto poczekać na te Brainwavz Hybird XL, mam o pół roku i ani razu jeszcze nawet nie mrugnęła mi powieka aby wymieniać słuchawki na inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, jacmiszcz92 napisał:

Senki HD600/650 to tylko z XLR. Ta opaska wygląda na wymienioną, chyba że to nowsza rewizja

@bakus1233mówi, że to oryginalna opaska z hd600 :P To by mnie te hd650 z okazji wyniosły  jeszcze burka z xlr :D ? Forum 608, jeśli już :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak te Senki są za słabe aby je łączyć z burkiem.

Nie ma co się krzywić Rafacio. Względem Aune S6 progres imho nie jest warty dopłaty kilku tysięcy PLN za odrobinę większą scenę i wypełnienie kosztem lżejszego basu

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jacmiszcz92 napisał:

Nie ma co się krzywić Rafacio. Względem Aune S6 progres imho nie jest warty dopłaty kilku tysięcy PLN za odrobinę większą scenę i wypełnienie kosztem lżejszego basu

211380252_4483501878348940_6640085057118409033_nk.jpg

5 godzin temu, jacmiszcz92 napisał:

Ale który burson?

Każdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2021 o 19:58, jacmiszcz92 napisał:

Ta opaska wygląda na wymienioną, chyba że to nowsza rewizja

Nie ma nowszej i starszej rewizji. To jest dedykowana dla HD600. Porównywałem zamiennik z 1 rocznym krótko używanym oryginałem zarówno HD650 jak i HD600 i dla mnie różnicy brak więc po co przepłacać. Ta od HD650 jest dla mnie i statystycznej większości wygodniejszą opcją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, blueme napisał:

@manuelvetro chyba raczej panie ogórku, bo to środek sezonu ogórkowego 😄

Raczej sezon głupoty, bo się sam zaorałem wrzucając połowę biblioteki z dysku na Fiio... 6h kopiowania, także posłucham wieczorem :D

 

EDIT. Spoko, ogarnięte. Po prostu Winda ma zrypane algorytmy odnośnie kopiowania, bo cały proces zakończył się kilkanaście minut temu, lol.

Edytowane przez Vaiet
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vaiet to i tak stanowczo za długo, przez ten czas po odsłuchach mógłbyś już np stwierdzic ze ten dap nadaje się tylko na sprzedaż 😄 ciekawy jestem czy trwała by ona dłużej niż 3 minuty 😉

Ja trzymam muzyke na SD a pamięć dapa wykorzystuję do buforowania streamingu online i offline

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, blueme napisał:

@Vaiet to i tak stanowczo za długo, przez ten czas po odsłuchach mógłbyś już np stwierdzic ze ten dap nadaje się tylko na sprzedaż 😄 ciekawy jestem czy trwała by ona dłużej niż 3 minuty 😉

Ja trzymam muzyke na SD a pamięć dapa wykorzystuję do buforowania streamingu online i offline

 

Dociągam właśnie bibliotekę TIDAL, jedyne ~340 albumów, więc wszystko leci na 512GB kartę SD, bo 64 mega wewnętrznej zostawię na Apki i ******ły.

 

Jeszcze tylko 1000 utworów i zaczynam zabawę :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, chico99 napisał:

@Vaiet po co ci tyle dapów?

No przecież DX220 na sprzedaż. Nie wiem o co Ci chodzi :D

 

 

3 minuty temu, Play napisał:

Lans na forum musi być @chico99

No musi. W końcu to jedna z 5000 sztuk jakie zostaną wyprodukowane :)

Edytowane przez Vaiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności