Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, pilotKA napisał:

tez ........maja te same  strefy  zgniotu  ,  obydwie  koncza  sie  na  silniku .

  hd   800  powinny  zrobic   miazge  z   akg  , biorac  pod  uwage   cennik.

No i robią. Nawet nie trzeba modować, tylko kabel im zmienić na tańszy od fabrycznego. Bez tego też są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem jeszcze małe co nieco. Q3. Jak już pisałem Q1 moim zdaniem rewelacyjnie gra z Ultrasone edition eleven. No to kupiłem Q3. Nie wiem, czy gra lepiej, ale na pewno jest więcej mocy i tej mocy jest już całkowicie dosyć dla K701. Trochę może bardziej przejrzysty jest ten q3 od q1 i może nieco gra precyzyjniej. Może. Ale jest ok. A zakupy u kolegi forumowego, od którego kupiłem konkretne i sprawne.

 

 

fiio.jpg

Edytowane przez Rafacio
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, pilotKA napisał:

 złe  wiesci  -----   a  juz  myslałem  ze  702   -ki    podskacza   800-tkom.

 

Najważniejsze jest sprawdzenie, jak będą się sprawiać w swoim torze. W przypadku AKG łatwiej znaleźć synergiczne połączenie i w takim mogą się bardziej spodobać. Natomiast jeśli trafi się na dobre połączenie z HD800 (ze wzmacniaczem lampowym lub tranzystorowym)... wówczas Sennheisery wypadną lepiej. Jednak tak jak wspominałem - najważniejszy odsłuch. Być może warto byłoby spróbować AKG K812, które na rynku wtórnym pojawiały się czasami w kwocie poniżej 2000 zł (za HD800 minimum 3500 zł), a także łatwiejsze do napędzenia niż wspomniane Senki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tytus1988 napisał:

Być może warto byłoby spróbować AKG K812

Też je polecam zwłaszcza jak uda się je kupić za te 2000 zł, to super słuchawki słuchawki są. Mam je teraz na głowie i według mnie lepsze niż HD800.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Corvin74 napisał:

Też je polecam zwłaszcza jak uda się je kupić za te 2000 zł, to super słuchawki słuchawki są. Mam je teraz na głowie i według mnie lepsze niż HD800.

     to dobra  wiadomosc---812- tki  to  topowy  czyli  najwyzszy   model   akg   ,  jak  sie  domyslam ...........na   hd  800  -set  raczej  sie  nie  szarpne ,  choc   dwa   tysiaki   tez sa  niebagatelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem za darmo od siostry odtwarzacz dvd/cd Pioneer i znalazłem jeszcze w piwnicy taki kombajn multimedialny do tv na Androidzie 4.4.

O dziwo można na nim zainstalować Neutrona, uapp z Tidalem i dysk z muzyką. Podpiąłem pod dac D10s (nie chcecie kupić to nie- już nie sprzedaję) i stary ampituner Onkyo z zestawem 2.1 JBL ES. Gra bardzo fajnie i okazuje się, że nie warto wyrzucać elektroniki bo zawsze można coś wykombinować i dać jej drugie życie. Mam super granie w mojej drugiej bazie, z której właśnie nadaję :).  
 

Całość obsługuję najlepszym pilotem z podświetleniem jaki miałem w rękach do audio z 2 powodów:

- jest pilotem uniwersalnym umożliwiającym wprowadzenie kodów innych pilotów i sterowania innymi sprzętami (dodałem tego Androida i dvd a nie mam od nich pilotów)

- ma 3 makra- możliwość ustawienia logiki co ma się po kolei włączać i wyłączać.

 

Te nowe piloty Onkyo do stereo to taka popierdółka.

 

 

 

9B918103-3ACB-4EC5-9DEB-94EE7C7A9389.jpeg

 

4E3B29F4-747E-4A39-9B43-FA1EC62CCA03.jpeg

E8ACBB0B-9374-4B06-BFDF-E6D6DA06C888.jpeg

1F7EAEB2-6274-4FB1-8806-9492ADA2EA10.jpeg

 

9B3BB1AE-28E6-43C7-A3EF-543215CFE781.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pilotKA napisał:

     to dobra  wiadomosc---812- tki  to  topowy  czyli  najwyzszy   model   akg   ,  jak  sie  domyslam ...........na   hd  800  -set  raczej  sie  nie  szarpne ,  choc   dwa   tysiaki   tez sa  niebagatelne.

 

Ja akurat jestem w trakcie wystawiania swoich akg 812 z topowym kablem Argentum, tylko coś forum świruje i póki co nie mogę dodać ogłoszenia. Ten kabelek wnosi 812 na jeszcze wyższy poziom, koledzy potwierdzą ;) jak coś to zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Weird_O napisał:

Ja akurat jestem w trakcie wystawiania swoich akg 812 z topowym kablem Argentum, tylko coś forum świruje i póki co nie mogę dodać ogłoszenia. Ten kabelek wnosi 812 na jeszcze wyższy poziom, koledzy potwierdzą ;) jak coś to zapraszam na priv

 na  olx sa  jedne 812-ki  za   3tysiace   ,   teraz  kabel   za pewnie tysiaka ,  czyli  szykowac  1500  euro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pilotKA napisał:

 na  olx sa  jedne 812-ki  za   3tysiace   ,   teraz  kabel   za pewnie tysiaka ,  czyli  szykowac  1500  euro .

 

Swoje wystawiam za 2500 z kabelkiem ;) Myślę, że warto.

 

Edytowane przez Weird_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2021 o 12:04, Corvin74 napisał:

Też je polecam zwłaszcza jak uda się je kupić za te 2000 zł, to super słuchawki słuchawki są. Mam je teraz na głowie i według mnie lepsze niż HD800.

 

Też lubię brzmienie K812 i ogólnie uważam flagowce AKG za świetne słuchawki👍 Z tego względu też mam jednego z nich.

W dniu 18.07.2021 o 20:00, Name44 napisał:

 

Potwierdzam! 👍

 

Też się zgadzam👍 Na Argentum K812 brzmią wybitnie. 

 

@lobuz1gratuluję zakupu aeonów!👍

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę coś chętnie w temacie K812 vs HD800.

 

Stawiam mimo wszystko wyżej HD800 niz K812, aczkolwiek moim preferencjom brzmieniowym bliższe jest granie K812. Natomiast rzecz ma się inaczej jeżeli położymy HD800s vs  K812. HD800s są dla mnie na tyle spaprane, że wyżej cenię K812. HD800 bez "s" to z resztą słuchawki, które chętnie miałbym również w swojej kolekcji, oprócz jakichś Grado GSx000. Też by nie zaszkodziło. 

 

K812 second hand niewątpliwie mają znakomity stosunek jakości brzmienia do ceny. Cieżko ich nie brać, przyznam że sam pomyślałem o Tych Twoich z Argentum @Weird_O :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fallow napisał:

K812 second hand niewątpliwie mają znakomity stosunek jakości brzmienia do ceny. Cieżko ich nie brać, przyznam że sam pomyślałem o Tych Twoich z Argentum @Weird_O :)

 

Zapraszam póki są :) nie pożałujesz, gwarantuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fallow napisał:

K812 second hand niewątpliwie mają znakomity stosunek jakości brzmienia do ceny. Cieżko ich nie brać, przyznam że sam pomyślałem o Tych Twoich z Argentum @Weird_O :)

  podnosicie   mi  cisnienie ale  mam   tabletki.

  piekne te  812-ki   i   ten  kabelek  za  tysiaka  -  plus  zachecajaco- ekscytujace  opinie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecąc nad morze z rodzinką prawie, że po drodze jest Olsztyn a tam można pogadać i porechotać się z bardzo fajnym gościem. Dzięki @bigmaras. Miło było się spotkać :)  

 

062CC48C-72B8-4238-A408-E4CFAF95B40C.jpeg

D79A1F40-CCD9-40E2-9A4A-56BFD76D22DE.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, neonlight napisał:

Haha.. ja ich nie kupiłem, tylko podziękowałem za to, że mnie ktoś wyprzedził, bo sam miałem na nie chęć. :D

I ja dziękuję, że ktoś podjął szybką decyzję, bo sam je brałem pod uwagę, a przy tym nie wziąłem pod uwagę nadmiaru słuchawek w domu i deficytu pieniędzy na koncie, więc skończyło się happy endem.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności