Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, waski napisał:

Zauroczony powrotem do Solarisów po długiej przerwie przypomniałem sobie przechodząc obok lustra w mieszkaniu dlaczego mam drugie słuchawki "na ulicę".

Mam wrażenie, że czarne wydają się optycznie jeszcze większe od złotych, które miałem uprzenio.

Na zdjęciu Solaris LE, czyli wersja kwiatek.

CIACH

Jako EDC używam customów + Linum SuperBaX i uważam, to za rozwiązanie w sto% satysfakcjonujące... nawet Andro z custom tipsami znacząco odstają. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, neonlight napisał:

Cavalli Tube Hybrid!

Miałem swego czasu ten model i byłem zadowolony. Fajnie gra, sporo mocy. Fajny zakup za nieduże pieniądze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zolwinho napisał:

Trochę się u mnie pozmieniało na przestrzeni miesięcy. Pojawił się stack Zen DAC + CAN z IC 4.4 od AF, MSR7, a ostatnio też HD650 na miedzi od Jimmiego (dopiero co rozstałem się z HD600, żeby za chwilę mieć ofertę zamiany na HD650 - czy świat chce mi coś powiedzieć? ;)). I tak to leci...

Brak opisu.

Mówiłem o tym, że planuje sprzedać HD650, ale... Wczoraj zarzuciłem EQ od oratory i kurczę... grają czysto, delikatnie, szczegółowo, niskiego basu już nie brakuje, mnóstwo powietrza... pod względem specjalnego tembru to, żadne inne słuchawki się nie umywają. 

 

No i mam dylemat. :)

 

@zolwinho gratuję zestawu. Te sprzęty zdają się dobrze uzupełniać. :)

Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, neonlight napisał:

Pisz @lobuz1ie, jak to gra?! 😉

Chwilę słucham na k701 i jest pięknie. Z dużym pierdnięciem, dociążeniem, szybciutko, z detalem :) . Ja tam się nie znam, mam tu tyle mocy a podobno 70mW wystarczy na dobre słuchawki ( powyżej tej wartości może urwać łeb) a reszta nauszników o niższej skuteczności to paździeż. Trudno będę musiał z tym jakoś żyć :P .

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, neonlight napisał:

Dzięki, a barwowo jak to wygląda, poza czarną obudową? 😆

Zaczynam słuchać, więc nie robiłem jeszcze porównań. Takie analogowe, czyste i naturalne granie, dynamiczne (bas potrafi zejść nisko) z fakturą i masą. Nie ma misia, nic nie kłuje w uszy, wokal jest tam gdzie być powinien. Żadnej rewolucji. 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Najner napisał:

SP1000M - ehhh jak to gra, głowa mała, nie mogę się skupić na pracy. Parametryczny, globalny EQ, jakość wykonania, kultura działania, serwisy streamingowe... Cena katalogowa chora, ale na szczęście udało się wyrwać w dobrym pieniądzu (wielkie dzięki, @all999❤️) - najlepiej wydane pieniądze na sprzęt audio w moim życiu.

 

20210712_132606.jpg

 

 

 

 

Gratuluję zakupu. I zgadzam się ze wszystkim co napisałeś :) ja swój użytkuję od ponad roku i dla mnie to najlepszy dap, który jeszcze spokojnie mieści się w kieszeni ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Najner napisał:

SP1000M - ehhh jak to gra, głowa mała, nie mogę się skupić na pracy. Parametryczny, globalny EQ, jakość wykonania, kultura działania, serwisy streamingowe... Cena katalogowa chora, ale na szczęście udało się wyrwać w dobrym pieniądzu (wielkie dzięki, @all999❤️) - najlepiej wydane pieniądze na sprzęt audio w moim życiu.

 

20210712_132606.jpg

 

 

 

Z perspektywy czasu to był najlepszy DAP jaki miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bakus1233 napisał:

@manuelvetroczy te słuchawki prosto z pudełka „niszczą” takie klasyki jak Sennheiser HD600 albo HD650? W dodatku są tańsze… pierwszy raz widzę ten model, myślałem że to jakieś stare hifimany :D

Dawno nie miałem senków. @MrBrainwashma i napisał o jednych i drugich (i jeszcze trzech innych) tu https://muzostajnia.wordpress.com/2021/07/06/5ciu-muszkieterow-nh-p2-hd650-hf580-300r/ Takstar hf580 mają też dedykowany wątek na forum. Pigwy dla mnie bardziej szkołą/barwą senka grały niż hf580, ale tu na pewno b.wiele zależy od źródła, mi najlepiej hf580 grały z xdp100r i teraz z xdp300r :) , czyli z neutralnych, z oboma hf580 mają czarne tło, są technicznie bdb,także, nic tylko słuchać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=39272]manuelvetro[/mention]czy te słuchawki prosto z pudełka „niszczą” takie klasyki jak Sennheiser HD600 albo HD650? W dodatku są tańsze… pierwszy raz widzę ten model, myślałem że to jakieś stare hifimany
Też jestem ciekawy czy mody coś zmieniły - bo z pudełka było ok ale nic mi nie urwało...a1a95de3a562628f8a091b1eb7bc2186.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RIH napisał:

Też jestem ciekawy czy mody coś zmieniły - bo z pudełka było ok ale nic mi nie urwało...a1a95de3a562628f8a091b1eb7bc2186.jpg

Służę: o maksymalnie zmodowanej sztuce przez @Perulhttps://muzostajnia.wordpress.com/2021/07/04/pobojowisko/

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności