Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, neonlight napisał:

Nooo.. za cenę promo, muszę przyznać, że zacne sprzęciwo z tych Hujawejów Freebuds Studio. Dobry balans tonalny, jest szybki i nasycony bas, gładka i nienatarczywa średnica, wysokie kulturalne, scena poprawna. Dawno nie słuchałem żadnych BT, więc nie będzie to miarodajne, ale z pamięci są lepsze od wszystkiego, poza Panda'mi, które uważam za bardzo dobre BT - może to być ten sam poziom. Wykonanie bez uwag, komfort bardzo dobry, jak na portable ofc. Najlepiej brzmią z wyłączonym NC, a izolacja pasywna jest dość skuteczna. Ogólnie, w cenie promo, okazja! Dzięki @Jaro54, miałeś rację. 😎👍

20210709_173119.jpg

A aplikacje zeskanowales z pudelka? Nie instaluj z Google Play bo tam staroć i nie ma obsługi FreeBuds Studio. Wg mnie dużo lepsze od Sony WH-1000 XM 3, XM 4 nie słyszałem. A w promocji to 2,5 FreeBuds Studio można za cenę XM 3 kupić. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu pudełka masz kod QR z niego instaluj. Zobaczysz kilka fajnych opcji ANC, a ostatnio prosty korektor dodali. No i zaktualizuj oprogramowanie słuchawek. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś z nowszymi telefonami hujwie? 

 

Pytam jak grają z ich autorskim (lepszym) kodekiem bluetooth l2hc? 

 

Bardzo dobre etui w zestawie. 

ANC dobrze działa (dzieciak pykał w PES 2021 i nie słyszałem darcia gęby. 

IMG_20210709_213249.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Play napisał:

Jak dla mnie, to te wszystkie blututy grają jak dobre zamknięte za 4 stówki. No jeszcze nie to. Pand nie słuchałem

Posłuchaj najpierw a potem będziesz oceniał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Play napisał:

Jak dla mnie, to te wszystkie blututy grają jak dobre zamknięte za 4 stówki. 

Można się zdziwić. Moje ATH DSR9BT robią dobrą robote i nie mają się czego wstydzić. Gwarantuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Play napisał:

Jak dla mnie, to te wszystkie blututy grają jak dobre zamknięte za 4 stówki. No jeszcze nie to. Pand nie słuchałem

Ja bym nawet napisał, że gorzej, niż takie za 4 stówki, co nie zmienia faktu, że przy dobrych BT i w warunkach, kiedy nie jest tak istotna wysoka jakość dźwięku, jak ich ergonomia, sprawdzają się świetnie. 

 

Jako główne/jedyne słuchawki, nie mógłbym ich używać, bo do klasowych modeli po kablu, nie mają startu, ergonomicznie również. 😉

 

Dla przeciętnego użytkownika (nie audiofila!), będą wystarczające, nawet jako jedna para do wszystkiego. 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Jaro54 napisał:

Posłuchaj najpierw a potem będziesz oceniał 

Z fusów nie wróżę ;) te huaweje też ostatnio słuchałem - IMO poziom Cal. Mogą się oczywiście podobać i to nie jest atak do fanów tych konstrukcji.

13 godzin temu, neonlight napisał:

Ja bym nawet napisał, że gorzej, niż takie za 4 stówki, co nie zmienia faktu, że przy dobrych BT i w warunkach, kiedy nie jest tak istotna wysoka jakość dźwięku, jak ich ergonomia, sprawdzają się świetnie. 

 

Jako główne/jedyne słuchawki, nie mógłbym ich używać, bo do klasowych modeli po kablu, nie mają startu, ergonomicznie również. 😉

 

Dla przeciętnego użytkownika (nie audiofila!), będą wystarczające, nawet jako jedna para do wszystkiego. 😉

O to to

13 godzin temu, MichalZZZ napisał:

Można się zdziwić. Moje ATH DSR9BT robią dobrą robote i nie mają się czego wstydzić. Gwarantuje.

Tych akurat też nie słuchałem. Mnie się podobały Mdr1a bt, grały tak dobrze, jak wersja kablowa. I panasy 650, gdyby trochę im złagodzić wyższą średnicę, byłyby naprawdę spoko

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Play Pare słuchawek BT już za życia miałem, każde z nich, to rzeczywiście jakość brzmienia średnia, żeby nie powiedzić kiepska ;) ale DSR9BT mnie bardzo zaskoczyły tym jak potrafią zagrać. Jako słuchawki, żeby coś porobić przy ogrodzie, czy iść z psem na spacer, to się sprawdzają wręcz rewelacyjnie. Oczywiście, startu do sluchawek na kablu w porównywalnej cenie, grających na jakimś tam systemie startu nie mają, ale jak na BT grają naprawde świetnie. I o dziwo w miare czysto, szumy wlasne są ledwo co słyszalne. Tutaj np. pod tym wzgledem mają dużą przewage nad niższym modelem DSR7BT. Te drugie miałem okazje sobie posłuchac nie tak dawno temu w sklepie i tutaj szum wlasny jest znaczny, dla mnie już nieakceptowalny. DSR9BT są dużo lepsze.

 

Polecam poniższe dwie recenzje :

 

https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-cyfrowych-audio-technica-ath-dsr9bt/

 

https://www.stereolife.pl/archiwum/testy/sluchawki-i-wzmacniacze-sluchawkowe/3399-audio-technica-ath-dsr9bt

 

 

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.aliexpress.com/item/1005001733293880.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.1320357aZvx82s&algo_pvid=fa4e7032-66e5-48ed-a46b-32654b9d6a21&algo_exp_id=fa4e7032-66e5-48ed-a46b-32654b9d6a21-0 kabel polacy tutaj zachwalają w opiniach.

4 godziny temu, Rafacio napisał:

Poproszę. Do czego służy zasilaczyk 5V kosztujący 700 zł?

Żeby ładnie się prezentował na biurku i że widać że nie jesteś przeciętnym Kowalskim tylko jesteś tym człowiekiem z wyższych sfer którego stać na coś czego inni mogą pozazdrościć albo tylko pomarzyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauroczony powrotem do Solarisów po długiej przerwie przypomniałem sobie przechodząc obok lustra w mieszkaniu dlaczego mam drugie słuchawki "na ulicę".

Mam wrażenie, że czarne wydają się optycznie jeszcze większe od złotych, które miałem uprzenio.

Na zdjęciu Solaris LE, czyli wersja kwiatek.

 

 

Screenshot_20210710-132010_Gallery.jpg

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lsd napisał:

A zeby nie było, że nie w temacie. Jak mówiłem tak zrobiłem, moja druga para D7000.

 

Gratulacje… z ciekawości, jakieś różnice w dźwięku? Czy identyczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

4 godziny temu, Cain1916 napisał:

Możesz napisać, co masz na myśli i co to za sprzęt?

Cały ten shitstorm zaczął się od podważenia wpływu jakości zasilania na SQ. Ja słyszę to wyraźnie i nie mam, co do tego żadnych wątpliwości. Raczej nie ma tu mowy o żadnej magii tylko czystej fizyce.

 

 

Nie pije do zasilania które zakupiłeś, a do bezrefleksyjnego kupowania sprzętu z działki audio voodo, o czym dalej mowa w niewybrednych sformułowaniach. Z fantów które były kompletną stratą kasy mógłbym wymieniać wiele kabli analogowych zarówno w torze kolumnowym jak i kabli słuchawkowych, duży procent kabli rca, wiekszość kabli zasilających,  absolutnie wszystkie kable USB "audio" jakie miałem i wciąż pasiadam, stolik grawitacyjny który kupiłem swego czasu, zasilanie HydraZ dla Black Dragona, filtry zasilania które kupowałem w przeszłości próbujac bezskutecznie walczyć z zakłoceniami sianymi przez AGD. Człowiek kupił, posłuchał, wtedy faktycznie żal dupe ścisnął,a nastepnie sprzedał dalej ze sporą stratą. Co nie znaczy, że dalej nie kupuje. Po prostu jestem o wiele, wiele bardziej sceptyczny.

 

4 godziny temu, Corvin74 napisał:

Gratulacje… z ciekawości, jakieś różnice w dźwięku? Czy identyczne?

Powiem Ci, że jescze nie miałem czasu porównać. Wczoraj wyciągnąłem z paczkomatu, zrobiłem zdjęcie i ukryłem przed żoną. Nie ma co pworokować ;) Na porównanie przyjdzie pora.  Zwłaszcza, że sztuka kupiona od @dweet posiada gniazda 3.5mm dając możliwość potestowania szerszej gamy okablowania.

3 godziny temu, neonlight napisał:

Też się podłączę z zapytaniem (jeśli można 😉) i zadam dodatkowe: które to te "nowe" na zdjęciu i gdzie je @lsd ustrzeliłeś? 😉

Kupiłem od @dweet któremu przy okazji serdecznie dziękuje za transakcje. "Nowe" są na pierwszym planie.

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności